Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

SPZOZ Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Kielcach

Wojska Polskiego 51

25-375 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Lekarz: Andrzej Trofimiuk Inny

  Lekarz ortopeda powiedział ,że nie wykonuje zabiegów na stopę, dlatego nie wie czy stopa kwalifikuje się do zabiegu czy nie. Postawa lekarza, jego odnoszenie się do pacjenta - nie jest miłe. Lekarz nie udzielił mi odpowiedzi na pytanie dotyczące tego czy kwalfikuję się do zabiegu czy nie, a przecież leczeniem takich problemów zajmują się ortopedzi. Podczas mojej wizyty u tego Pana dr i zadaniu mu pytań dlaczego nie chce mi wystawić zaświadczenia bezpłatnie i że żądanie opłaty na wizycie NFZ jest niezgodne z ustawą - otrzymałem odpowiedź, że moja wizyta się u niego skończyła i nie życzy sobie żebym do niego przychodził. Odradzam wszystkim! Już więcej do tego Pana nie pójdę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sielski Inny

  Pan Doktor Marcin Sielski wykonał mi dwa zabiegi usunięcia włókniaków w jamie ustnej oraz przeprowadził zabieg operacyjny usunięcia odontomy. Te włókniaki to były proste zabiegi, w gabinecie, ze znieczuleniem miejscowym. Odontoma była usuwana w warunkach szpitalnych w narkozie. To był bardzo wymagający zabieg. Trwał półtorej godziny. Odontoma miała 6 korzeni, w tym jeden wygięty w stronę nerwu. Istniało duże ryzyko, że nerw zostanie podrażniony, co spowoduje paraliż twarzy. Ten paraliż zazwyczaj mija z czasem, ale nie jest przyjemny. Byłam psychicznie przygotowana na taki skutek uboczny zabiegu. Okazało się, że Pan Doktor ma ręce jak jubiler – nie było żadnego paraliżu! To jest naprawdę wspaniały lekarz, ciepły i serdeczny człowiek. Za wkład pracy i za dobre serce powinien zostać uhonorowany pucharem od pacjentów!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania