Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Pragniemy Państwa serdecznie powitać i zaprosić do naszego gabinetu SZCZEPANIAK STOMATOLOGIA. Wierzymy, że nasi Pacjenci powinni mieć jak najwięcej wiadomości, aby podejmować ważne, świadome decyzje dotyczące zdrowia ich jamy ustnej i możliwości leczenia.

Pełni zapału i pasji zespołowo przeprowadzamy leczenie od prostych po zaawansowane przypadki. Ze zrozumieniem i zaangażowaniem dla naszych pacjentów realizujemy najlepszy z możliwych planów leczenia. Zespół lekarzy specjalistów zapewnia kompleksowe leczenie zaczynając od pierwszych ząbków u dzieci po chirurgiczne zabiegi implantologiczne. W naszej ofercie znajduje się również leczenie ortodontyczne i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Satysfakcja naszych Pacjentów jest naszym celem, a równocześnie staramy się rozwijać długotrwałe i pełne zaufania relacje. Zapewniamy o bezstresowym i bezbólowym przebiegu leczenia w naszym gabinecie.

Zapraszamy dzieci i dorosłych!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

SZCZEPANIAK STOMATOLOGIA
Batorego 68, 43-100 Tychy
SZCZEPANIAK STOMATOLOGIA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Szczepaniak protezy

  Pan Paweł jest prawdziwym profesjonalistą . Bardzo empatyczny. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Ma czas dla pacjenta. Polecam, jeszcze raz polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karol Kurcok Inny

  Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na dentystę z taka doza cierpliwości , dokładności i umiejętności.Bardzo serdecznie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karol Kurcok Inny

  POLECAM - pełen profesjonalizm. Podpisuję się pod dotychczasowymi opiniami - spokojne i wyrozumiałe podejście do pacjenta, komunikatywność. Usunięcie zęba bezbolesne, a cała wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Szczepaniak implanty

  Profesjonalna usługa (implant), profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera (pomino faktu, że przecież leczenie zębów do najprzyjemniejszych nie należy ). Zdecydowanie to będzie mój gabinet stomatologiczny

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karol Kurcok leczenie próchnicy

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, wszystkie moje wątpliwości zostały wyjaśnione. Pan doktor jest bardzo dokładny i skrupulatny. Mój komfort podczas wizyty też był dla niego ważny. Polecam wszystkim odważnym i tym mniej odważnym także :)

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Szczepaniak Stomatologia zachowawcza

  Polecam z całego serca.Pan doktor szczegółowo i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.Dziś miałam usuwane zęby pod narkozą.Opieka medyczna na najwyższym poziomie.Córka na bieżąco była informowana na jakim jesteśmy etapie.Zespół anestezjologiczny pełen profesjonalizm.Po wybudzeniu pełne zainteresowanie jak się czuję.Co chwilkę ktoś do mnie zaglądał i pytał jak się czuję.Bardzo dziękuję wszystkim za opiekę.Do zobaczenia

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karol Kurcok Inny

  Profesjonalna obsługa, Pan Karol na życzenie pacjenta opisuje każdy krok który będzie podejmował w trakcie leczenia dokładnie opisując co się dzieje. Osoby z traumą lub lękiem przed stomatologiem nie mają się czego bać gdyż u Pana Karola można spokojnie "odetchnąć" między kolejnymi etapami zabiegów, a wspomniane wcześniej omawianie może dać pewność, że jesteśmy w rękach kogoś kto zna się na temacie

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Szczepaniak Inny

  Do tej pory miałam złe doświadczenia, jeśli chodzi o dentystów i chirurgów. Gabinet dr Szczepaniaka został mi polecony. Przyszłam pełna obaw na zabieg usuwania ósemki. Podejście Pana dr fachowe i rzetelne. Podawania znieczulenia nawet nie poczułam. Sam zabieg przebiegł ekspresowo i bardzo delikatnie. Po ustąpieniu znieczulenia zero dolegliwości bólowych. Niesamowite zaskoczenie. Polecam z czystym sumieniem!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karol Kurcok leczenie próchnicy

  Doktor Kurcok leczy zęby moje i moich dzieci. Bardzo dokładny, skrupulatny i delikatny. Bardzo pomocny j skuteczny.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Szczepaniak leczenie próchnicy

  Super atmosfera i przyjazne podejście do każdego pacjenta!
  I obecnie ważna sprawa - w dobie koronawirusa - gabinet profesjonalnie przygotowany - maseczki, kombinezony, przyłbice, dezynfekcja - byliśmy wczoraj i czuliśmy się naprawdę bezpiecznie !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania