Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Stomik

Nadbrzeżna 17

66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Makowska

  Stomatolog, Internista, Kardiolog,

  • E

   Bardzo boję się wizyt u stomatologa jednak Pani Doktor wzbudza zaufanie : nie ocenia , jest bardzo profesjonalna . Polacam .

  • Z

   Niestety bardzo mocno zawiodłam się na Pani doktor. Byłam kilka razy i wydawało mi się, że mogę jej ufać. Do czasu, kiedy wybrałam się z naglącym bólem zęba i mimo faktu, iż nie byłam pierwszy raz, zostałam potraktowana bardzo nieżyczliwie i niedelikatnie. Ząb był lekko ukruszony, więc bolał, Pani doktor uzupełniła tylko ubytek szkliwa. Lecz najgorsze co mnie ostatecznie zraziło, to że podczas tej wizyty poprosiłam jeszcze o przegląd zębów, ponieważ noszę aparat ortodontyczny. Pani doktor bardzo krótko mnie potraktowała, że jakoby nic nie widzi. Po czym za 3 tygodnie znalazłam się na fotelu innego stomatologa, który znalazł mi bardzo rozwiniętą próchnicę. Pytanie więc, za co zapłaciłam 120,00zł, pozostanie bez odpowiedzi. Przykro mi, że tak zostałam potraktowana, dlatego dzielę się tym z innymi.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kordowiecka

  Internista, Hipertensjolog, Diabetolog,

  • K

   Chyba najlepszy specjalista od nadciśnienia tętniczego w Gorzowie. Strasznie długo przyjmuje , ale jest bardzo dokładna. Niestety powoduje to duże terminy oczekiwań. Ale warto. Zwłaszcza , że w poradni nadciśnieniowej przyjmuje na kasę chorych. Poza wizytą miałem jeszcze wykonane usg tętnic szyjnych i całodobowy komputer ciśnieniowy. Naprawdę polecam. Można ją także pochwycić na oddziale w szpitalu. Nie wiem czy ma gabinet prywatny.

  • A

   Zwykle mam złe doświadczenia z tak zwaną polską służbą zdrowia. Ale w przypadku Pani Dr Kordowieckiej jestem miło zaskoczona. Świetny lekarz. Ogromna wiedza. Chodziłam po wielu lekarzach z nadciśnieniem. Jedyne co to wystawiali pigułki. Nikt nie starał się znaleźć przyczyny choroby. Dopiero jak trafiłam do Pani Doktor, ktoś solidnie się mną zajął. I co... okazało się , że Pani Doktor Kordowiecka tak wnikliwie mnie zdiagnozowała, że przyczyna się znalazła. Teraz jestem już po operacji i czuję się dobrze. A moja wdzięczność dla Pani Doktor nie ma granic. Bardzo, bardzo polecam tę lekarkę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Alicja Chrustowska

  Ginekolog,

  • X

   Polecam Panią doktor.Jest bardzo dobrym lekarzem.Nigdy nie brakuje jej czasu,aby wszystko dokładnie wyjaśnić. Osoba kompetentna, odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Do obowiązku podchodzi bardzo profesjonalnie.
   Karolina

  • O

   Chodzę do Pani Doktor już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadziła moją ciąże, zawsze wszystko wytłumaczę, nie zleca niepotrzebnych badań i wizyta w kabinecie prywatnym jest nie droga w porównaniu do cen w Gorzowie Wielkopolskim. A przede wszystkim jest świetną specjalistką i miłą kobietą. Gorąco polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Przemysław Dunowski

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: ENDOMEDUsługa: Inny

   Pan lekarz jest bardzo opryskliwą, nie kulturalną osobą, zamiast mówić to krzyczy, nie okazał mi należytego szacunku podczas wizyty tzn. nie dopuszczał mnie do słowa, a jak już udało mi się wypowiedzieć to przekrzykiwał moją wypowiedź, bagatelizował informacje które ode mnie usłyszał, podważył diagnozę innego lekarza, nie polecam wizyt u tego Pana oraz jakiegokolwiek kontaktu z tym lekarzem.

  • B

   Bardzo dobry lekarz - polecam . Kiedy mam problemy zdrowotne wiem , że mi pomoże bo stawia dobrze diagnozę. Wcześniej często byłam źle diagnozowana przez innych lekarzy co odbiło się na moim zdrowiu.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania