O nas

✔️Wizytówką naszego Zespołu jest uśmiech a naszą misją jest przekazywać go dalej w postaci pięknego i zdrowego uśmiechu Naszych pacjentów. ✔️Kochamy to co robimy. Praca Zespołowa jest Nasza pasją a Pacjent i jego potrzeby są dla Nas na pierwszym miejscu. ✔️Posiadamy siedem gabinetów stomatologicznych w których czeka na Państwa Zespół lekarzy każdej specjalizacji z zakresu stomatologii, asystentek, higienistek, techników radiologów i recepcji. ✔️Posiadamy pracownie radioligiczną w której są wykonywane wszystkie zdjęcia potrzebne podczas realizacji planu leczenia. Skanery wewnątrz ustne wykorzystywane w leczeniu protetycznym i ortodontycznym. ✔️Nie trzeba mieć żadnego pakietu, aby być naszym pacjentem. ✔️Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym. ✔️Posiadamy kącik i gabinet dla dzieci. ✔️zapraszamy do naszej wizytówki gogle : stomatologia medicover cross point oraz na nasz instagram: dentacarepolska
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (45)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Andrzej Więcek Inny

  Szkoda,że nie można dać gwiazdki na minus. Nie podważam wiedzy i doświadczenia Pana doktora ale jeśli chodzi o chęci i zaangażowanie w dobro pacjenta to niestety nie mogę dodać nawet jednego pozytywnego słowa. Dwa zęby w stanie ogólnego zniszczenia zostały przez Pana doktora zakwalifikowane do usunięcia. Bo "szkoda pieniędzy na leczenie ". Alternatywą była protetyka co jak się zapewne Państwo domyślają,nie było tanie. Zgłosiłam się do innego gabinety w którym zęby odratowano i odbudowano. Szczerze odradzam wizytę.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Rokosz konsultacja chirurga stomatologicznego

  Trafiłam do Pana Bartosza w nagłej sytuacji z wielkim bólem ósemki w zaawansowanej ciąży. Z wiadomych przyczyn nie mogłam brać antybiotyku czy usunąć zeba. Pan doktor mimo wszystko znalazł rozwiązanie, udało się zniwelować ból poprzez dokładne oczyszczenie. Teraz moge spać spokojnie. Dziękuję za pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Oby więcej takich stomatologów. Na pewno z przyjemnością jescze tam wrócę.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Paryło-Tomasik Inny

  Profesjonalna i delikatna Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony po wypełnieniu zęba. Wszystko wyjaśnione

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dorota Paryło-Tomasik Inny

  Była to moja najlepsza wizyta u dentysty w życiu. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Widać, że jest zaangażowana w swoją prace. Polecam każdemu.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Rokosz Inny

  Córka musiała usunąć górne czwórki .Przeszyta wstępnie strachem ,zupełnie zapomniała o procesie wyrywania pod ręka doktora Rokosza .Cudowne ,przyjazne podejście .Jasny przekaz ,odpowiedni do wieku dziecka .Serdecznie polecam :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Szczepkowska - Kroc Inny

  Pani doktor jest najlepszym specjalistą, u którego miałam okazje siedzieć na fotelu pozbywając się ósemek. Poleciłam ją również swojej rodzinie, w każdym przypadku słyszałam pochwały i podziękowanie za polecenie. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w leczenie i otacza pacjenta dużą troską. Mogę z czystym sercem polecić wizyty u Pani Oli :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Staciwa–Kocik

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Dokładnoe słucha pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wyjaśnia. Gorąco polecam :)

  lek. dent. Małgorzata Staciwa–Kocik

  Dziękuję Pani Anno za opinię i życzę dużo zdrowia! :)

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Mazurek leczenie próchnicy

  Pani Monika Mazurek jest najlepszą specjalistka u której byłam. Jest zaangażowana. Leczenie zębów jest bezbolesne. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Lepszego lekarza nie można sobie wymarzyć. Serdecznie polecam. :)

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Staciwa–Kocik Inny

  Serdecznie polecam! Pani Doktor jest bardzo dokładna, profesjonalna i przede wszystkim skuteczna. Wszelkie kwestie związane z leczeniem były bardzo konkrenie wyjaśnione a wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Odczarowała Pani moje złe doświadczenia związane z gabinetami stomatologii, dziękuję!

  lek. dent. Małgorzata Staciwa–Kocik

  Pani Julio, bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się i zapraszam na wizyty kontrolne. Pozdrawiam serdecznie

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Bartosz Rokosz ekstrakcja ósemek

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalne od początku do końca. Samo wyrwanie zęba było błyskawiczne i bezbolesne, dzięki temu nie czuje już strachu przed kolejną wizytą! Lekarz ma bardzo spokojne usposobienie, wszystko na bieżąco wyjaśnia i otacza opieką, dzięki czemu mogłam się zrelaksować i uspokoić. Na koniec uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i dostałam szczegółowe wskazówki jak dalej postępować. Polecam bardzo.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Łódź, Śmigłego-Rydza 20
Powiązane wyszukiwania