Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach

Św. Leonarda 10

25-311 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Solnica

  Anestezjolog, lek.

  • J

   Pani dr Marta Solnica jest niewątpliwie jednym z najlepszych lekarzy w regionie. Bardzo kompetentna,odpowiedzialna z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem a przy tym oddana pacjentom i swojej pracy.
   I co równie ważne Pani doktor jest wyjątkowo dobrym i uczciwym człowiekiem .

  • P

   Nie znam lepszego fachowca, chciałabym mieć taką wiedzę i umiejętności praktyczne. Ponadto wspaniały wykładowca. Wielu studentów nauczyła dobrej roboty.


 • Dorota Maria Melon-Gryczko

  Internista,

  • J

   zgadzam sie z przedmowca. polecam dr Melon- Gryczko. odpowiednio zajmuje sie pacjentem, poswieca mu czas i przy tym potrafi podejsc do tego tak, aby wyeliminowac u niego stres. szybko reaguje na objawy, zleca odpowiednie badania i leczenie. polecam za szybkosc dzialania i podejscie przede wszystkim do mlodych. chodze do pani doktor ze soba jak i tez z dzieckiem, ktorego jestem opiekunem i zalezy mi najbardziej na tym zeby lekarz mial dobry konakt z moim dzieckiem, co w przypadku pani doktor ma miesjce. zmienilysmy lekarza i jestesmy zadowolone. pozdrawiam.

  • Bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta. Odpowiedni dobór leków, które pozwalają na szybkie wyeliminowanie dolegliwości. Chciałbym, aby każdy Lekarz podchodził tak do Pacjenta. Pozdrawiam,
   Albert.


Powiązane wyszukiwania