Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie

Szpitalna 2

75-720 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Anna Krokosz Inny

  Jestem mamą 2.5 latka, który od momentu żłobka chorował nieustannie. Byliśmy chyba u wszystkich pediatrów w Koszalinie, mimo to co mc wydawałam krocie na leki ,badania i prywatne wizyty. Po roku " tułaczki" trafiłam do Dr Krokosz. Cóż za cudowny lekarz,kobieta z tak wielką empatią ,zawsze pomocna ,zawsze dostępna,nie lekceważy ,uspokaja ,a co najważniejsze pomaga/ skutecznie leczy. Życzę P. najlepszego ,dużo zdrowia przede wszystkim,bo pediatra taki jak Pani jest na wagę złota.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz kolonoskopia z polipektomią

  Pani Doktor jest Lekarzem z powołania. Wiedza ogromna, przyjazne nastawienie do pacjenta i uprzejmość, jest to odczuwalne na każdym etapie kontaktu z pacjentem, zarówno w wywiadzie jak i badaniach. Kolonoskopia praktycznie bezbolesna, nie licząc kilku skurczy w sumie przez stres z mojej strony. Jeśli ktoś szuka szybkiej pomocy i przedwszystkim skutecznej!!! pomocy z calego serca polecam. W koszalnie lepiej nie trafisz nawet w prywatnych gabinetach, i to tych najlepiej ocenianych!! wiem co mówie bo tak było u mnie. A teraz moze byc za późno. Tu nie liczy sie kasa tylko człowiek mnimo ze z prywatnej wizyty też skorzystam, terminy odległe.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz Inny

  Świetny lekarz. Leczenie, które zostało wprowadzone dało szybkie efekty. Pani Agnieszka, bardzo konkretna i pomocna.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz konsultacja gastrologiczna

  Wspaniała Pani Doktor.
  Po tym jak wysłuchała z jakimi problemami brzusznymi się borykam zaleciła odpowiednie badania, wykonała kolonoskopię ( badanie niebolesne, choć strasznie się bałem) i zastosowała trafione w moim przypadku leczenie.
  Oby więcej takich lekarzy!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz konsultacja gastrologiczna

  Polecam zdecydowanie panią doktor pacjentom, którzy chcą po wyjściu od lekarza być zadowoleni z wizyty. Pani doktor bardzo skrupulatnie wykonuje wywiad z pacjentem przede wszystkim słucha co się do niej mówi i bardzo trafnie potrafi ocenić problem z jakim się do niej przychodzi. Bardzo swobodna i luźna atmosfera widać że lekarz z powołania :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Chreptowicz gastroskopia

  Świetny lekarz. Widać, że pani doktor ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Dobrze przeprowadza wywiad i co najważniejsze stawia dobre diagnozy. Miałam przez panią doktor wykonywany zabieg-pełen profesjonalizm. Niestety w Koszalinie brakuje dobrych specjalistów...Ale tu z czystym sumieniem mogę polecić.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Wiśniewska

  Bardzo dobra pani doktor. Leczę się u niej już 17 lat i nigdy się na niej nie zawiodłem. Ma świetne podejście do pacjenta, angażuje się, wspiera i dba.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Zofia Cieślak-Kowalska Pomoc doraźna

  Do pani doktor trafiłam z krwawieniem z dziąseł, nosa i wybroczynami na skórze, których nawet nie obejrzała. Stwierdziła, że to angina, wypisała antybiotyk i kazała wrócić do rodzinnego za dwa dni. Rano na własną rękę wykonałam morfologię, wartości płytek krwi były krytyczne. Trafiłam do szpitala na transfuzję. Teraz czeka mnie pobyt w szpitalu i dłuższa diagnostyka, jak się okazało, małopłytkowości, która była bezpośrednim zagrożeniem życia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Janina Cybulska cukezyca II stopnia

  Od kilku lat walczymy z moją cukrzycą wspólnie z panią doktor.
  Leczenie ustawione bardzo dobrze - ostatnie wyniki laboratoryjne super :).
  Polecam tego lekarza


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hubert Juliusz Kordecki

  Zgłosiłam się z wynikiem endoskopii z dodatnim wynikiem helikobakter pyroli. Już na powitaniu lekarz był naburmuszony, nieuprzejmy. Nie słuchał jakie mam dolegliwości. Odrazu skupił się na wypisywaniu antybiotyku którego i tak nie mogę przyjmować ,o czym odrazu go poinformowałam. Strata czasu i moich nerwów. Wizyta trwała 5minut. Zdecydowanie nie polecam!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania