Kompleksowe podejście do tematu zdrowia i estetyki uśmiechu, ekspercka wiedza specjalistów z zakresu stomatologii oraz troska o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Pacjentów. Zapraszamy do korzystania... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Medicover Brama Portowa

Brama Portowa 1

70-225 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 668...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kompleksowe podejście do tematu zdrowia i estetyki uśmiechu, ekspercka wiedza specjalistów z zakresu stomatologii oraz troska o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo Pacjentów. Zapraszamy do korzystania z usług nowoczesnego centrum Stomatologia Medicover Brama Portowa w Szczecinie.
Stomatologia Medicover Brama Portowa dysponuje pięcioma gabinetami dentystycznymi oraz jednym stworzonym specjalnie z myślą o naszych małych Pacjentach. Każdy z gabinetów wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Dzięki niemu Pacjent odczuwa większy komfort podczas wizyty, a lekarz ma możliwość przeprowadzenia badania stomatologicznego w możliwie najmniej bolesny sposób.

Nasza oferta

Opieka stomatologiczna w naszym centrum jest na najwyższym poziomie. Usługi, jakie proponujemy w Stomatologia Medicover Brama Portowa w Szczecinie to:

Profilaktyka stomatologiczna
Stomatologia zachowawcza
Implantologia
Endodoncja (leczenie kanałowe)
Ortodoncja
Pedodoncja
Protetyka
Periodontologia
Chirurgia stomatologiczna
Wybielanie zębów
Leczenie w sedacji
Leczenie w narkozie
Diagnostyka RTG
Higienizacja
Cyfrowe Skanowanie Uśmiechu
Leczenie bruksizmu
Fizjoterapia stomatologiczna
Logopedia stomatologiczna

Nasz sprzęt

  • mikroskop

Typ placówki

  • Klinika

Powiązane wyszukiwania