Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  A

  Agnieszka K.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski

  Jeżeli ktoś jest osobą ze złymi wspomnieniami z gabinetów stomatologicznych to dr Szymon Bryzgalski jest dla niego idealnym lekarzem. Bardzo spokojny i profesjonalny. Wizyta przebiega w spokojnej atmosferze bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam na takiego specjalistę dzięki któremu wizyta u stomatologa to nie stres. Polecam z całego serca.

  Karolina Ciepioło

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski

  Trafiłem do Pana doktora z polecenia znajomego, bardzo bałem się dentysty ale muszę przyznać, że w znieczuleniu komputerowym to już jest inny standard leczenia- nawet kanałówka jest bezbolesna. Pan doktor jest bardzo drobiazgowy i dużą wagę przywiązuje do oczekiwań pacjenta

  Anna Jeziorna

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u doktora Bryzgalskiego, miałam zęby mocno przebarwione z wieloma wypełnieniem i wszędzie proponowano mi korony porcelanowe co wiązało się ze szlifowaniem zębów. Pan doktor zaproponował estetyczną wymianę wypełnień połączoną z wybielaniem i korekcją kształtu- efekt super:))) bardzo polecam!


  M

  Maciej Rawski

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski Ostry ból zęba.

  Znakomite podejście do pacjenta, praktycznie bez stresu uzyskałem pomoc. Jestem bardzo zadowolony. Do tej pory bałem się usiąść na fotelu dentystycznym ale jak się okazało nie potrzebnie. Bardzo dziękuję za pomoc i uratowanie mojego zęba, którego inni chcieli usunąć. Pan dentysta wszystko mi wyjaśnił, powiedział jak jeszcze bardziej dbać o zęby, jakiej pasty używać - rozwiał moje wszelkie wątpliwości.


  M

  Monika S.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski

  Od czasu kiedy poznałem Pana Doktora ,jestem bardzo zadowolony z estetyki leczenia. I już nie mam strachu,a wizyty są przyjemne I na wesoło nie jak to bywa w innych gabinetach. Ceny w mojej są znacznie niższe niż w Katowicach czy Mikołowie.Polecam doktora Szymona Bryzgalskiego .


  Jacek Kosyl

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski leczenie próchnicy

  Jestem pacjentem Pana Doktora i jestem bardzo zadowolony. Mimo strachu, wizyty są przyjemne często można na luzie porozmawiać, pożartować co rozładowuje stres. Ceny w mojej ocenie znacznie niższe niż w Katowicach czy Mikołowie, a estetyka leczenia i dbałość o detale na bardzo wysokim poziomie, jedyny minus to czasem trudno o miejsce parkingowe pod gabinetem. Bardzo polecam Pana doktora Bryzgalskiego szczególnie wymagającym pacjentom


  Marlena Szczygieł

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski leczenie próchnicy

  Bardzo gorąco polecam Pana doktora osobom z dentofobią:) Cierpliwy, uśmiechnięty, delikatny to główne cechy charakteryzujące pana doktora Bryzgalskiego, a co ważne drobiazgowy i dokładny - chyba nigdy nikt nie leczył moich zębów z taką starannością:)


  Paulina Paula

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Szymon Bryzgalski leczenie kanałowe

  Trafiłam do doktora Bryzgalskiego z polecenia koleżanki a właściwie po tym jak zobaczyłam Jej zęby po interwencji Pana Doktora! Muszę powiedzieć, że zawsze wydawało mi się że zabiegi stomatologii estetycznej są ekstremalnie drogie, a okazało się, że da się połączyć najwyższą jakość z niewygórowaną ceną i przemiłą obsługą! Wszystko to w Chorzowie w Stomatologii Rodzinnej u doktora Bryzgalskiego - polecam jeśli ktoś szuka dobrego lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gałeczki 30, 41-500 Chorzów Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania