Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego

(20 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego

Alfreda Sokołowskiego 11

70-891 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józef Antoni Wąsikowski Inny

  Cudowny, przemiły zaangażowany a przede wszystkim z ogromną wiedzą i doświadczeniem lekarz. Serdecznie dziękuję za opiekę i profesjonalne leczenie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andriy Haneychuk Inny

  Dzień dobry.Bardzo pozytywnie oceniam podejście , profesjonalizm oraz zlecone przez Pana Doktora badania w stosunku do mojego urazu stopy, pomimo bólu jaki wtedy mi towarzyszył bardzo spokojnie Pan Doktor wszystko mi wytłumaczył, cieszę się bardzo że trafiłam właśnie na Pana ,z zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy zajął się Pan moim urazem,,,pisząc tą opinię nieskromnie mogę dodać, że inni lekarze mogli by od Pana właśnie uczyć się odpowiedniego podejścia do pacjenta, spokoju i uśmiechu bo ten właśnie ratuje w takich przypadkach gdy jest stres, są nerwy i ogromny ból.Pozdrawiam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kubisa Inny

  Bardzo dobra lekarka, poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładna i pomocna. Dzięki trafnej diagnozie otrzymałem skuteczne leczenie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Wieczorek artroskopowa operacja łąkotki

  Super dokładny,skuteczny w działaniu. Diagnoza postawiona szybko i trafnie. Rzeczowo i w przystępnie przedstawił sposób leczenia i rehabilitacji , dzięki czemu byłem w pełni świadomy zabiegu. Operacja przeprowadzona sprawnie, w 100 % zgodna z diagnozą. Przy ogromnej wiedzy i wielkich umiejętnościach praktycznych, bardzo konkretny, a przy tym skromny. Specjalista wysokiej klasy, podejście bardzo ludzkie, doskonała komunikatywność. Gorąco polecam dra Piotra Wieczorka


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Śpiewak

  Nie polecam, traktowanie pacjenta jak intruza, wizyta trwała aż 2 minuty (droga do poradni 2 godziny!!), lekarz spojrzał na skierowanie, rzucił długopisem, że my tutaj nie zajmujemy się tym, żadnego wyjaśnienia, właściwie gdyby nie pytania Mamy to po 5 sek wyszłaby z gabinetu. Jeśli Mama miała skierowanie do poradni chorób płuc to też tam się udaliśmy, lekarz powinien wyjaśnić pacjentowi jeśli zaszła pomyłka. Skierowanie oczywiście zabrał choć nie zrobił nic, żadnej porady!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Wieczorek rekonstrukcja ścięgna achillesa

  Na Doktora trafiłem przypadkiem w Zdunowie po 7 miesiącach nieudanego leczenia u innych lekarzy, borykałem się z uszkodzonym ścięgnem Achillesa, leczenie zachowawcze nie przynosiło rezultatów. Jako jedyny Lekarz dał mi nadzieję i przeprowadził operację rekonstrukcji tego ścięgna. Jestem 8 miesięcy po rekonstrukcji i praktycznie odzyskałem całkowicie sprawność w tej nodze, za co jestem bardzo wdzięczny Doktorowi. Nigdy nie trafiłem na tak sympatycznego Lekarza, ma ogromną wiedzę i poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Polecam z całego serca, nie trafiłem nigdy na tak świetnego ortopedę, a dodam, że leczę u Dr. Wieczorka kolejne schorzenie i liczę, że zakończy się happy endem. Nie jest ważne czy chodzi się prywatnie czy na NFZ podejście do pacjenta jest takie samo. Dla mnie Dr. Piotr Wieczorek jest numer 1.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Śpiewak podejrzenie o zmiany roazrostowe (nacieki? lewej wneki płucnej)

  Znakomity lekarz , przeprowadza skrupulatnie pełną diagnostykę oraz szczegółowy wywiad środowiskowy, jest pełen ematii, naprawdę polecam wizytę u tego Pana Doktora.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Sobieski artroskopia stawu kolanowego

  Bardzo konkretny lekarz. Jedyny któremu zaufalam i przeprowadził mi operacje kolana. Kolano zrobione idealnie, polecam z całego serca.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andriy Haneychuk operacja

  O doktorze Andrzeju można pisać tylko w superlatywach, pierwsza dobra cecha to empatia w stosunku do pacjenta, cierpliwość to następna dobra cecha , to lekarz anioł cierpliwy i delikatny od którego bije pozytywną energią.Polecam z całego serca , od zabiegu do wyjścia ze szpitala opiekuje się pacjentem.Dwa lata temu operował mi doktor Andrzej kość piety, po operacji konsultacje i opatrunki, nieraz zapewne miał mnie dość ale nie pokazał tego :) za to uśmiech doktora był zawsze na jego twarzy. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata Glińska.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Szymon Paweł Kosiłowicz

  Wspaniały lekarz, szybko i delikatnie pozbawił mnie bólu. Pełen profesjonalizm. Takich lekarzy powinno być jak najwięcej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania