Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Supramed w Kielcach

Warszawska 151

25-547 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat konsultacja ginekologiczna

  Dr Swat jest moim lekarzem od 7 lat. Pracuje w ośrodku o III stopniu referencyjności z zakresu położnictwa i ginekologii, a zatem wśród najlepszych specjalistów. Jest opanowany, konkretny i skuteczny. Zleca wszystkie potrzebne badania, nie pozostawia pytań bez odpowiedzi, zawsze odbiera telefon lub oddzwania.
  Dr jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, w żadnej sprawie. A trochę razem przeszliśmy, m.in. 5 ciąż i 2 porody. Zawsze miał dla mnie czas.
  Znakomity lekarz, ma wiedzę i odpowiednie podejście. Potrafi meandrować wśród absurdów publicznej służby zdrowia, jest zawsze w formie i pozostaje człowiekiem :) Polecam Pana Doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat konsultacja ginekologiczna

  Z doktorem ,,związana" jestem dłuższy czas, najpierw profilaktyczne badania i antykoncepcja, ostatnio prowadzenie ciąży. Zarówno przed ciążą jak i w trakcie doktor w razie potrzeby bez problemu kieruje na badania i do innych specjalistów. Gdy miałam wątpliwości i pytania odbierał telefon nawet w czasie wolnym. Na każdej wizycie miałam badanie i USG, raz nawet towarzyszył mi mąż. Doktor pokazuje monitor i omawia budowę i czynności płodu. Wizyty regularne, mimo, że położna zaprotestowała, że nie ma już miejsc na konkretny termin to zostałam wpisana na godzinę przed planowym rozpoczęciem wizyt. Kilka dni przed rozwiązaniem p. Swat polecił mi przyjechać na konsultację do szpitala. Miałam szczęście, że rodziłam na dyżurze doktora - był ze mną praktycznie przez cały poród, potem odwiedzał mnie na oddziale położniczym. Profesjonalny, konkretny i zarazem przyjazny człowiek, lekarz z powołaniem i troską o pacjenta. Oby więcej takich!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat prowadzenie ciąży

  Wizyty przebiegała w miłej, niestresującej atmosferze. Pan Doktor sympatyczny, uprzejmy, dokładny, cierpliwy :-), zawsze w "kontakcie" (analizowałam wyniki wszystkich badań przed wizytą w razie potrzeby wysyłałam sms, na który zawsze miałam odpowiedź lub telefon że zwrotną informacją). W razie potrzeby kieruje na dodatkowe badania. Dziękuję i pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalny, życzliwy, komunikatywny lekarz. Pan doktor wszystko spokojnie wyjaśnia, szczegółowo odpowiada na pytania, Badanie przebiegło delikatnie i bezboleśnie w bardzo komfortowych warunkach. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia Pana doktora do pacjenta. Serdecznie polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Swat ciąża i inne

  Polecam:) Miałam ciąże zagrożona od 5 tyg ciąży dzięki Panu doktorowi wszystko udało się bez komplikacji :) Cała ciąże prowadził bez zastrzeżeń kilka wizyt w szpitalu ponad 5 nie było dobrze z moim stanem zdrowia Pan doktor robił wszystkie potrzebne badania kierował do szpitala. W szpitalu jak i w przychodni zajmował się nami przychodził do sali wypytywal jak się czuje bardzo się interesował. Dzięki Panu Doktorowi udało się urodzić bez komplikacji tylko przez cc i niestety Pan doktor nie mógł poprowadzić rozwiązania mojej ciąży, poinformował o wyjaśnił dlaczego niestety nie będzie to możliwe i każda Kobieta każda pacjentka zrozumiała a w tym samym czasie miał napewno ich dużo. Jestem pewna że gdyby cięcie i opieka podczas porodu i po nim była prowadzona przez dr. Swatta nie miałabym zastrzeżeń.U Pana doktora miałam przeprowadzone już trzy zabiegi również nie mam zastrzeżeń :) Od pierwszej wizyty do dnia dzisiejszego nie mogę nic złego powiedzieć. U Pana Doktora każda wizyta jest poprowadzona tak jak powinna być. Wykonane wszystkie potrzebne badania. Do tej pory Dr. Swatt zajmuje się moim stanem zdrowia i jestem bardzo zadowolona :) Polecam w 100 %:)


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Kotwa-Siwoń

  Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, mimo że wyprowadziłam się z Kielc od 4 lat wciąż leczę dzieci w tej przychodni. Mam zaufanie do doktor, rzetelnie wykonuje swoją pracę, może faktycznie momentami jest trochę nad wyraz zapobiegawcza i za szybko wypisuje skierowania do szpitala ale wynika to z troski o dziecko. Bez problemu wypisuje skierowania do specjalistów jeśli matka ma jakieś obawy. Nigdy nie usłyszysz" to ja tu jestem lekarzem"


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania