Informacje o placówce

Gabinety

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Szpaków 33, Ruda

41-705, Ruda Śląska, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Karola Goduli 34, Godula

41-703, Ruda Śląska, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Wojciech Zdarzałek

  Chirurg, dr n. med.

  • A

   najlepszy chirurg jakiego znam, traktuje każdego pacjenta jak człowieka.Polecam


 • Krystyna Bogumiła Osmenda-Łaskawiec

  Internista, Reumatolog,

  • B

   WSPANIAŁA PANI DOKTOR.IMIŁA, SYMPATYCZNA I SERDECZNA.BARDZO POWAŻNIE TRAKTUJE PACJENTÓW. POZDRAWIAM BASIA M.


 • Janina Taraszkiewicz

  Nefrolog, Pediatra, dr

  • W

   Świetny lekarz, doskonały kontakt z rodzicami i pełna informacja. Bardzo troszczy się o dziecko, to widać w jej wypowiedziach i analizie badań. Zasługuje na szacunek. Polecam z czystym sumieniem. Halina z Sanoka

  • I

   Byliśmy dziś po raz kolejny u naszej Pani doktor i jesteśmy szczęśliwi ,ze trafiliśmy na takiego lekarza,który wreszcie zajął sie właściwie naszym dzieckiem. Ważne że jest to pierwszy lekarz który nie zleca tzw "koniecznych" kolejnych kontroli......a zawsze kiedy trzeba chętnie sami odwiedzamy jej gabinet. Polecamy !

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grażyna Elżbieta Michalik

  Laryngolog,

  • J

   Niezwykle kompetentna lekarka, wzór do naśladowania, Chciałbym na swojej drodze spotykać wyłącznie takich lekarzy.

  • S

   świetny lekarz, szuka przyczyny choroby, zleca na różne badania i stawia diagnozę., bardzo mi pomogła do tego bardzo miła. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Herman Kopiński

  Ortopeda, lek.

  • J

   cierpliwy, pogodny i fachura, ludzkie podejęcie do bólu stawia go na pierwszym miejscu. Polecam, to człowiek , który zna się na swojej robocie .Gorąco polecam , a Panu Doktorowi życzę dużo cierpliwości i sukcesów.

  • M

   Bardzo kompetentny lekarz. Miałem to szczęście, że to w jego ręce dostała się moja roztrzaskana pięta. Podejście do pacjenta i prowadzenie leczenia bez zastrzeżeń.
   Życzę sukcesów.


 • Barbara Tomaszek–Słota

  Chirurg Naczyniowy,

  • H

   Bardzo konkretna i kompetentna lekarka. Zawsze dużo pacjentów przed gabinetem,ale warto wybrać się na wizytę. Ma miłe podejście do pacjentów ,wytłumaczy wszystko i nikogo nie lekceważy .Oddana swojej pracy i pacjentom. Godna polecenia, czekając przed gabinetem, słuchałam tylko dobre opinie.Pacjentami są głównie starsze osoby, pewnie nie korzystające z internetu, uważam,że powinny prosić dzieci lub wnuków by oceny.


 • Jan Gębka

  Urolog, lek.

  • F

   Pięć miesięcy temu przeszłam operację nefrektomii z powodu raka nerki,guz był duży,operację przeprowadził chirurg Jan Gębka.Operacja odbyła się bez powikłań,a lekarz okazał się dobrym fachowcem .Zgłosiłam się do lekarza na konsultację z innego województwa ,wcześniej nie czytałam żadnych opinii o lekarzu,po prostu zaufałam lekarzowi,bo zawsze wierzyłam,że śląscy lekarze mają dobrą opinię i nie zostawią pacjenta bez pomocy ,i to był strzał w dziesiątkę,nie pomyliłam się co do solidności,dobrej roboty i odpowiedniego podejścia do pacjenta,wytłumaczenia mu o jego chorobie...pacjent powinien wiedzieć o zagrożeniach wynikających z przeprowadzonego zabiegu.Osobiście jestem piąty miesiąc po zabiegu i czuję się doskonale... i jestem wdzięczna mojemu lekarzowi chirurgowi za dobrą robotę,życzę mu wszystkich takich udanych operacji.

  • I

   Nie polecam !!!! Wręcz odradzam !!!! Bierze się za operacje bez uprzedniego potwierdzenia takiej konieczności w badaniach. Zamiast "upiec dwie pieczenie na jednym ogniu", tzn. za jednym cięciem zoperować całość, to dzieli na dwa razy, potem komplikacje - operacja nr 3, a po czasie kolejne komplikacje po 3-ech wcześniejszych operacjach. Weź się chłopie do orania pola, a nie za życie i zdrowie ludzkie. Żona pokrzywdzonego

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Barbara Zofia Bogucka

  Okulista,

  • J
   Lokalizacja: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachUsługa: jaskra

   To jest bardzo dobra, miła Pani Doktor i przede wszystkim pomogła mi. Nie spodziewałam się takiego efektu, jestem szczęśliwa.
   Dziękuję serdecznie 5371


 • Elżbieta Piasecka-Frąc

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wizyta kontrolna

   Byliśmy z dzieckiem na kontroli Pani doktor przez całą wizytę sugerowała że źle opiekujemy się naszym skarbem. I zalecala zmianę lekarza na takich których zna. Należy jasno podkreślić iż z mężem należymy do nadgorliwych rodzicow ze względu na trudny start i przygody na oiomie ???? chodzimy do najlepiej ocenianych lekarzy czy to państwowo czy nie. Ponadto zamiast badać dziecko stwierdziła, iż jesteśmy brudasami bo dziecko miało między paluszkami u stóp ciciki z rajstopek... Omijać szerokim łukiem na każde nasze zapytanie czy dziecko powinno tak robić i jak sobie poradzić z tym odpowiadała powiedzieć rehabilitantowi. Może dla kogoś jest to wystarczają odp niestety nie dla mnie.

  • A
   Lokalizacja: Szpakmed Rudzkie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja neurologiczna dzieci

   Zdecydowanie nie polecam !!!! strata czasu !! Wybraliśmy się na konsultacje z córką ponieważ dostaje napad prężenia ciała z utratą przytomności. Po utracie przytomności córka jest blada - jednym słowem wygląda jak trup - nawet nie ma koloru ust. Cały napad trwa do około minuty. Po odzyskaniu przytomności dziecko przez jakiś czas jest jakby nieobecne i wiotke. Tak jakby brakowało jej sił.Przed każdym takim napadem dziecko płacze podejrzewam że jest to wynikiem tego iż córka czuje że coś sie z nią dzieje. Liczyliśmy na pomoc ze strony Pani Piasekiej-Frąc ale co usłyszeliśmy ? że dziecko na nas wymusza z tąd te ataki - jak Pani doktor stwierdziła dostaje napad bezdechu sinowego ( jest to napad w którym u innych dzieci wystarczy dmuchnąć w buzie a u nas kończy się to utratą przytomności ) a następnie pouczała mnie i mojego męża jak wychowywać dziecko aby nie dochodziło do takich sytuacji. Stwierdziła że dziecko nie wymaga badania ani leczenia bo jest zupełnie zdrowe !!! Jednak to była błedna diagnoza - po zbadaniu dziecka badaniem EEG (oczywisćie na własny koszt) wyszło iż napady które dostaje nasza córka są wynikiem padaczki ! Pani która wykonywała badanie EEG po opowiedzeniu jej historii o atakach już wiedziała jaka może być diagnoza. - natomiast wieloletni Neurolog Pan Piasecka-Frąc postawiła błędną diagnozę zgarneła 150 zł i odesłał nas spowrotem do domu !! Stracone pieniądze !!! Nie Polecam nikomu !!


 • Adam Andrzej Furmaniuk

  Gastrolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolonoskopia

   Po pierwsze punktualny, co u lekarzy nie jest standardem. Po drugie badanie kolonoskopowe przeprowadzone bezboleśnie w znieczuleniu tylko miejscowym. Po trzecie w trakcie badania wszystko mówił co robi i dawał wskazówki co robić, żeby nie bolało. Szacunek i wyrozumiałość dla pacjenta. To była moje pierwsza kolonoskopia, której się bardzo obawiałem, ale dzięki temu lekarzowi wiem, że nie ma się czego bać.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Profesjonalne podejście do pacjenta.
   Pan doktor sprawnie i prawie bezboleśnie wykonał Mi badanie kolonoskopowe ze znieczuleniem miejscowym.
   Jako zadowolony pacjent polecam Pana doktora :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania