Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie

Tytusa Chałubińskiego 7

75-581 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tadeusz Dąbrowski

  Laryngolog,

  • K

   Bardzo niekompetentny laryngolog. Zatrzymał się prawdopodobnie w swojej edukacji kilkanaście lat temu.
   Lekarz nie potrafił odczytać płyty z zapisem rezonansu magnetycznego, ani dokonać interpretacji wyników. Nie raczył nawet poprosić lekarzy z oddziału o konsultację. Odesłał z powrotem pacejenta, który miał zdiagnozowaną polipowatość i niedrożność zatok przynosowych i został skierowany przez innego lekarza do zabiegu operacyjnego. Radze omijać tego "specjaliste" z daleka.


 • Marek Bartoś

  Chirurg, lek.

  • H

   Przemiły, a przy tym niezwykle profesjonalny. Co się rzadko zdarza - interesuje się stanem zdrowia pacjenta nawet długo po wykonanej operacji.
   Polecam!


 • Dariusz Bastrzyk

  Kardiolog,

  • Z

   Wczoraj miałem pierwszą wizytę u dr Bastrzyka w przychodni. Dawno żaden lekarz nie przeprowadził tak dokładnego wywiadu nt moich wszystkich dolegliwości, ich powiązań w kontekście chorób kardiologicznych, jak i koniecznych działań w celu ich leczenia. Kultura w stosunku do pacjenta, klarowność wypowiedzi - wspaniała. Polecam tego lekarza wszystkim.

  • M

   Połączenie sumienności,profesjonalizmu,trafności i szybkości podejmowania decyzji medycznych oraz wrażliwości na ludzkie cierpienie, z wyjątkowo sympatycznym i przyjaznym stosunkiem do pacjenta,to zauważalne cechy tego wyróżniającego się spośród innych lekarzy,KARDIOLOGA.
   Temu lekarzowi,będącemu Zastępcą Ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie,zawdzięczam leczenie zabiegiem operacyjnym ratującym życie w czasie pobytu na tym Oddziale w lipcu 2009r.


 • Piotr Grzywacz

  Anestezjolog, lek.

  • E

   Pan Doktor Piotr Grzywacz uratował mojego ojca! Lekarze . którzy oglądali szpitalne dokumenty mojego ojca stwierdzili , że powrót do "żywych" taty jest cudem i zasługą bardzo dobrego lekarza. Jestem Panu bardzo wdzięczna . Tata leżał miesiąc na oiomie w szczecinku . Serce powiększone jak piłka, obrzęk płuc, zaostrzenie pochp, zapalenie płuc, respirator , tracheostomia, zatrucie dwutlenkiem węgla co2 160(!) , mocznica jeśli ktoś zna się troszke na medycynie to wie , że z tego nie wychodzi się bez szwanku. Tata wyszedł. Dzięki Panu i Dr. Wojtukiewicz (ordynator oiomu w szczecinku) tata cieszy nasze oczy w domu . Serdecznie pozdrawiamy- rodzina malarza marynisty :)


 • Aleksander Wojtczak

  Ortopeda, lek.

  • A

   Miły, przystępny i mający rzadką już wśród lekarzy cechę - empatię. Po za tym słucha i odpowiada rzeczowo na pytania. Jako pacjentka czułam się traktowana profesjonalnie i jednocześnie indywidualnie. Życzę dalszych sukcesów w życiu zawodowym.

  • Przyznam szczerze, że zostałam mile zaskoczona. Nie dość , że sympatyczny to jeszcze kompetentny. No i chciało mu sie na mnie zaczekać chociaż jego godziny pracy w szpitalu już się skończyły. Dziękuje Panie Doktorze przez duże D. :) Pozdrawiam i polecam!


 • Urszula Teresa Mikietyńska

  Pediatra, Diabetolog,

  • zawsze doradzi, prowadzi mojego syna już 17 lat , bez powikłań -lekarz z powołania , dla ludzi zawsze pomocna i w leczeniu i poradach , polecam


 • Paweł Cipora

  Chirurg, lek.

  • N

   Witam
   jestem jedną z bardzo duźego grona pacjentów,operowanych przez chirurga pana dr Pawła Ciporę.
   Jest to jeden z najlepszych,godny polecenia lekarzy.
   Pan dr Cipora jest bardzo konkretny,jest fachowcem w swojej dziedzinie,operacje przeprowadza bardzo sprawnie ,bez powikłań.
   Bazuje oczywiście na wlasnych doświadczeniach,odnośnie leczenia.
   Pan dr udzielił mi pomocy o którą prosiłam,z czego wnioskuję ,że jest człowiekiem wraźliwym na ludzkie cierpienie ,lecz nie jest cudotwórcą,czego często oczekują chorzy i ich rodziny ,oskarżając lekarza o oschłośc,ignorancję i takie tam inne pomówienia, krzywdzące lekarza i poniźając autorytet lekarza.
   Moje spotkanie z dr Ciporą odbyło sie pod koniec listopada 2014 roku ze skierowaniem od onkologa,przedstawiłam panu doktorowi mój problem zdrowotny,bez chisteri poprosiłam o pomoc ,na co po kilku dniach byłam juź po operacji usuniecia guza nowotworowego.
   Troska jaką pan doktor przejawiałodnosnie mojej osoby i wielu innych pacjentów wzbudzała mój podziw ,pan doktor udzielił mojej rodzinie cennych wskazówek odnosnie opieki na demna po operacji był przy tym miły i rzeczowy.
   Życzmy sobie więcej takich lekarzy jakim jest pan doktor Cipora.
   Ja ze swojej strony składam panu doktorowi serdeczne podziekowania,a pomoc ,wiedzę i serce dla pacjenta.
   Życzę wielu sukcesów zawodowych jak i osobistych.
   Z poważaniem wdzięczna pacjentka EWA HORECZKO Z Koszalina
   14 09 2015 r.


 • Krzysztof Buczen

  Ortopeda, lek.

  • według mnie świetny specjalista. dokładny, wnikliwy i uważny. prawidłowo zdiagnozowal problem i bezbłędnie doprowadził leczenie do końca. polecam!!!


 • Anna Burda

  Kardiolog, Internista,

  • Z
   Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Specjalistyczna PulsMedUsługa: ból i pieczenie w klatce piersiowej

   Pani doktor jest przemiłą i ciepłą osobą. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, po szczegółowym wywiadzie dokładnie mnie zbadała (Echo serca) tłumacząc na bieżąco wyniki badań i możliwości leczenia. Ponieważ mieszkam za granicą, Pani doktor wypisała także po angielsku swoją diagnozę i konieczność dalszego leczenia.
   Poczułem że jestem otoczony zainteresowaniem i troską.
   Bardzo serdecznie dziękuję.
   Bogdan Banasik

  • M

   Lekarz mający wysokie kwalifikacje dla służenia życiu i zdrowiu ludzkiemu.
   Swój zawód KARDIOLOGA-INTERNISTY wykonuje profesjonalnie i z pasją,okazując pacjentowi serce pełne, oczekiwanej przez niego,troski.
   Temu lekarzowi zawdzięczam specjalistyczną pomoc medyczną i opiekę w czasie
   leczenia na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie,w lipcu 2009r.


  • I
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie Usługa: Zapalenie oskrzeli i gorączka

   Czekałam na przyjęcie przez lekarza 2h z 12msc dzieckiem na rękach, kiedy Pani dr nas przyjęła nawet nie spojrzała na nas tylko pisała coś w komputerze... po chwili arogancki posób zapytała co dolega i od kiedy? Nie wysłuchała do końca mojej odpowiedzi, tylko kazała rozebrać dziecko i położyć na brudnej koztce (wręcz był tam piach z butów innego dziecka) nie zgodziła się, to położyła moją pieluszkę, badając dziecko cały czas rzucała teksty typu ,, jak samochód się zepsuje, to każdy leci do swego mechanika, a jak dziecko choruje to na doraźną" , odpowiadając wytłumaczyłam Pani, że szukałamcałe popołudnia prywatnie lekarza odpowiedziała ,,tak się robi właśnie najpierw zakupy, później obiad, a na końcu do lekarza dziecko leczyć!" Podważyła wcześniejsza diagnoze, ale jak to stwierdziła, ,,że nie wie czy ma dziecko zapalenie płuc bo rentgena w oczach nie mam, a to tylko doraźna" w poniedziałek mam iść do rodzinnego, a teraz zapisze antybiotyk bo ucho czerwone, więc może coś jest... Już dawno nikt mnie tak nie upokorzył, że niby oszczędzam na dziecku, czy zdrowie dziecka zostawiam na koniec dnia... Nigdy więcej!

  • M
   Lokalizacja: Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie 

   choruje na neuroborelioze stan był bardzo zły Pani Dr podważyła Centrum badań DNAi napisała na moim wypisie ,że mój wynik z CBDNA to wynik mojej fantazji oraz ,że moje badania są nic nie warte, a ja mam wykluczoną chorobę wg. nie i nie leczyła mnie. Lekarz nie miła ,arogancka wobec pacjenta wyśmiała mnie drwiąca otworzyła kosz na śmieci i kazała ten wynik tam wyrzucić. Zostawiła mnie jako pacjenta z niczym nie polecam konsultacji z tą Panią.


Powiązane wyszukiwania