Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie
Jagiellońska 44, 70-382 Szczecin
SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szczecinie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Bożena Petri Inny

  Taka osoba nie powinna pracować z ludźmi. Nieprofesjonalne uwagi do rodzica. Prywatne wycieczki na temat rodzica. Zdziwiona że dziecko 5 tyg płacze i obwinia o to rodzica. Zero zaangażowania. Nie polecam nikomu!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Manowiec Konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały lekarz i cudowny człowiek z doświadczeniemi i podejściem do pacjenta. Kiedyś uratował mi życie. Troska o pacjenta i ciepło, które dostałam wiele lat temu podczas leczenia w Szpitalu MSWiA pamiętam do dziś. Polecam wszystkim którzy potrzebują spokoju , ciepła i ogromnego doświadczenia lekarskiego w czasie trudnym jakim jest choroba.Dziękuję Doktorze.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mirosław Jarczyński Inny

  Witam ! Poszłam do pana dr. Nieco zagubiona w efekcie nieplanowanej ciąży i jak dla mnie bardzo spoko. Jest czas na badanie , jest czas na pytania na które Pan dr. Odpowiada dla mnie zrozumiale i wyczerpująco. Wzbudza moje zaufanie , czuje się bezpiecznie i nie oceniana. Mogę polecić jako sumiennego lekarza i bardzo konkretnego. z każdej wizyty wychodzę zadowolona.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Garanty-Bogacka Inny

  Po pierwszej wizycie trudno jest oceniać, ale leczenie kontynuuję bo doktor ma bdb opinie i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne bo wizyty były prywatne,. Niestety jak zarejstrowałam i doczekałam się wizyty na NFZ, to doktor się spóźnia, bardzo krótko przyjmuje. Teraz jak sa teleporady to bardzo często twierdzi że dzwoniła i nie odbierałam. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Garanty-Bogacka Inny

  Dobry lekarz i dobry człowiek. Ma dużą wiedzę, troszczy się o pacjenta. Gdybym miała taką możliwość, leczyłabym się u niej dalej.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Barbara Garanty-Bogacka Inny

  zawierzając ponad setce pozytywnych opinii udałem się do przychodni w której pracuje doktor, niestety bardzo się zawiodłem... doktor wiecznie spozniona, wizyty maja opoznienia co najmniej 1 godzine chociaz trwaja zaledwie kilka minut - ekspresowe tempo... przy czym zawsze jest jakis problem z biurokracja...

  pani doktor ma czesto zły humor, krzyczy na pacjenta, obraża się bez powodu... miała pretensje o wiele rzeczy. co prawda zleciła niemało badań i to jest jedyna zaleta, jednak potem postawiła szereg błędnych diagnoz oraz mówiła rzeczy które są po prostu niezgodne z medycyną (np mieszała nadczynność z niedoczynnością...)

  podsumowujac
  na plus to ze na nfz zleci duzo badań

  na minus cała reszta - charakter, brak kultury osobistej, błędna diagnoza i zalecenia, mylenie się w terminach medycznych, opoznienia, krótka wizyta

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Manowiec Żylaki w odbycie

  Przed zabiegiem ostrzegano mnie, że po zabiegu dochodzenie do normalności jest bardzo bolesne i traumatyczne. Dr Manowiec przekonał mnie do szybkiego zabiegu i taki się odbył w szpitalu MSWiA. No i co było potem ? Ano nic. Żadnego bólu, żadnych komplikacji czy powikłań. Pełen komfort życia po zabiegu ale rygorystycznie stosowałem się do zaleceń doktora jak funkcjonować bezpośrednio po zabiegu a zwłaszcza przestrzegałem wskazań w zakresie doboru składników pożywienia. Taki poziom profesjonalizmu i sprawności tego chirurga. Ci co przeszli takie zabiegi u innych lekarzy i odcierpieli swoje, chyba nie bardzo chcą w to uwierzyć ale tak było.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania