Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Szpaków 33

41-705 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Karola Goduli 34

41-703 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy badania diagnostyczne

  Zdecydowałam się na lekarza ze względu na szybki termin. Lekarz nie spojrzał nawet na mnie a mam alergie skórna, patrzył tylko w monitor. Nie odpowiedział na żadne pytanie, nie nawiązał żadnego dialogu odnośnie alergii. Na jedna godzinę zostało zapisane 20 osób. Całkowity brak zainteresowania pacjentem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wanda Danuta Makarewicz-Kowalska Inny

  Niestety pierwszy i ostatni raz byłam na wizycie u tej Pani doktor.Byłam na wizycie z dzieckiem umówiona na godz.10:50 Pani pielęgniarka zakropiła córce oczy.Po czym poinformowała nas o podejściu do pokoju obok i czekać w kolejce.Przed nami było 12 osób.Jeden pacjent ok 10 min.Kpina umawiam się na dana godzinę nie spodziewałam się że będę czekała jeszcze 2 godz.Pomijając już ten fakt ,po wejściu do gabinetu Pani doktor bardzo opryskliwa i nie miła.Pierw zaczeła krzyczeć na córke że maseczka zsuwa się jej z twarzy upominając mnie w bardzo nie przyjemny sposób jak dobrałam jej maseczkę,nie wspominając ze na korytarzu tłumy czekające na wizytę mimo zapisów na daną godzinę. Gdzie w czasie covidu trąbią o przestrzeganiu godzin wizyt by nie było kontaktów z innymi pacjentami. Podczas badania Pani doktor cały czas w niemiły sposób i z podniesionym głosem zwracała uwagę córce że zle opiera głowę,że oka nie otwiera córka siedziała wystraszona .Po badaniu podała mi tylko wydruk nie udzieliła żadnej informacji o badaniu i zaleceniach.Reszty dowiedziałam się od Pani pielęgniarki. Napewno nie wrócę do tej Pani doktor.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Jolanta Kaczor Inny

  Niestety nie polecam lekarza. Potrzebowałam pomocy dermatologa na "dziwną" wysypkę na nogach. Pani Doktor tylko zerkneła zero większego zainteresowania problemem. Nie zaproponowano żadnego leczenia. Jedynie padło pytanie o maść jaka zapisał mi lekarz pierwszego kontaktu nie specjalizujący to się w dermatologi!! Nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Piasecka-Frąc Inny

  Nie polecam. Pani doktor odnosiła się do mnie w sposób arogancki i protekcjonalny. Raczyla mnie tekstami typu; proszę nie marnować mojego czasu, kto mi takich rzeczy naopowiadał itp. Z dzieckiem zero kontaktu.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy testy alergiczne

  Oj... pozostałe opinie nie wzięły się znikąd. Ze względu na szybki termin wizyty zdecydowałam się na tego lekarza. Testy alergiczne wykonane bez dezynfekcji a nawet umycia rąk... Pan dotykając zakraplaczami z alergenami moich rąk (nie wiem ilu innych ludzi tym dotykał) bez rękawiczek wykonywał wkłucia. Jego zachowanie jest lekceważące, niechętnie odpowiada na pytania, ciekawość i wnikliwość pacjenta nie jest mile widziana. Nie polecam nikomu. O wyniku testu musiałam się sama wypytywać i czy jakieś leki brać czy cokolwiek. Nie polecam...


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani Doktor okazała się bardzo pomocna w leczeniu i diagnozie naszej córki. Poświecała sporo czasu dla nas w gabinecie i dokładnie wysłuchiwala naszych obaw na każdej wizycie. Dokładnie tłumaczyła kolejne kroki i plan działania. Jesteśmy bardzo wdzieczni Pani Doktor.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem. Leczymy się u Pani doktor od kilku miesięcy z cudownym skutkiem .Nasz syn pozbył się swojego problemu, dzięki zaleconej terapii .Poza tym wizyty u naszej Doktórki są dla nas wielką przyjemnością. Zawsze spotykamy się z wielką sympatią i uśmiechem (teraz za maseczką) i zrozumieniem naszych problemów. Polecam wszystkim takiego lekarza


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani Doktor Taraszkiewicz jest sympatyczna i zaangażowana, dodatkowo ma świetne podejście do małego pacjenta. Po przeprowadzeniu wywiadu i badaniu, przedstawiła dalszy plan diagnostyki i leczenia. Podczas nawracających problemów kilkakrotnie wracaliśmy na konsultacje, zawsze otrzymując fachową pomoc. Z całego serca polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Piasecka-Frąc Inny

  Byliśmy wczoraj u Pani doktor z rocznym dzieckiem. Była to konsultacja poporodowa (tak z nfz trzeba czekać prawie rok). Pani doktor stwierdziła że marnujemy jej czas. Odnosiła sie w sposób lekceważacy, uważała że jest najmądrzejszą na świecie. Wizyta niej trwała 10 min przy czym po 3 minutach chcieliśmy wyjść, -gdyby nie rok czekania na wizytę , najpewniej tak byśmy zrobili.
  Nie polecam, chyba najgorszy lekarz jakiego widziałem!!!!
  I na koniec najlepsze: "mogli Państwo przyjść do mnie prywatnie"


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Jolanta Kaczor Inny

  Zdziwiła mnie opina o nie zadowoleniu z leczenia u pani Kaczor.
  Moje osobiste doświadczenie jest zupełnie przeciwne. Leczenie dolegliwości trwało prawie rok. Pani doktor dała skierowanie na różne badania i w końcu trafiła na źródło problemu. Wyleczyła mnie skutecznie z tej dokuczliwej dolegliwości za co jej bardzo dziękuję.
  Muszę dodać iż zanim trafiłam do dr Kaczor byłam w innym gabinecie i napewno bym tam nie wróciła.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania