O nas

"Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu" Często najbardziej przełomowe i najlepsze pomysły wcale nie wymagają rewolucyjnych koncepcji, zmieniających o 180 stopni dotychczasowe rozwiązania. Czasami warto na podstawie własnego doświadczenia zawodowego, rozmów z innymi specjalistami, przyjaciółmi i pacjentami, zebrać wnioski, krytycznym okiem spojrzeć na wcześniejsze rozwiązania, z którymi mieliśmy do czynienia i wybrać najlepszą drogę do realizacji naszej idei. Odrzucić to, co się nie sprawdziło i nie ma racji bytu, z czym się nie zgadzamy i przeszczepić na nowy grunt dobre pomysły i nasze własne koncepcje, będące wypadkową naszych marzeń i odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania nas – jako lekarzy, fizjoterapeutów i naszych pacjentów. Tak było też w przypadku koncepcji Sportopedica. Dezintegracja poszczególnych faz procesu leczenia i rehabilitacji, brak fachowej opieki lekarza ortopedy, fizjoterapeuty, psychologa i dietetyka sprawia, że proces dochodzenia do pełnej sprawności fizycznej pacjentów jest znacznie dłuższy, niż to konieczne, a jego finalne efekty nie zawsze są zadowalające. Rozmawialiśmy o idei fix, w ramach której zawierałaby się synergia działania wszystkich specjalistów, którzy przywróciliby pacjentom możliwie najpełniejszą sprawność fizyczną. Z tej utopii wyłoniła się idea SPORTOPEDICA – kwintesencja kooperacji wszystkich specjalistów (ortopedów, rehabilitantów, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków, trenerów, doradców ds. sprzętu sportowego) z dziedziny ortopedii sportowej, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie chcą podzielić się także z pacjentami spoza kręgu sportu wyczynowego. REHABILITACJA I FIZJOTERAPIA Korzeniami sięgamy medycyny sportowej, najbardziej wymagającej dziedziny, na co dzień stykającej się z poważnymi, niestandardowymi kontuzjami. Nasza historia to historia naszych pacjentów, dla których trafna i szybka diagnoza, skuteczne leczenie i zakończona sukcesem rehabilitacja stanowią „być albo nie być” ich sportowych karier; to także historia naszych pacjentów nie uprawiających sportu, których właściwie poprowadzona rehabilitacja uwolniła od bólu, dyskomfortu, umożliwiła im powrót do życia bez ograniczeń. KONSULTACJE Konsultacja lekarza i fizjoterapeuty to najważniejszy etap leczenia pacjenta, gdyż determinuje dalszą diagnostykę laboratoryjną, obrazową; wpływa na sposób postępowania fizjoterapeutycznego i sposób leczenia operacyjnego. Do postawienia właściwej diagnozy konieczna jest rzeczowa rozmowa z pacjentem i wnikliwe badanie kliniczne. Naszym celem jest stworzenie atmosfery, w której pacjent będzie się czuł komfortowo, będzie miał poczucie wyjątkowości i będzie wiedział, że jesteśmy po to, aby mu pomóc w powrocie do zdrowia.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Elektrostymulator

Opinie o lekarzach z tej placówki (82)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Jakubek konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Po kontuzji barków trafiłem do kilku fizjoterapeutów którzy mnie rozczarowali. Następnie trafiłem do Pani Natalia i to był strzał w dziesiątkę. Pani Natalia ma ogromną wiedzę, jest świetnym specjalistą a do tego bardzo się angażuje. Po wymianie zaledwie kilku zdań czułem ze faktycznie chce mi pomóc, a zabiegi tylko to potwierdziły :). Dziś jestem już zdrowy a na zabiegi chodzę profilaktycznie. Wszystkim cierpiącym na rożnego rodzaju dolegliwości ruchowe serdecznie polecam, Pani Natalia z pewnością pomoże :).

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Jakubek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Rehabilitacja u Pani Natalii przynosi oczekiwane rezultaty. Pani Natalia chętnie odpowiada na zadawane pytania, udziela rad, tłumaczy oraz nadzoruje proces rehabilitacji.
  Wizyty w gabinecie cechuje miła atmosfera. A Pani Natalia wykazuje profesjonalizm, indywidualne i pełne empatii podejściem do pacjenta.
  Serdecznie polecam

  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Jakubek konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)

  Bardzo pewna ręka, wszystko okraszone bogatym wyjaśnieniem i miła atmosfera efekt poczułem natychmiast - problem z plecami na poziomie piersiowego.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Jakubek Inny

  Pani Natalia to świetna terapeutka potrafiąca łączyć klasyczną fizjoterapię z osteopatią i dużą wiedzą medyczną. Ilekroć zjawiam się u niej z problemem, po wizycie zawsze wracam do formy. Gorąco polecam!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Szkudlarska konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor bardzo miła,empatyczna.Wizyta bardzo konkretna.Wypytala o wszyskto,szukała przyczyny moich dolegliwości

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania