Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie

Szpitalna 2

75-720 , Koszalin ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz kolonoskopia

  Złoty człowiek….. z wielką empatią, zrozumieniem i cierpliwością. Jeszcze przed kolonoskopią leki przyniosły ogromną poprawę i zniesienie bólu. Kolonoskopia wykonana przez Panią Doktor to badanie niebolesne. Strasznie się bałam, ale zarówno Pani Doktor jak i personel medyczny zagwarantowali dobry nastrój. Jak potrzebujesz gastrologa to nie szukaj nikogo innego. To jest równa babka z wiedzą i doświadczeniem.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz konsultacja gastrologiczna

  Pani Doktor jest empatyczną i ciepłą osobą. Otrzymałam dokładne analizy i wyjaśnienia dręczącego mnie problemu. Dostałam skierowania na badania, które służyły do podjęcia właściwego leczenia. Lekarz, który słucha i wyciąga trafne wnioski. Zastosowane leczenie przyniosło ulgę i poprawę samopoczucia, a o to przecież mi chodziło. Wizyta w miłej i luźnej atmosferze. Bez stresu oczekuję na kolejną wizytę w długiej kolejce. Czuję się właściwie "zaopiekowana" dzięki Pani Doktor. Żałuję że tak późno do tej pani trafiłam.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Anna Krokosz Inny

  Jestem mamą 2.5 latka, który od momentu żłobka chorował nieustannie. Byliśmy chyba u wszystkich pediatrów w Koszalinie, mimo to co mc wydawałam krocie na leki ,badania i prywatne wizyty. Po roku " tułaczki" trafiłam do Dr Krokosz. Cóż za cudowny lekarz,kobieta z tak wielką empatią ,zawsze pomocna ,zawsze dostępna,nie lekceważy ,uspokaja ,a co najważniejsze pomaga/ skutecznie leczy. Życzę P. najlepszego ,dużo zdrowia przede wszystkim,bo pediatra taki jak Pani jest na wagę złota.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Zofia Cieślak-Kowalska Pomoc doraźna

  Do pani doktor trafiłam z krwawieniem z dziąseł, nosa i wybroczynami na skórze, których nawet nie obejrzała. Stwierdziła, że to angina, wypisała antybiotyk i kazała wrócić do rodzinnego za dwa dni. Rano na własną rękę wykonałam morfologię, wartości płytek krwi były krytyczne. Trafiłam do szpitala na transfuzję. Teraz czeka mnie pobyt w szpitalu i dłuższa diagnostyka, jak się okazało, małopłytkowości, która była bezpośrednim zagrożeniem życia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Janina Cybulska cukezyca II stopnia

  Od kilku lat walczymy z moją cukrzycą wspólnie z panią doktor.
  Leczenie ustawione bardzo dobrze - ostatnie wyniki laboratoryjne super :).
  Polecam tego lekarza

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Regina Wasilewska-Kita

  Potwierdzam. Zna się na swoim fachu, doczytuje i z zaangażowaniem przyjmuje pacjenta. Lekarz z powołania! Brawo! I dziękuję!

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Przybył zwichnięta kostka

  Bardzo dobry specjalista i super człowiek. Wszystko wytłumaczy i ma dużo cierpliwości do "kalek". Jestem bardzo wdzięczna za pomoc na SOR.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Regina Wasilewska-Kita pediatra

  Najlepsza lekarz w Koszalinie, pełna zaangażowania, troski o pacjenta. Doskonale stawiająca diagnozę, leczenie zawsze skuteczne. Nie zastąpiona

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zbigniew Maczuga prowadzenie ciąży

  Dobry lekarz, który zawsze wszystko dokładnie wyjaśniał, na każdej wizycie (na NFZ) poświęcał dużo czasu na rozwianie wątpliwości. Moja ciąża była bezproblemowa, jedyne zastrzeżenie miałabym do tego, że nie zwrócił w ciąży uwagi na moje płytki krwi, co mogło byc przyczyną małopłytkowości u syna po urodzeniu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania