Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Tytusa Chałubińskiego 7

75-581 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Bastrzyk Inny

  Nie miałam bezpośredniego kontaktu jako pacjent ale jako opiekun osoby chorej pan doktor jest bardzo miły życzliwy i konkretny widać zaangażowanie jeżeli chodzi o pacjenta nie zbywa opiekuna osoby chorej wyjaśnia wszystko. Bardzo szybko zajął się moją mamą za co jestem mu bardzo wdzięczna polecam tego lekarza

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Kaczmarek Inny

  Bardzo empatyczny a przy tym profesjonalny lekarz. Badania przeprowadza skrupulatnie. Wyczerpująco odpowiada na pytania. Poświęca dużo czasu pacjentowi i ma indywidualne podejście do każdego. Lekarz z powołania.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Mesterhazy Inny


  bardzo sympatyczna p. doktor, cierpliwa -lekarz do spraw trudnych. polecam .serdecznie. takich fachowców się ceni.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Mesterhazy Inny

  Mialam przeprowadzany zabieg plastyki powiek z powodu nadmiaru skóry na powiekach.ograniczalo mi to pole widzenia i dlatego zostalam skierowana na zabieg.Efekt zaskoczył mnie iwszystkich znajomych dlatego serdevznie dziekuję p.doktor za tak swietnie wykonany zabieg i serfecznie polecam Jej usługi wszystkim potrzebującym.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Jadwiga Bartnicka-Makowska Inny

  Pani Aneta jest konkretną i bardzo kompetentną osobą. Jeżeli chodzi o przeprowadzenie badania mojego synka, zawsze robi to dokładnie, w skupieniu i ciszy. Może nie lubi jak ktoś pyta drugi raz, żeby się upewnić, ale zdecydowanie kobieta na odpowiednim miejscu. Wywiad przeprowadza szczegółowy przed badaniem. Osłuchuje długo i bardzo skrupulatnie. Zawsze sprawdza brzuch0 i uszy małemu nawet tylko przy katarze. Choć pamiętam pierwsza wizytę i moje pierwsze wrażenie.... Ale jeżeli tak zawsze bada moje dziecko (jak żaden pediatra dotąd a kilku mielismy) to zdecydowanie 10/10.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksander Kaczmarek Inny

  Wspaniały lekarz, ogromna wiedza, profesjonalizm i rzetelność. Szczegółowo przeprowadzony opis rezonansu. A co najważniejsze - jest to cudowny człowiek, empatyczny i ludzki. Oby więcej takich lekarzy z powołania. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc, serce i czas.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Nowakowska Inny

  Pani doktor, bardzo rzetelnie zajęła się moim przypadkiem (usunięcie pieprzyków). Szybko i bezboleśnie. Miła atmosfera. Polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Czesława Jadowska Inny

  Dziękuję Pani doktor, która pełniła dyżur na SORze za zaangażowanie i trafną diagnozę.Dziekuję za dalszą możliwość leczenia w ambulatorium okulistycznym w szpitalu(następnego dnia) Jeszcze raz bardzo dziękuję

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Gąsecki

  Lekarz specjalista z super podejściem do pacjenta . Ze swojej strony mogę tylko podziękować za fachową opiekę i polecić z uratowanym sercem innym osobom. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Jadwiga Bartnicka-Makowska

  choruje na neuroborelioze stan był bardzo zły Pani Dr podważyła Centrum badań DNAi napisała na moim wypisie ,że mój wynik z CBDNA to wynik mojej fantazji oraz ,że moje badania są nic nie warte, a ja mam wykluczoną chorobę wg. nie i nie leczyła mnie. Lekarz nie miła ,arogancka wobec pacjenta wyśmiała mnie drwiąca otworzyła kosz na śmieci i kazała ten wynik tam wyrzucić. Zostawiła mnie jako pacjenta z niczym nie polecam konsultacji z tą Panią.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania