Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Tytusa Chałubińskiego 7

75-581 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rajiv Chaudhary Inny

  Miałem skierowanie od kekarza rodzinnego na cito na oddział chorób wewnętrznych w szpitalu koszalińskim. Czekałem na pana doktora w korytarzu od 08.30 do 21.30. Nie zrobił mi pełnego pakietu badań przy tak wysokim procesie zapalnym organizmu. 5 stycznia 2022, wypisując mnie do domu z gorączką 38, CRP 63, OB 35 bez postawionej diagnozy, bez udzielenia pomocy, bez skierowania do mnie specjalisty, bez e-recepty, bez przyjęcia na oddział. Obiecał w ramach rekompensaty wystawić skierowanie na badanie Angio TK tętnic wieńcowych w Szpitalu w Szczecinku, gdzue również oracuje. Poprosił poczekać 20 min. w korytarzu. Po 20 min. wyszedł, dał mi wypis, bez żadnego skierowania i z zaleceniem więcej się ruszać. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Wojcieszek Inny

  Skromny i rzeczowy - (podczas badania pacjenta)
  Przyjemna atmosfera -(przyjęcie pacjenta)
  Bardzo polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Kaczmarek Inny

  Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, profesjonalizm i rzetelność. Szczegółowo przeprowadzony opis rezonansu. A co najważniejsze - jest to cudowny człowiek, empatyczny i ludzki. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc, serce i czas.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Nowakowska Inny

  Pani doktor, bardzo rzetelnie zajęła się moim przypadkiem (usunięcie pieprzyków). Szybko i bezboleśnie. Miła atmosfera. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Czesława Jadowska Inny

  Dziękuję Pani doktor, która pełniła dyżur na SORze za zaangażowanie i trafną diagnozę.Dziekuję za dalszą możliwość leczenia w ambulatorium okulistycznym w szpitalu(następnego dnia) Jeszcze raz bardzo dziękuję


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Nowakowska dolegliwości skórne

  Pani Alicja bardzo trafnie i szybko zdiagnozowała moją dolegliwość skórną, wykazując się dużą wiedzą i profesjonalizmem w tym temacie. Bardzo polecam tego lekarza - pełna kultura i profesjonalizm!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Mesterhazy

  Przede wszystkim dziękujemy Pani Doktor za pomoc naszej Małgosi.
  W środę wieczorem nasza córeczka tarła oko i płakała.
  Patrzyliśmy czy coś jej wpadło ale niczego nie widzieliśmy, Gosia się uspokoiła i tak minął wieczór. Następnego dnia (19,09) oczko było całe czerwone i Gosi trudno było je otworzyć więc natychmiast wsiedliśmy do samochodu i pojechaliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka, w którym trafiliśmy na Doktor Martę Mesterhazy.
  Gosia była niespokojna przez tą całą sytuację i po prostu się bała
  ale Pani Doktor w zadziwiająco szybki sposób uspokoiła Gosię i przekonała by pozwoliła jej zobaczyć co się dzieje z oczkiem.
  Po chwili wyciągnęła spory paproch spod górnej powieki, którego my nie zauważyliśmy. Gosia dostała od razu kropelki do oka żeby wypłukać potencjalne drobiny i dostaliśmy receptę na krople żeby zwalczyć ten stan zapalny. Pani Doktor powiedziała nam o profilaktyce badania wzroku u dzieci i przez to również nas zmotywowała do kontroli.
  Wiem, że już sporo napisałem i całe zdarzenie wydaje się błahostką ale byliśmy bardzo przejęci a Doktor Marta swoją wiedzą i podejściem do razu dała nam do zrozumienia, że nasze dziecko jest w dobrych rękach. Chcieliśmy przebadać swój wzrok u Pani Marty ale okazało się, że przeważnie przyjmuje w Koszalinie a w Warszawie była na miesięcznym szkoleniu. Szkoda, że w Warszawie rzadko można spotkać takich specjalistów jak Doktor Marta i myślę, że warto będzie pojechać do Koszalina by zbadać wzrok a przy okazji zobaczyć to malownicze miasto.
  Jeszcze raz dziękujemy serdecznie Pani Doktor Marto Mesterhazy
  Paweł, Agata i oczywiście nasza Małgorzata


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Kaczmarek

  Wiele razy miałam robione badanie usg, ale po raz pierwszy lekarz wykonał je tak profesjonalnie:) Ciepły, serdeczny człowiek, z fantastycznym podejściem do pacjenta. Bez zbycia, cierpliwie i dokładnie udzielał wszelkich informacji i zaleceń.Dziękuję bardzo:)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Gąsecki

  Lekarz specjalista z super podejściem do pacjenta . Ze swojej strony mogę tylko podziękować za fachową opiekę i polecić z uratowanym sercem innym osobom. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Jadwiga Bartnicka-Makowska Zapalenie oskrzeli i gorączka

  Czekałam na przyjęcie przez lekarza 2h z 12msc dzieckiem na rękach, kiedy Pani dr nas przyjęła nawet nie spojrzała na nas tylko pisała coś w komputerze... po chwili arogancki posób zapytała co dolega i od kiedy? Nie wysłuchała do końca mojej odpowiedzi, tylko kazała rozebrać dziecko i położyć na brudnej koztce (wręcz był tam piach z butów innego dziecka) nie zgodziła się, to położyła moją pieluszkę, badając dziecko cały czas rzucała teksty typu ,, jak samochód się zepsuje, to każdy leci do swego mechanika, a jak dziecko choruje to na doraźną" , odpowiadając wytłumaczyłam Pani, że szukałamcałe popołudnia prywatnie lekarza odpowiedziała ,,tak się robi właśnie najpierw zakupy, później obiad, a na końcu do lekarza dziecko leczyć!" Podważyła wcześniejsza diagnoze, ale jak to stwierdziła, ,,że nie wie czy ma dziecko zapalenie płuc bo rentgena w oczach nie mam, a to tylko doraźna" w poniedziałek mam iść do rodzinnego, a teraz zapisze antybiotyk bo ucho czerwone, więc może coś jest... Już dawno nikt mnie tak nie upokorzył, że niby oszczędzam na dziecku, czy zdrowie dziecka zostawiam na koniec dnia... Nigdy więcej!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania