Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Pacjenci, którzy szukają konsultacji psychologicznej albo psychoterapii, mogą skorzystać ze wsparcia oferowanego przez specjalistów z poradni psychologicznych Spokój w Głowie.
Praktykę kliniczną wraz z zespołem specjalistów zapewnia w nim Monika Chrapińska-Krupa, psycholog występująca w mediach.
Podczas psychoterapii terapeuta pomaga w zmaganiach z agresją, lękami, problemami w relacjach z kolegami i koleżankami i złożonymi zaburzeniami, na przykład depresją.
Dowiedz się więcej

Adresy (2)

Spokój w Głowie Poradnia Psychologiczna
Miła 3, 05-200 Wołomin
Spokój w Głowie Poradnia Psychologiczna logo
Spokój w Głowie Poradnia Psychologiczna
Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa
Spokój w Głowie Poradnia Psychologiczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Trandziuk Inny

  Pani Elżbieta sprawia wrażenie bardzo ciepłej osoby. Jednakże po kilku spotkaniach zorientowałam się, że zupełnie nie pamięta o czym rozmawiałyśmy, przez co kilkukrotnie polecała mi tą samą ksiażkę i nigdy nie wracałyśmy do zadań domowych, które były dla mnie ważne. Gdy napisałam wiadomość pożegnalną, pomyliła moje imię, a na moją wiadomość z poprawą, odpowiedziała uśmiechem i żądaniem zapłaty, za opłaconą już wizytę. Nasza praca zupełnie mi nie pomogła, a styl w jakim się pożegnałyśmy pozostawił we mnie duży zawód i niesmak.

  mgr Elżbieta Trandziuk

  Dziękuję za ten komentarz, Pani Adrianno. Mam nadzieję, że kolejny specjalista odpowie na Pani aktualne potrzeby. Zachęcam do dzielenia się swoimi trudnościami, wątpliwościami podczas sesji - to może być niełatwe, pozwala jednak na rozmowę, to zaś jest wartościowe dla tworzenia relacji terapeutycznej. Życzę bezpiecznego powrotu do zdrowia. Serdeczności.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Karolinę, podczas wizyt panowała miła atmosfera, czuć było zaangażowanie oraz chęć wysłuchania. Zachęcam każdą osobę do skorzystania z pomocy Pani Karoliny, ponieważ jest wyrozumiała, potrafi pochwalić, słucha pacjenta a nie ocenia. Zachęcam wszystkie osoby, które chcą porozmawiać o swoich problemach albo po prostu potrzebują kogoś, kto potrafi dojrzale prowadzić rozmowę, która może nakierować na odpowiednie tory. Dziękuję za pomoc :)

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Pani Karolina z pełnią zaangażowania zajęła się mną ponad rok temu. Skutecznie nakierowała na zupełnie inną perspektywę postrzegania mojego otoczenia. Dzięki cyklicznym spotkaniom dostrzegłam wiele aspektów które wcześniej dla mnie nie istniały.
  Empatyczna, przepełniona stoickim spokojem, bardzo cierpliwa, wyrozumiała a przede wszystkim dociekliwa, nie oceniająca a słuchająca. Tak w skrócie mogę opisać Panią Karolinę.
  Mimo moich wielu wątpliwości przed rozpoczęciem psychoterapii z pełną szczerością napiszę POMOGŁA ZROZUMIEĆ
  Pani Karolino, dziękuję za ten dobry czas!

  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada konsultacja online

  Otrzymałem pomoc i wsparcie, którego potrzebowałem. Jestem za to naprawdę wdzięczny.

  mgr Karolina Chęć-Gromada

  Kacper, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinię. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę samych sukcesów! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada Konsultacja psychologiczna

  Pani Karolina to bardzo wspaniała specjalistka od której czuć dużo sympatii ciepła i zrozumienia.Potrafi spokojnie wysłuchać.Bardzo angażuje sie w swoją pracę,przyczym nie ocenia ani nie krytykuje.Za wszelką cenę stara się pomóc jak tylko potrafi.Polecam Panią Karolinę wszystkim osobom które zmagają się w swoim życiu z różnymi problemami.Po zaledwie kilku wizytach u Pani psycholog widzę u dziecka poprawę ,jeszcze przed nami pewnie daleka droga ,ale wiem że z tak dobrym wsparciem Pani Karoliny wszystko można osiągnąć.
  Bardzo polecam Panią Karolinę

  mgr Karolina Chęć-Gromada

  Pani Anno, serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Będziemy walczyć dalej i oby pozytywnych efektów było coraz więcej :)

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo polecam Panią Karolinę. W trakcie naszej dość długiej współpracy otworzyła mi oczy na wiele spraw, wsparła w wielu problemach. Pani Karolina zawsze uważnie słucha, nie ocenia, proponuję rozwiązania ale też tak kieruje rozmową że samemu dochodzi się do odpowiednich wniosków. Pierwsza psycholożka z którą zostałam na dłużej i w razie potrzeby w przyszłości beż wahania wrócę. Dziękuję jeszcze raz Pani Karolino. Pozdrawiam

  mgr Karolina Chęć-Gromada

  Pani Martyno, bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Trzymam za Panią kciuki i życzę samych sukcesów! :)

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Elwira Mikulska Inny

  Atmosfera podczas spotkania sprzyja szczerości i otwartości z strony pacjenta. Pani psycholog zadawała trafne pytania, których człowiek sam sobie nigdy nie zada, a które skłaniają do otwarcia się na nowe sposoby myślenia. Polecam każdemu, kto nie może uporać się ze swoimi problemami i potrzebuje skutecznej pomocy z szybkimi efektami.

  W
  Profil zweryfikowany
  Spokój w Głowie Poradnia Psychologiczna psychoterapia depresji

  Zwróciłam się do Pani w 2021roku z problematycznym lękiem oraz epizodami depresyjnymi, przez które nie mogłam normalnie funkcjonować. Początkowo wszytko było jak najbardziej w porządku, lecz nie został mi przedstawiony plan leczenia, nie wiedziałam na jakim nurcie terapeutycznym i czy w ogóle jestem na terapii. Kiedy miałyśmy dłuższą przerwę między sesjami udałam się do psychologa szkolnego, zaradził mi wizytę u psychiatry oczywiście potem powiedziałam P. Monice o tym czego się dowiedziałam, która również nagle uznała że jest to dobry pomysł(znając mój problem nigdy wcześniej o tym nie wspominała, musiał inny specjalista to powiedzieć aby w ogóle to zaproponowała). Ponieważ Pani była chora musiałyśmy odwołać kolejną wizytę, w tym czasie nie dostałam żadnego zapytania o kolejną wizytę czy o moje samopoczucie, jak wiadomo specjalistę powinno to zaniepokoić, że jego pacjent nie przychodzi na sesję i tego nie ignorować chociażby ze względu nawystępowanie w przeszłości myśli samobójczych.

  mgr Monika Chrapińska-Krupa

  Ciężko jest się odnieść do opinii napisanej przez WG - litery, które nic mi nie mówią. Opisane przez osobę postępowanie nie jest w stylu mojej pracy terapeutycznej.
  Pozdrawiam i życzę życzliwości!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Chęć-Gromada Konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Karolinę. Byłam już wcześniej u kilku psychologów i z żadnym nie rozmawiało mi się tak dobrze. Podczas naszych spotkań czuć zaangażowanie i empatie ze strony terapeutki co pozwola się otworzyć i pracować bez zbędnego stresu. Z przyjemnością kontynuuję terapię

  mgr Karolina Chęć-Gromada

  Pani Moniko, serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Do zobaczenia w gabinecie i oby więcej zadowalających efektów :)

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Elżbieta Trandziuk Inny

  Pani Elżbieta to godna polecenia specjalistka. Pomogła mi w ciężkim okresie, była bardzo zaangażowana w rozmowy, emanowała spokojem i potrafiła się podzielić cennymi uwagami. Bardzo mi pomogła uporać się z trudnościami, ale jeśli kiedyś te trudności do mnie wróca, na pewno wrócę do Pani Elżbiety.
  Zawsze punktualna, uprzejma, czułam się na spotkaniach w 100% komfortowo. Polecam :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania