Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Jarzmus Inny

  Moim zdaniem najlepszy fachiec w swojej dziedzinie uratował mi życie rak złośliwy gruczołów miękkich w 2013 do dzisiaj żyje dzięki panu Ryszardowi dziękuj bardzo za to co pan zrobił

  M
  Profil zweryfikowany
  Marcin Skutil Inny

  Pan Doktor uratował mi życie w szpitalu.Jest profesjonalny i bardzo konkretny.Slowa nie wyraża mojej wdzięczności... Polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Ryszard Jarzmus Inny

  U mnie zabieg operacyjny przebiegł sprawnie.
  Doktor udzielił mi wystarczających wyjasnień.
  Skromny człowiek,szybkość decyzji, trafność diagnozy.

  M
  Profil zweryfikowany
  Bogdan Borucki Inny

  Lekarz nie wykazał chęci przeczytania opisu MR i nie zainteresował się tym co mówiła mama (że przestaje widzieć na oko) co mogło mieć tragiczny finał. Powiedział, że gdyby się coś działo to ma się zgłosić na SOR. Zamierzam złożyć skargę- wizyta mojej mamy - wszystko w porządku,opryskliwy ton,nieprzyjemny,rzucane zdania: jak to lekarze się wieszają od takich pancjentek co to o coś pytają,dwa dni później jestem z mamą na wizycie u profesora w Katowicach który proponuję jak najszybszą operację w celu ratowania wzroku,czyta na opisie MR że rośnie wytrzeszcz oka,przegląda płytkę,termin mamy już wyznaczony,jak dobrze że istnieją lekarze którzy widzą pacjenta,zapytają co się dzieje, ale ilu pacjentów tego Pana doktora już nigdzie dalej nie pójdzie??? Należy reagować,mówić o tym,nie wolno nam tolerować takiego zachowania wobec starszej chorej osoby po dwóch operacjach głowy,ale także wobec każdej innej która przychodzi do neurologa po pomoc,po długim oczekiwaniu !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  Marcin Skutil Inny

  Miałam nieprzyjemność spotkać się z Panem doktorem w szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. W szpitalu czyli wtedy, gdy wizyta jest na NFZ i moim zdaniem dopiero wtedy wychodzą prawdziwe oblicza lekarzy do pacjenta. Pan doktor skrytykował mnie po kilka razy, zmieszał z ziemią i przy stresie, które było spowodowane nagłym przyjęciem na oddział spowodował, że łzy napływały mi do oczu. Czułam się jak intruz. Jak próbowałam coś wyjaśnić to wyśmiał mnie mówiąc, że umie czytać i jeszcze nie stracił takiej umiejętności. Pomijając, że wiele rzeczy mówił bardzo niewyraźnie i burcząc coś pod nosem. Ja rozumiem, że ktoś może mieć gorszy dzień ale czasami wystarczy zostawić komentarze dla siebie, a nie poniżać drugiego człowieka. Zero wyjaśnień, zero empatii i zero zrozumienia, że pacjent może czegoś nie wiedzieć albo nie rozumieć. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Źrebiec Inny

  Dzień dobry bardzo polecam ginekologa Pana doktora Jakub Wacław Źrebiec jest to bardzo dobry lekarz uśmiechnięty,pomocny,dba o swoje pacjentki.Wsztstko tłumaczy robi operację związane z nowotworami dróg rodnych a także prowadzi ciążę.Jest to lekarz o ciepłym sercu polecam go kazdej Pani.Ja miałam wizytę u niego po operacji która on przeprowadzał jestem zadowolona bo operacja przebiegła pomyślnie.Zapraszam wszystkie Panie do niego.Bardxo,bardzo mu dziękuję z całego serca

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Banyś Inny

  Bardzo miły, uprzejmy i przy tym kompetentny lekarz. Już drugi raz korzystałem z jego pomocy. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia jak bedzie przebiegać procedura znieczulenia do zabiegu. W każdym przypadku obyło się bez najmniejszego bólu. Serdecznie polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Marcin Skutil Inny

  Lekarz z powołania, rzeczowy i kompetentny. Słucha i rozmawia z pacjentem. Dziękuję Panie doktorze.

  O
  Profil zweryfikowany
  Marcin Skutil Inny

  Byłam u Pana doktor tylko raz ale wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Kulturalny pomagał wstać z fotela czy kozetki. Pokazał co widać na ekranie podczas USG i wszystko cierpliwie wyjaśnił. Uspokoił mnie w kwestiach niepokojących. Rozmowa była profesjonalna ale też luźna. Dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy na temat poprawnego wykonania badania krzywej cukrowej i diety kobiety w ciąży. Wspominam mile i polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Jakub Źrebiec Inny

  Świetny lekarz konkretny i nie olewa pacjenta.Wykonał szczegółowe badania dlatego wróciłam do niego na kolejną wizytę.Bardzo miły lekarza a przede wszystkim ma podejście nie usłyszałam od niego słów takich jak od innego lekarza " tu ma Pani skierowanie na badanie i proszę więcej do mnie nie przychodzić " Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania