Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zespół Medyczny Intermed

Junoszy 49

20-058 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz konsultacja alergologiczna

  Polecam Panią doktor. Miła, kompetentna i skuteczne leczenie! Zawsze pomocna. Prowadzi leczenie mojego synka od pierwszych miesięcy jego życia.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Bugała Inny

  Przyszłam do Pani doktor z bardzo prosta zmiana skórna - kurzajka. Kurzajka została wymorzona w nieodpowiedni sposób, w miejscu zabiegu pojawiło się oparzenie po azocie oraz ubytek tkanki i blizna z która najprawdopodniej nie da sie nic zrobić, w na dodatek w miejsce jednej małej kurzajki pojawiły sie 2 nowe, ponieważ pani doktor zaleciła robienie peelingu który spowodował rozniesienie kurzajki.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: MAŁGORZATA JANOWSKA Inny

  Byłam ostatnio u Pani doktor z moim 6- miesięcznym Maluszkiem i jestem oczarowana. Pani Doktor jest po prostu wspaniała, zaangażowana, pomocna, z cudownym podejściem do dzieci. Bardzo polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: MAŁGORZATA JANOWSKA Inny

  Wspaniała i bardzo zaangażowana pani doktor. Lekarz z powołania. Super podejście do dziecka i do rodziców.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Pasek Inny

  Pani dr jest bardzo uprzejma, chce ewidentnie pomóc pacjentowi i wykazuje dużą empatię. Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia czy udać się do Pani dr.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela korekcje deformacji wrodzonych i nabytych narządu ruchu, repozycje i stabilizacje złamań, korekcje następstw urazów, korekcje skolioz i wad kregosłupa

  Cudowny człowiek, wspaniały fachowiec, zaangażowany w problem pacjenta na maxa. Od 15 lat córka z wrodzoną stopą końsko-szpotawą jest pod opieką Profesora. Osobiście przeprowadzał kilka operacji. Dla mnie wyjątkowy lekarz z powołania z ogromną wiedzą I mnóstwem empatii. Dziękuję za moją córkę Profesorze!!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Migielska-Wołyniec Inny

  Wizyta w Intermed u Pani doktor Migielskiej Wołyniec Marii, pediatra.

  Po urodzeniu swojego pierwszego dziecka otrzymalam skierowanie na ponowne wykonanie badania usg główki dziecka. Dziecko urodziło się z pomocą próżnociągu stąd też konieczna była kontrola czy torbiele, które zostały zaobserwowane podczas pierwszego badania zostaly wchłonięte. Na badanie miałam się stawić 2-3 tyg. po porodzie. Pani doktor przyjęła mnie w przychodni Intermed. Nigdy nie zapomnę tej wizyty, 30 lat przeżyłam a takiej wizyty w nigdy nie doświadczyłam w swoim życiu. Po wejsciu do gabinetu przedstawiłam swój cel wizyty, odpowiedziałam sytuację jak wyglądał poród i jakie mam teraz obawy. Pani doktor poprosiła abym rozebrała dziecko, po czym je zważyła I zmierzyła i .... to wszystko. Usłyszałam może Pani ubrać dziecko. Gdy zaczęłam pytać co z badaniem glowy, bo to jest cel wizyty Pani doktor powiedziala, że dziecko wygląda na zdrowe i nie ma potrzeby robienia teraz usg, zapytałam na jakiej podstawie to stwierdziła... Gdy zaczęłam drążyć I pytać o właściwe badanie Pani doktor się zdenerowala i powiedziała że ma jeszcze dużo pacjentów i pokazala mi gdzie są drzwi. Autentycznie powiedziała ' czy coś jeszcze? tu są drzwi'. Gdy zwróciłam jej uwagę, żeby tak się do mnie nie odzywała to na koniec powiedziała mi, że mam się do niej więcej nie zapisywać na wizytę, żebym wybrała innego lekarza. A gdy zdawałam jej pytania, nie chciała na nic odpowiedzieć tylko skierowała mnie do recepcji. Nie wiem dlaczego tak mnie potraktowała... Nie polecam tego lekarza, to niedopuszczalne żeby jakiekolwiek lekarz z takim stażem i wyższym wykształceniem tak się zachował podczas wizyty w gabinecie. Wyobraźcie sobie, co przezylam jako matka dziecka gdzie pierwsza wizyta z takim okruszkiem byla dla mnie stresująca. Kobieta nie wykonała badania głowy a mnie wyprosiła mnie z gabinetu.
  Nie polecam tego lekarza. Już lepiej na wizytę pójść prywatnie i wydać 100 zł na badanie I mieć temat zamknięty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Gil koślawość kolan

  Świetny lekarz! Trafiłam do niego z prawie 11-letnią córką z problemem ustawienia stopy, szybko zdiagnozował, po obszernym badaniu, koślawość kolan. priorytetowo rozpoczęło się leczenie i walka z czasem, ponieważ wiek dziecka nie rokował postępu w leczeniu. Kolejne etapy leczenia(wkładki, ćwiczenia, ortezy,turnusy rehabilitacji)doktor ustalał sam, nie odsyłał nas dodatkowo do kolejnych "kolegów specjalistów" jak to czyni większość innych lekarzy.Udało się! Dzięki dr Gil córka ma piękne zgrabne nogi! Gratuluję fachu i polecam szczerze!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Krupa Eeg

  Jak dla mnie najlepszy lekarz i człowiek jakiego spotkałam na swojej medycznej drodze. Żaden lekarz nigdy nie wytłumaczył mi wszystkiego jak Pan Wiesław. Wyszłam z gabinetu pod olbrzymim wrażeniem. Polecam wszystkim szczególnie jeśli chodzi o eeg dziecięce. Cudowny człowiek! Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Cendrowska-Pinkosz częste infekcje

  Bardzo polecam Panią Doktor. Wizyta na NFZ odbyła sie profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem Pani Dr. Bardzo dobry kontakt z dziećmi a przede wszystkim trafna diagnoza - czuć ogromna wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo rewelacyjna kobieta - rzeczowa, konkretna jakich mało :) Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania