Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Żeromskiego 22

39-300, Mielec, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Szymczyk

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - MielecUsługa: trądzik

   Polecam w 100%. Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor diagnoza i leczenie trafione w punkt. Pełen profesjonalizm.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Mielec

   Rewelacja, bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Jest to osoba znająca się na swojej pracy. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Prof. Sułowicz

  Internista,

  • K

   Pan Prof Sułowicz niewątpliwie jest bardzodobrym specjalistą z ogromną wiedzą, natomiast trudno powiedziec by przekładało się to na prace z pacjętem. Nie stara się widzieć w pacjęcie, człowieka do współpracy. Traktuje zawsze z góry i ozięble. Podczas wizyty nie rozmawia z chorymi, tylko swoje opinie szeptem przekazuje lekarzom, co powoduje w chorym stres.

  • J

   Pan Profesor Sułowicz jest wspaniałym Człowiekiem, cudownym Lekarzem i za to Mu dziękuję.
   Kilkanaście lat temu Pan Doktor leczył mojego męża, który niestety zmarł po przeszczepie w Katowicach
   ale Pan Doktor i tak ofiarował mu 2 lata życia po tym nieszczęsnym przeszczepie.
   Mąż chorował kilka lat i często bywał na oddziale i wtedy widziałam pracę i poświęcenie Pana Profesora.
   Gdyby wszyscy lekarze byli tacy sami, to nasza służba zdrowia nie byłaby chora.
   Dziękuję Panie Profesorze.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bogdan Kopacz

  Chirurg,

  • B

   Doktor Bogdan Kopacz przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem nie odmawiającym nigdy pomocy.Ponadto jest lekarzem pełnym poświęcenia dla wszystkich pacjentów.Ma ogromną wiedzę merytoryczną, jest pełen empatii oraz ma holistyczne podejście do pacjenta. Nawet w beznadziejnych sytuacjach zdrowotnych zawsze coś poradzi. Nie zostawia pacjenta samego z problemem. Zawsze odbiera telefony, a gdy nie może to oddzwania.
   Chylę nisko głowę przed Panem Doktorem, który niejednokrotnie pomógł mojej rodzinie.
   Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

  • K

   Wyśmienity chirurg, kompetentny, kontaktowy, pozytywnie nastawiony do pacjentów, a chodzę do Niego na NFZ. Pomoże i doradzi pacjentowi w zakresie potrzebnej pomocy.
   Oby takich lekarzy było wiecej!


 • Andrzej Wrona

  Internista, lek.

  • K

   Do zastanowienia... Ordynator oddziału urologicznego z rzeszą swoich pacjentów z gabinetu prywatnego. OK.... Chyba jest z tych co dobrze studiowali medycynę (nareszcie) i zna się na urologii (a takich nam trzeba), skromności zero, lekka ordynarność w końcu to ordynator ale jego gabinet w szpitalu publicznym to przesada - nie jest to prywatna klinika, ale to "tak ma być", spracowany lekarz (fakt!!) ma się dobrze czuć w swym kąciku a pacjenta "ze wsi" gdy przychodzi na konsultacje przygniata widok pokoju w stylu ludwika XV, respekt (a może stres chorego człowieka) sam się rodzi... a może ...skoro jesteś w "takich progach" to bez "daru" nie podchodź ?....
   Oddział świeży, pielęgniarki - gwiazdki - błyszczą, oko można by zawiesić i tyle, zawodowo - leniwe bo nie dostają "czekolady" do kieszeni, ale po co maja się wytężać skoro to są tylko pielęgniarki - polski pacjent sam się pozbiera (albo i nie) a im tak kasa (podła ? ! - jak w większości zawodów) wpadnie do kieszeni.... A zapowiadało się tak dobrze wręcz - wzorowo...
   W zasadzie ten post to promil - jakis 13 z kolei na 1500 pacjentów rocznie, hm... - jednak warto pisać w końcu to lekarze (!) z naszych podatków opłacani (!) i na naszych ciałach się wciąż uczą i operują ! A to ogromny dar zaufania, tylko czy o tym mimo wszystko się pamięta szanuje (!) i docenia ???

  • A

   Wczoraj opuściłam szpital w Mielcu
   Dr n.med Andrzej Wrona To profesjonalny, świetny, rzeczowy lekarz posiadający ogromną wiedzę, fachowość i kulturę osobistą. Obdarzony pogodą ducha i humorem "a skąd ten zegarek na ręce?" Zasługuje na mój wpis na tej stronie. Jestem pełna podziwu i uznania dla całego Zespołu Oddziału Urologii. Szpital jak z Leśnej Góry - tylko w realu. Atmosfera w której człowiek zapomina że jest w tej chwili krojony i szyty. Dziękuję Panie Doktorze bardzo, bardzo!!! Wdzięczna pacjentka - A. Sz

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Andrzej Wrona

  Urolog,

  • Byłem rok temu operowany przez dra Andrzeja Wronę - opieka i stan przed i pooperacyjny - rewelacja zarówno ze strony lekarza jak i personelu pielęgniarskiego. Jeżeli masz problem z prostatą to z pełną odpowiedzialnością polecam tego znakomitego i troskliwego lekarza jak również Oddział Urologiczny Szpitala w Mielcu.


 • Marek Wilczyński

  Chirurg, lek.

  • S

   Bardzo dobry profesjonalny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem , byłam operowana przez niego zero komplikacji profesor Marek Wilczyński to wielki profesjonalista , a poza tym to przemiły lekarz nie tak jak inni lekarze to gbury.

  • P

   Bardzo dobry lekarz,bardzo pomógł mi przy zakrzepicy biodrowej uratował moje życie :) POLECAM.Iść do innego lekarza ja sobie nie wyobrażam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Milik

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Profesjonalne podejście do pacjenta, kompetentna wiedza i umiejętność cierpliwego tłumaczenia problemu i rozwiązania osobie "niemedycznej", a przede wszystkim skutecznie wykonany zabieg sprawia, że z czystym sumieniem polecam tego doktora! Dwa razy miałem bezpośredni i pośredni kontakt z tym doktorem. Raz bezpośrednio podczas usuwania tłuszczaka i pośrednio mama chodziła do niego z problemem żylaków. W jednym i drugim przypadku problemy zostały rozwiązane :) jeszcze raz polecam!

  • T

   Najlepszy chirurg w Mielcu. Zdolny i pracowity.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Marzena Maria Ura

  Neurolog,

  • B

   Bardzo polecam panią doktor miła rzetelna zna się na swojej pracy zawsze można na panią doktor polegać. Basia


 • Paweł Tyniec

  Ortopeda,

  • I
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: operacja stóp i kości udowej po wypadku

   Zostałam przywieziona po wypadku do szpitala, gdzie akurat dyżur miał Pan dr Tyniec. Szybko i sprawnie zdiagnozował zwłaszcza poważne złamania w obu stopach i wykonał operacje. Udzielił wszelkich informacji, wytłumaczył co będzie konieczne do zrobienia. Lekarz z wysoką kulturą osobistą, bardzo dobry specjalista! Serdecznie polecam!

  • G

   Bardzo, bardzo dobry lekarz! Inteligentny, kulturalny, kompetentny, niezwykle taktowny. Polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Robert Janusz Sikora

  Pediatra,

  • S
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Edmunda Biernackiego w MielcuUsługa: choroba syna

   Pojechałam na sor z synem w nagłym wypadku. Pan doktor przyjął nas na oddział i w kilka dni pomógł. Bardzo miły, konkretny lekarz. Przy badaniach syna wyszła nowa sprawa a pan doktor umówił wizytę w innej placówce. Ja byłam w szoku bo różne rzeczy słyszałam o naszym szpitalu. Bardzo dziękuję Panu doktorowi ja i mój syn.

  • A

   pana dr poznałam gdy moja córeczka leżała w szpitalu po nieudolnym leczeniu antybiotykami i zastrzykami przez innego pediatre. Pan dr bardzo dokładnie wytłumaczył mi sposób podawania leków, dokładne godziny, poradził sporo leków dla dzieci z problemami płuc (troche za jednym sie najeżdziłam) ale w koncu po 3 miesiacach duszenia i kaszlenia jest cisza a córka wreszcie rośnie w oczach i stres o duszenie sie po nocach skonczył sie. Pan dr przeznaczył nam tyle czasu ile bym oczekiwała po wizycie u pediatry, wyszłam od niego ze 100% wiedzą co powinnam robic, jak leczyc i jak dbac o córke za co jestem bezgranicznie wdzięczna. Ogromna wiedza, cierpliwośc, podejscie do dziecka i rodzica, polecanie leków drozszych i tanszych, poza tym miły i uprzejmy ... ale najważniejsze konsekwentny, sumienny i dokładny.