Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Spółka Lekarska Skarbowa

Chopina 21

65-032 , Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Brygida Łuszczyńska - Szuszkiewicz Inny

  Przemiła Pani Doktor, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Nie wiem, jak w tak drobnej osóbce mieści się tak wielkie serce.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Kremer Inny

  Niezwykle przyjazny, angażujący się i godny zaufania lekarz. Potrafi cierpliwie wysłuchać powodu wizyty oraz udzielić wyczerpujących, konkretnych porad. Serdecznie polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mieczysław Skrendo

  Witam, Najważniejsze że jest zawsze dostępny! i pomocny. Dzwonisz z rana i tego samego dnia masz wizytę(prywatną ale zawsze tego samego dnia po paru godzinach). Wykonuje wizyty w domach. W gabinecie nie liczy minut pacjentowi i skrupulatnie zapisuje notatki. Więc jak przyjdzie się kolejny raz to historie ma zapisaną. Mnie pomógł i jestem zadowolony.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Dąbrowska Choroba dziecka

  Niestety ale po ostatniej wizycie nie jestem zadowolona z Pani dr Dąbrowskiej. Zmieniłam zdanie o niej. Przyszłam do niej z małym 2 miesięcznym dzieckiem kaszlącym i z katarem. Zamiast odesłać go od razu na szpital kazała przepisala mu lek na inhalacje i krople na kaszel. Jak to usłyszała lekarka na Izbie Przyjęć w szpitalu to się za głowę złapała. Jak można przepisać krople na kaszel niespełna 2 miesięcznemu dziecku. Lekarka a nie rozpoznała u mojego dziecka początków wirusa RSV. Jeszcze mojemu mężowi jak był na kontroli z starszym synem bezczelnie kłamała że to ja nie chciałam jechać z małym do szpitala tylko leczyć go w domu. Nie polecam tej lekarki i już do niej nie wrócę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Dąbrowska szczepienia, konsultacja lekarska

  Bardzo dobra pediatra, dokladnie bada, zagaduje do dzieciaczkow jakby to byly jej wlasne przez co dzieci się nie boja badania. Nie przepisuje antybiotykow jest cierpliwa odpowiafa na kazde pytanie. Jesli cos sie pilnego wydarzy a ona nie moze odebrac zawsze oddzwania co chyba tylko u tej dr sie zdarza do kazdego pidchodzi z szacunkiem. Zeby nie fatygowac rodzicow z maluszkami na prosbe wypisuje skierowania na badania i recepty. Zloty czlowiek wiem ze dobrze trafilam ze swoim dzoeciatkiem


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Kremer

  Wspaniały lekarz. Zawsze poświęci czas pacjentowi. Pomógł mi w bardzo trudnej chorobie. Wcześniej inni lekarze nie mogli jej zdiagnozować. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam Pana Doktora!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Dąbrowska

  Pani Dąbrowska to bardzo miła i sympatyczna kobieta. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i stawia trafne diagnozy. Zawsze ma czas dla pacjenta. Cieszę się, że trafiłam na taką lekarkę


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Dąbrowska

  Doktor Agnieszka Dąbrowska to wspaniały człowiek i lekarz z powołania. Zawsze wysłucha, dokładnie zbada i wytłumaczy zmartwionym Rodzicom, jaki jest stan ich dziecka. Stawia trafne diagnozy i nie podaje antybiotyków bez potrzeby. Jako osoba o ogromnej empatii, jest oddana swoim pacjentom. Zbada ich nawet w niedzielę, zawsze odbierze telefon, albo odpisze na sms. Polecam każdemu Panią Doktor, my obdarzyliśmy ją zaufaniem i było warto.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Krawiec

  Doskonały lekarz, zawsze stawia bezbłędne diagnozy i zleca sprawne kompleksowe leczenie schorzeń. Na kolejnych wizytach dopytuje o stan zdrowia po podjętym poprzednio leczeniu, służy pomocą, jest sympatyczny i profesjonalny. W trakcie wizyty wykonuje podstawowe badania niezbędne w postawieniu diagnozy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Krawiec

  Lekarz kompetentny,oddany,zawsze służy pomocą.Stawiam Pana doktora za wzór do naśladowania.Pacjent J.Ż.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania