Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza

(72 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza

Bielawskiego 18

36-200 , Brzozów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Dobrowolska Inny

  Pani Doktor troskliwie, z uwagą i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest delikatna i staranna. Na oddziale, którym kieruje panuje ciepła i dająca poczucie bezpieczeństwa atmosfera. Zawsze można liczyć na pomoc. Serdecznie polecam!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Wesecki Inny

  dr n.med.Mariusz Wesecki to wybitny specjalista chirurgi onkologicznej jest całkowicie oddany heroicznej walce z rakiem w dodatku swoją osobowością i miłym usposobieniem,empatią dla pacjenta ewidentnie wspiera chorych.Przeprowadzane operacje są najwyszej klasy sztuką troska o pacjenta po zabiegu jest serdeczna,miła i nieoceniona.To jest prawdziwy lekarz z powołania całkowicie oddany swojemu zawodowi to nie tylko lekarz ale " Wielki " człowiek.Dzięki że mogłem być operowany przez tego wybitnego specjalistę za co składam najserdeczniejsze podziękowanie .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Dobrowolska Inny

  Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Bardzo polecam bo naprawde warto isc na taka wizyte gdzie czuje się czlowiek bardzo na luzie bez stresu. Pani doktor bardzo delikatna i wszystko objasnia co w danym.momencie robi. Polecam. Polecam. Polecam...


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Kot

  Polecam! Pierwsza wizytę miałam u Pana doktora po której strasznie się czułam... Polecono mi pania Kot po pierwszej wizycie prywatnie wciągnęła mnie na NFZ w Brzozowie. Dokładna i bardzo miła. Nie mam zastrzeżeń co do jej pracy. Była przy moim porodzie mimo że skaczyla swój dyżur. Na wizycie prywatnej wzięła śmieszne pieniądze w porównaniu co do innych lekarzy. Bardzo polecam. Pozdrawiam wraz z córką


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Paczosa rak jelita grubego

  Profesjonalista i fachowiec. Operował w ubiegłym tygodniu moją Mamę, 4 godzinna operacja. Komunikatywny, troskliwy i skoncentrowany na pacjencie. Serdecznie Polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Halina Dobrowolska

  Pani Doktor podchodzi w sympatyczny sposób do pacjenta, przy czym wszystko jasno objaśnia, widać ze jest specjalistką w swojej dziedzinie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Paczosa usuwanie zmian nowotworowych

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Opieka na najwyższym poziomie, wszystko wytłumaczone i uzgodnione z pacjentem. Czeste wizyty lekarza po operacji. Przed każdą wizytą pytał pacjenta o samopoczucie i decydował o dalszym leczeniu, przedstawiając lekarzom na wizycie swoje postanowienia. Dziekuje Bogu że spotkałam takiego człowieka na swojej drodze. Polecam w 100% Pana doktora.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Wesecki operacja

  Serdeczne podziękowania Panu dr n. med. Mariuszowi Weseckiemu za przeprowadzoną operację i troskliwą opiekę pooperacyjną wraz z życzeniami dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym składa wdzięczna pacjentka Jolanta G.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Wesecki

  Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą,ale przede wszystkim dobrym,wspaniałym,ciepłym człowiekiem.Jest zawsze uśmiechnięty i miły a to jest ważne dla pacjęta leżącego w szpitalu.To jest naprawdę lekarz z powołania. Polecono mi Pana doktora i ja też polecam jeżeli ktoś szuka dobrego i przyjaznego chirurga to tylko doktor Wesecki!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Kot prowadzenie ciąży pojedynczej, ciąży bliźniaczej, kontrole po porodzie oraz leczenie

  Bardzo dobra pani ginekolog, prowadziła moje dwoje ciąże w tym ciążę bliźniaczą. Wyleczyła mnie też z anemii, dużego mięśniaka i dwóch torbieli po ciąży bliźniaczej. W ciąży zawsze było wszystko pod kontrolą. Na oddziale tylko ona pytała jak ja się czuję po cesarskim cięciu, jak mają się dzieci. Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśniała, gdy o coś pytałam. To lekarz z powołania, który w swoją pracę zawodową wkłada zawsze dużo serca i życzliwości dla pacjentek. Zawsze przyjmowała wszystkie pacjentki, które często przychodziły bez wcześniejszej rejestracji. Każdej pacjentce starała się pomóc.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania