Synergia Gabinet Terapii i Rozwoju

Synergia Gabinet Terapii i Rozwoju

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje niechciane, niespodziewane, bolesne, często wpływające na nasze zdrowie, kondycję psychiczną, fizyczną oraz poczucie własnej wartości i samoocenę. Nie zawsze możemy poradzić sobie z takimi trudnościami samodzielnie. W takiej sytuacji, warto wykonać pierwszy krok i rozważyć pomoc w postaci wsparcia specjalisty.

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów, seksuologów i psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach psychoterapii. Staramy się podążać za naszym klientem w poszukiwaniu jego prawdy o sobie.

Prowadzimy psychoterapię indywidualną i grupową, terapię par i warsztaty rozwoju osobistego.

Gabinet przez nas tworzony, to nasze wymarzone miejsce pracy, chcemy aby to miejsce było równie bliskie naszym klientom.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Synergia Gabinet Terapii i Rozwoju
Stanisława Moniuszki 13 (I piętro), 05-200 Wołomin
Synergia Gabinet Terapii i Rozwoju logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Beata Grodzka Psychoterapia

  Wpadłam na chwilę i usłyszałam, że muszę zostać trochę dłużej. Tak rozpoczęłam pracę nad sobą, nad emocjami i szeroko pojętym postrzeganiem siebie. W efekcie, poprawa komfortu życia, spokój i równowaga. Dziękuję za zaangażowanie, profesjonalizm i niebywałą pamięć. Pani Beata to Psychoterapeutka z doświadczeniem, pomagająca dostrzec i zrozumieć, to czego sami nie widzimy. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Beata Grodzka Psychoterapia

  Beata jest jak czuły przewodnik po życiu. Idzie ogląda z Tobą to co ci się przytrafia, zatrzymuje, pokazuje to czego nie umiesz zobaczyć.Dzięki temu możesz iść dalej, szybciej, spokojniej , możesz wykorzystać potencjał który w sobie masz.
  Dzięki pracy nad sobą pod jej skrzydłami , mam w codziennym życiu na ramieniu taki dobry głos, który mówi, tu odpocznij, tu dociśnij ,tu odpuść a tu popatrz i się pozachwycaj.
  Zmiana jakości życia jest kolosalna, wpływająca , nie tylko na jedna osobę , bo praca nad sobą idzie potem lawina dobrej zmiany na wszystkich ludzi których wokół siebie masz.Ma świetne wyczucie chwili, emocji, czytania poza verbalnego. Otula cię kocem zrozumienia i akceptacji a jak trzeba dmucha mocno w skrzydła . Dziękuje Beatko za te miesiące wspólnej pracy .Wdzięczna aktualna pacjentka

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Beata Grodzka Psychoterapia

  Pani Beata emanuje spokojem, ciepłem i empatią. Jej podejście jest niezwykle profesjonalne w nawiązaniu relacji. Podczas rozmowy dostrzega najmniejsze szczegóły (co jest niezwykle istotne i godne wyróżnienia) a przy tym jest delikatna, uważnie słucha i wszystko dokładnie zapamiętuje. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Już po pierwszej wizycie uwierzyłam w to, że dzięki jej pomocy rozwinę skrzydła na płaszczyźnie, na której mi zależy oraz uporam się z lękami, które przeszkadzają mi w prawidłowym funkcjonowaniu w relacjach. Z całego serca polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty w swoim fachu.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Adamska Konsultacja psychologiczna online

  Polecam Panią Aleksandrę z całego serca. Myśle, że słowa, które najlepiej ją opisują to przyjazny i empatyczny psycholog. Potrafiący świetnie słuchać i kierunkować rozmowę na właściwe tory.

  mgr Aleksandra Adamska

  Bardzo dziękuję za zaufanie i za opinię!

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Adamska Konsultacja psychologiczna

  Pani Ola jest empatyczna, czuła i łagodna. Zawsze czułem się zaopiekowany i wysłuchany. Ponadto używa fantastycznych metafor, które pomagają w zrozumieniu różnych sytuacji i problemów.

  mgr Aleksandra Adamska

  Panie Tomku, bardzo dziękuję za opinię! Metafory górą! :)

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Natalia Nikołajczuk Konsultacja psychologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt i atmosfera, pozytywne zaskoczenie. Pani Natalia zadaje trafne pytania i daje cenne komentarze co nakierowuje na sedno sprawy. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Aleksandra Adamska Konsultacja psychologiczna

  Bardzo rzetelna, nie oceniająca, autentyczna, uważnie słucha. Pomaga nakierować na właściwe tory, niczego jednocześnie nie narzucając. Bardzo mi pomaga. Po każdej wizycie jestem pełna energii i dobrych myśli. Z całą pewnością mogę polecić.

  mgr Aleksandra Adamska

  Bardzo dziękuję za opinię! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Ubysz Konsultacja psychologiczna

  Zdecydowanie polecam. Rozmowa pozwoli wyrzucić z siebie skrywane emocje i pozwoli z dystansem spojrzeć na problem

  A
  Profil zweryfikowany
  Monika Piątkowska Konsultacja psychologiczna

  Pani Monika stwarza dobrą atmosferę do pracy nad sobą. Po sesjach terapeutycznych jestem w stanie natychmiast wdrożyć w codzienność konkretne narzędzia, które udało nam się wypracować. Z Panią Moniką można swobodnie porozmawiać ma każdy temat.

  I
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Nikołajczuk Terapia psychologiczna

  Pani Natalia to wnikliwa i zaangażowana terapeutka. Jest bardzo skupiona na tym, co mówię i w jaki sposób to mówię. Zadaje pytania dotyczące emocji i uczuć, co zmusza do dotarcia do sedna, do wnętrza. Mówi, co zauważa, dzięki czemu można przyjrzeć się sobie. Jestem bardzo zadowolona.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania