Informacje o placówce

Gabinety

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Szpaków 33

41-705 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpakmed Rudzkie Centrum Medyczne

Karola Goduli 34

41-703 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy testy alergiczne

  Oj... pozostałe opinie nie wzięły się znikąd. Ze względu na szybki termin wizyty zdecydowałam się na tego lekarza. Testy alergiczne wykonane bez dezynfekcji a nawet umycia rąk... Pan dotykając zakraplaczami z alergenami moich rąk (nie wiem ilu innych ludzi tym dotykał) bez rękawiczek wykonywał wkłucia. Jego zachowanie jest lekceważące, niechętnie odpowiada na pytania, ciekawość i wnikliwość pacjenta nie jest mile widziana. Nie polecam nikomu. O wyniku testu musiałam się sama wypytywać i czy jakieś leki brać czy cokolwiek. Nie polecam...

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani Doktor okazała się bardzo pomocna w leczeniu i diagnozie naszej córki. Poświecała sporo czasu dla nas w gabinecie i dokładnie wysłuchiwala naszych obaw na każdej wizycie. Dokładnie tłumaczyła kolejne kroki i plan działania. Jesteśmy bardzo wdzieczni Pani Doktor.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem. Leczymy się u Pani doktor od kilku miesięcy z cudownym skutkiem .Nasz syn pozbył się swojego problemu, dzięki zaleconej terapii .Poza tym wizyty u naszej Doktórki są dla nas wielką przyjemnością. Zawsze spotykamy się z wielką sympatią i uśmiechem (teraz za maseczką) i zrozumieniem naszych problemów. Polecam wszystkim takiego lekarza

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Janina Taraszkiewicz konsultacja nefrologiczna dzieci

  Pani Doktor Taraszkiewicz jest sympatyczna i zaangażowana, dodatkowo ma świetne podejście do małego pacjenta. Po przeprowadzeniu wywiadu i badaniu, przedstawiła dalszy plan diagnostyki i leczenia. Podczas nawracających problemów kilkakrotnie wracaliśmy na konsultacje, zawsze otrzymując fachową pomoc. Z całego serca polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Piasecka-Frąc Inny

  Byliśmy wczoraj u Pani doktor z rocznym dzieckiem. Była to konsultacja poporodowa (tak z nfz trzeba czekać prawie rok). Pani doktor stwierdziła że marnujemy jej czas. Odnosiła sie w sposób lekceważacy, uważała że jest najmądrzejszą na świecie. Wizyta niej trwała 10 min przy czym po 3 minutach chcieliśmy wyjść, -gdyby nie rok czekania na wizytę , najpewniej tak byśmy zrobili.
  Nie polecam, chyba najgorszy lekarz jakiego widziałem!!!!
  I na koniec najlepsze: "mogli Państwo przyjść do mnie prywatnie"

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Jolanta Kaczor Inny

  Zdziwiła mnie opina o nie zadowoleniu z leczenia u pani Kaczor.
  Moje osobiste doświadczenie jest zupełnie przeciwne. Leczenie dolegliwości trwało prawie rok. Pani doktor dała skierowanie na różne badania i w końcu trafiła na źródło problemu. Wyleczyła mnie skutecznie z tej dokuczliwej dolegliwości za co jej bardzo dziękuję.
  Muszę dodać iż zanim trafiłam do dr Kaczor byłam w innym gabinecie i napewno bym tam nie wróciła.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grażyna Jolanta Kaczor Pęcherze na nogach

  Chodziłam do p.doktor przez 1,5 roku i nic mi nie pomogła tylko przepisywała różne leki które nie pomagały , a jak chciałam na badania żeby sprawdzić czy nie ma jakiejś bakterii to stwierdziła że nie ma zrobiłam prywatnie wymaz z ran i okazało się że są dwie bakterie , więc ja p.doktor nikomu bym nie polecałam wręcz odwrotnie.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Iwona Janosz Inny

  Wspaniała lekarka z ogromnym doświadczeniem. Wizyty przebiegają w super atmosferze, bez stresu. Poświęca każdej pacjentce dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania. Szukając lekarza znającego temat trombofilii, znalazłam dr Janosz i jestem bardzo zadowolona. Dzięki niej wiem też o innych chorobach, których inni lekarze nie wykryli.

  dr n. med. Iwona Janosz

  Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Janosz prowadzenie ciąży

  Najsympatyczniejsza, najbardziej kompetentna i oddana swoim pacjentkom ginekolog, jaką znam. Polecam dr Janosz jako lekarza prowadzącego ciążę, a także w zagadnieniach związanych z problemami z płodnością. To mądra lekarka z aktualną wiedzą medyczną, która patrzy na zdrowie pacjentek z szerokiej perspektywy.

  dr n. med. Iwona Janosz

  Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Janosz badania profilaktyczne

  Wizyta na wysokim poziomie - tak powinna wyglądać każda. Świetne podejście do pacjentki, przy tym Pani dr bardzo miła i wsłuchująca się w problemy, z którymi przyszła pacjentka - świetny kontakt z pacjenką i stwarzanie bezstresowej atmosfery podczas wizyty. Na wizycie przeprowadzona kontrola wszystkich ważnych aspektów zdrowia kobiety jak : badanie piersi, usg dopochwowe, cytologia. Byłam pierwszy raz i pójdę następnym. Bardzo polecam !

  dr n. med. Iwona Janosz

  Serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania