Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Żeromskiego 22

39-300 , Mielec , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Szymczyk

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - MielecUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta, wsłuchuje się w problemy , wyjaśnia zrozumiale przyczyny i sposób dalszego leczenia.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - MielecUsługa: trądzik

   Polecam w 100%. Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor diagnoza i leczenie trafione w punkt. Pełen profesjonalizm.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Prof. Sułowicz

  Internista,

  • K

   Pan Prof Sułowicz niewątpliwie jest bardzodobrym specjalistą z ogromną wiedzą, natomiast trudno powiedziec by przekładało się to na prace z pacjętem. Nie stara się widzieć w pacjęcie, człowieka do współpracy. Traktuje zawsze z góry i ozięble. Podczas wizyty nie rozmawia z chorymi, tylko swoje opinie szeptem przekazuje lekarzom, co powoduje w chorym stres.

  • J

   Pan Profesor Sułowicz jest wspaniałym Człowiekiem, cudownym Lekarzem i za to Mu dziękuję.
   Kilkanaście lat temu Pan Doktor leczył mojego męża, który niestety zmarł po przeszczepie w Katowicach
   ale Pan Doktor i tak ofiarował mu 2 lata życia po tym nieszczęsnym przeszczepie.
   Mąż chorował kilka lat i często bywał na oddziale i wtedy widziałam pracę i poświęcenie Pana Profesora.
   Gdyby wszyscy lekarze byli tacy sami, to nasza służba zdrowia nie byłaby chora.
   Dziękuję Panie Profesorze.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bogdan Kopacz

  Chirurg,

  • B

   Doktor Bogdan Kopacz przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem nie odmawiającym nigdy pomocy.Ponadto jest lekarzem pełnym poświęcenia dla wszystkich pacjentów.Ma ogromną wiedzę merytoryczną, jest pełen empatii oraz ma holistyczne podejście do pacjenta. Nawet w beznadziejnych sytuacjach zdrowotnych zawsze coś poradzi. Nie zostawia pacjenta samego z problemem. Zawsze odbiera telefony, a gdy nie może to oddzwania.
   Chylę nisko głowę przed Panem Doktorem, który niejednokrotnie pomógł mojej rodzinie.
   Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

  • K

   Wyśmienity chirurg, kompetentny, kontaktowy, pozytywnie nastawiony do pacjentów, a chodzę do Niego na NFZ. Pomoże i doradzi pacjentowi w zakresie potrzebnej pomocy.
   Oby takich lekarzy było wiecej!


 • Marek Wilczyński

  Chirurg, lek.

  • S

   Bardzo dobry profesjonalny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem , byłam operowana przez niego zero komplikacji profesor Marek Wilczyński to wielki profesjonalista , a poza tym to przemiły lekarz nie tak jak inni lekarze to gbury.

  • P

   Bardzo dobry lekarz,bardzo pomógł mi przy zakrzepicy biodrowej uratował moje życie :) POLECAM.Iść do innego lekarza ja sobie nie wyobrażam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Milik

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Profesjonalne podejście do pacjenta, kompetentna wiedza i umiejętność cierpliwego tłumaczenia problemu i rozwiązania osobie "niemedycznej", a przede wszystkim skutecznie wykonany zabieg sprawia, że z czystym sumieniem polecam tego doktora! Dwa razy miałem bezpośredni i pośredni kontakt z tym doktorem. Raz bezpośrednio podczas usuwania tłuszczaka i pośrednio mama chodziła do niego z problemem żylaków. W jednym i drugim przypadku problemy zostały rozwiązane :) jeszcze raz polecam!

  • T

   Najlepszy chirurg w Mielcu. Zdolny i pracowity.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Marzena Maria Ura

  Neurolog,

  • B

   Bardzo polecam panią doktor miła rzetelna zna się na swojej pracy zawsze można na panią doktor polegać. Basia


 • Robert Janusz Sikora

  Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: choroba syna

   Pojechałam na sor z synem w nagłym wypadku. Pan doktor przyjął nas na oddział i w kilka dni pomógł. Bardzo miły, konkretny lekarz. Przy badaniach syna wyszła nowa sprawa a pan doktor umówił wizytę w innej placówce. Ja byłam w szoku bo różne rzeczy słyszałam o naszym szpitalu. Bardzo dziękuję Panu doktorowi ja i mój syn.

  • A

   pana dr poznałam gdy moja córeczka leżała w szpitalu po nieudolnym leczeniu antybiotykami i zastrzykami przez innego pediatre. Pan dr bardzo dokładnie wytłumaczył mi sposób podawania leków, dokładne godziny, poradził sporo leków dla dzieci z problemami płuc (troche za jednym sie najeżdziłam) ale w koncu po 3 miesiacach duszenia i kaszlenia jest cisza a córka wreszcie rośnie w oczach i stres o duszenie sie po nocach skonczył sie. Pan dr przeznaczył nam tyle czasu ile bym oczekiwała po wizycie u pediatry, wyszłam od niego ze 100% wiedzą co powinnam robic, jak leczyc i jak dbac o córke za co jestem bezgranicznie wdzięczna. Ogromna wiedza, cierpliwośc, podejscie do dziecka i rodzica, polecanie leków drozszych i tanszych, poza tym miły i uprzejmy ... ale najważniejsze konsekwentny, sumienny i dokładny.


 • Zbigniew Gawryjołek

  Ortopeda,

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "INTER-MED"Usługa: Ból w stawie skokowym

   Na wizytę przyszłam ze zdjęciem RTG, opisałam swoje dolegliwości, dr spojrzał na zdjęcie rtg kazał stanąć na palcach a potem szybko wydał diagnozę" płaskostopie poprzeczne. wypisał receptę na leki (suplementy diety) zalecił wkładki ortopedyczne. Cała wizyta trwała ok.10 minut, zainkasował 150 zł. Zaraz po wizycie wykupiłam leki i zalecane wkładki.Dwa tygodnie męki z wkładkami ból jeszcze większy niż był przed wizytą. Zaczęrpnęłam opini rehabilitanta który stwierdził że nie widzi żadnego płaskostopia u mnie. Umówiłam się na wizytę do innego lekarza który potwierdził "nie ma pani żadnego płaskostopia to ból stawu skokowego na którym jest mocna opuchlizna". W przeciwieństwie do dr Gawryjołka zrobił USG zbadał dokładnie stopę. Dr Gawryjołek nawet nie spojrzał na stopę od spodu więc na jakiej podstawie wydał taką diagnozę. Nie polecam tego lekarza zmarnowany czas i pieniądze a ból od wkładek ortopedycznych był ogromny.

  • A

   Profesjonalista z wielkim sercem dla pacjenta.Bardzo konkretny, doskonały fachowiec umiejący trafnie postawić diagnozę i przeprowadzić skuteczne leczenie. Bezinteresowny, troskliwy, bez zbędnej wylewności. Dokładnie i zrozumiale objaśnia przebieg leczenia. Z całego serca polecam Pana Doktora Gawryjołka przy dolegliwościach ortopedycznych.
   Wdzięczna pacjentka - Władysława Wróbel

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Zdziebło

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Lekarz Sportowy, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

   Doktor Janusz wykonywal operacje laserowego usuwania zylakow dla mojej mamy. Niestety efekt pooperacyjny byl zupełnie inny niz ten, o ktorym zapewniał nas i informował przed operacja doktor. Nogi, zamiast wyglądać na zdrowsze, byly pelne bolących krwiaków i sińców. Goiły sie ponad 2 miesiące. Nic z zapewnień doktora o nieinwazyjnym i doskonalym zabiegu sie nie sprawdzilo. Zdecydowanie nie polecam opieki tego doktora!

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: woreczek żółciowy

   Napisze tak to jest lekarz z powołania , miałem problem z woreczkiem żołciowym zrobił usg nie był w 100 % pewien dał mi skierowanie na tomograf po tomografie zaproponował mi wycięcie go w rzeszowie ze wzgledu na mogące wystąpić powikłania doradził jestem bardzo zadowolony jest bardzo sympatyczny i nie jest chytry ! Polecam w 100% mało jest takich dobrych lekarzy (ludzi) jak Pan Ździebło :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Zawadzki

  Neurochirurg, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: dyskopatia

   Byłem operowany przez dr Tomasza Zawadzkiego. Operowany był kręgosłup szyjny na trzech poziomach, wstawiona płytka, śruby.
   Moja opinia o Panu dr Zawadzkim jest po stokroć pozytywna. Operacja przebiegła bardzo dobrze, bez najmniejszych powikłań czy innych dolegliwości.
   Pan dr Tomasz Zawadzki to specjalista najwyższej klasy. Uprzejmy, rzeczowy, konkretny. Przed operacją omawia z pacjentem co będzie "robione", pyta pacjenta o jego zdanie.
   Polecam wszystkim.
   Kazimierz W.
   Rzeszów

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja dyskopatii

   Profesjonalnie przeprowadzona operacja, bardzo życzliwy ludziom lekarz, szczere zainteresowanie pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania