SZPITAL PODOLANY | PCO Szpital Podolany jest placówką medyczną, której główną rekomendacją jest satysfakcja naszych Pacjentów z usług jakie świadczymy. Nasi specjaliści to ludzie z wieloletnim ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Podolany

Straży Ludowej 37

60-465 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpital Podolany

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

SZPITAL PODOLANY | PCO

Szpital Podolany jest placówką medyczną, której główną rekomendacją jest satysfakcja naszych Pacjentów z usług jakie świadczymy.

Nasi specjaliści to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej, popartym nadzwyczajnymi zdolnościami komunikacji z Pacjentem. Pozwala nam to oferować Państwu możliwość korzystania z tej jakości – na co dzień.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka konsultacja laryngologiczna

  Wspaniały lekarz konkretny i profesjonalny. Po operacji petrosektomi czuje się b.dobrze jestem wdzięczna Pani profesor że tak szybko mnie zdiagnozowa i przyjęła do szpitala. Jesli masz nowotwor ucha to tyljo do pani profesor.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka Inny

  Bardzo dziękuję pani Profesor za leczenie taty wszystko zrobione w 100%jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam serdeczcznie osobą zmagajonctm się z złośliwym rakiem krtani

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka Inny

  Pani Profesor Wierzbicka podjęła się operacji, której żaden inny lekarz z mojego miejsca zamieszkania nie
  chciał się podjąć. Zabieg łączył się z ogromnym ryzykiem uszkodzenia nerwu twarzowego. Pani Profesor dokonała niemożliwego i dzięki Niej z nadzieją patrzę w przyszłość. Dziękuję.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Pabiszczak Inny

  Pan Doktor ma doskonale podejście zarówno do małych pacjentów, jak i ich rodziców. Jest niezwykle empatyczny, troskliwy i bardzo dba o bezpieczeństwo pacjenta. Wczoraj usuwał naszemu Olkowi migdałki, sprawdził też czy konieczny jest drenaż uszu. Wszystko wytłumaczył, uspokoił. Po operacji żadnego krwawienia, wiadomo że dziś bol jest, ale maluch dochodzi do siebie bez żadnej traumy. Na pewno wrócimy do Pana Doktora nie tylko na kontrolę, ale także w przypadku innych problemów.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Szyfter Inny

  Pan Profesor operował mnie 2 razy z powodu otosklerozy. Poprawa słuchu z obu stron z -60db na -20db , ustąpiły szumy uszne - czyli powrót do normalnego życia ! Zanim trafiłem do Pana Profesora, diagnozowałem się / leczyłem przez kilka lat u 8-10 laryngologów... w tym z tytułami doktora, ordynatorów oddziałów laryngologicznych ...bez skutku ... nikt nie postawił dobrej diagnozy. Problem przypisywano alergii, chorym zatokom, zatkanej trąbce, 3 migdałowi itd...nigdy otosklerozie... Już na pierwszej wizycie u Profesora dostałem jasną diagnozę i skierowanie na operację. Najpierw odzyskałem prawe ucho, potem lewe :-) Bardzo dziękuję .

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka konsultacja laryngologiczna

  Mam 31 lat, dwoje małych dzieci. Guz w zatoce szczękowej. Po wizycie u Pani profesor, która odbyła się wg mnie w atmosferze pośpiechu i minimalnej komunikacji byłam przerażona diagnozą: nowotwór. Decyzja: szybka operacja. Ale wierzyłam, że trafiłam w dobre ręce. Że nie ważne jest rozczulanie się nad pacjentem a działanie. Niestety po przyjęciu do szpitala widziałam Panią profesor przez minutę. Zero zainteresowania. Trafiłam w inne ręce, podważona diagnoza, zmiana decyzji na 20 min przed operacją. Zero wytłumaczenia. Wybudzono mnie po narkozie i stwierdzono, że podczas tej metody guza nie znaleziono. Być może to korzeń zęba, co absolutnie nie jest prawdą (chirurg szczękowy, stomatolog, mój laryngolog, radiolog twierdzą nadal, że to guz w zatoce szczękowej). Czuć tą zmianę podczas dotyku w miejscu dołu nadkłowego, a w szpitalu potraktowano mnie jak wariatkę. Wypuszczono z diagnozą nowotworu o niepewnym i nieznanym charakterze i słowami: "na miejscu szukaj chirurga twarzowo szczękowego". Jestem bardzo zawiedziona prof. Wierzbicką. Być może gdyby zainteresowała się moją osobą w szpitalu dziś byłabym zdrowa, a tak nadal nie wiem co mi jest.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogna Wajde konsultacja internistyczna

  Zmieniłam swojego lekarza rodzinnego na placówkę Pani Doktor Wajde ponieważ u lekarzy najbardziej cenię zaangażowanie, kompetencję, umiejętność słuchania i rzeczywistą chęć niesienia pomocy. Cała rodzina czuje się zaopiekowana, zdecydowanie polecam.

  lek. Bogna Wajde

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bogna Wajde Inny

  Polecam panią Doktor! Rzetelny lekarz, wykazuje się empatią, dba o dobro pacjenta. Czułam się zaopiekowana. Pani rozwiązała mój problem.

  lek. Bogna Wajde

  Bardzo dziękuję, cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie :)

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zbigniew Piślewski konsultacja ortopedyczna

  Umówiłem się w celu zaaplikowania blokady w bolące kolano (kilka miesięcy temu miałem taki zabieg w innym miejscu i był spokój do teraz). W sumie dostałem zastrzyki w obydwa z tym, że blokada na to bardziej bolące, nie pomogła. Sama aplikacja w to kolano była też bardzo bolesna. W rezultacie już ledwo chodzę. Sam lekarz bardzo kontaktowy i dowcipny, ale... nie pomogło.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Małgorzata Wierzbicka konsultacja laryngologiczna

  Niestety jeden z najgorszych lekarzy u jakich byłem. Mam 25 lat, od 6 lat zmagałem się z potwornym bólem gardła i suchością w nosogardzieli. Od lat żyłem na tabletkach przeciwbólowych, które jadłem jak cukierki. Nie mogłem mówić więcej niż 2-3 zdań ciągiem, bo cały czas piekło. Stwierdziłem, że tak się nie da dłużej żyć i chciałem najlepszego lekarza - zatem wybrałem losowego profesora laryngologii z Poznania - trafiło na p. Małgorzatę. Wizyta zajęła 5 minut, po zajrzeniu patyczkiem do gardła, pani stwierdziła, że mam śluzówkę jak 70 latka i zawsze mnie będzie bolało i przestanie boleć dopiero jak umrę - cytując. Mówiła to oczywiście w żartach i tego nie miałbym za złe, gdyby tak faktycznie było... Zapisała parę środków na nawilżanie, które już używałem wcześniej i niecierpliwiąc się mówiła, że musi już mieć kolejnego pacjenta. 300zł poszło w piach. ale... bolało nadal. strasznie. nie dawałem już rady. poszedłem zrozpaczony do zwykłego laryngologa, w małej miejscowości. Wiecie co się okazało? Gość spojrzał w moje gardło patyczkiem, pokiwał głową. Wziął kamerkę, którą włożył mi przez nos do gardła (czego pani Profesor nawet nie pomyślała zrobić, nie miała w końcu czasu). I wiecie co powiedział bez namysłu? Pan ma refluks! Minęły 4 miesiące i dziś jestem zdrowiutki. Nic już nie boli, mogę krzyczeć, mogę śpiewać, mogę wszystko. Nie rozumiem tego, że profesor nie potrafił dostrzec najbanalniejszej możliwej przyczyny.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania