Specjalistyczny Endolab

(18 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Endolab

Częstochowska 10

62-800, Kalisz, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Halina Czarnek-Fijałkowska

  Psychiatra, lek.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet PsychiatrycznyUsługa: depresja

   Witam nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat pani doktor gdyby nie ona pewnie nie bylo by mnie na tym świecie,a jestem i całkiem fajnie mi się żyje,pomogła mi jako lekarz i czlowiek,zawsze mogłam na nią liczyć,zawsze miałam z jej strony wsparcie i zrozumienie,leki też mi odpowiednio dobierała więc będę jej dozgonnie wdzięczna.Więcej takich lekarzy i będzie ok w służbie zdrowia.

  • D

   Bardzo dobry lekarz i człowiek.Wyczulona na ludzkie dramaty, po wysłuchaniu pacjenta umie dać mu nadzieję. Trafiłam do Pani doktor w stanie ciężkiej depresji gdyby nie Jej leczenie nie pisałabym dziś tej opinii.Zapisane leki dały poprawę, co w takich przypadkach nie zawsze się udaje. Dlatego bardzo mnie zdziwiły dwie pierwsze opinie, gdyż wielu osobom poleciłam Pnią doktor i każdy był mile zaskoczony. Ja ze swojej strony dziękuję i polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Halina Mencel

  Reumatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczy Gabinet Reumatologiczny

   Pani dr jest bardzo dobrym specjalistą,z "ludzkim"podejściem do pacjenta,w zrozumiały sposób wytłumaczy pacjentowi przebieg leczenia,działanie leków itd.Jest miła i bardzo cierpliwa,to rzadkość u dobrych specjalistów,a takowym jest Pani dr Halina Mencel.

  • W

   Pani doktor zdiagnozowała wreszcie moją chorobę. Udzieliła wyczerpującej informacji na temat leczenia i rokownia powrotu do pełnej sprawności. Szybko przyszła poprawa mojego stanu zdrowia po stosowaniu się do zaleceń. To jest moja najlepsza PANI DOKTOR. Złota cierpliwość tej kobiety.
   Karol Wolter

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kubisiak

  Endokrynolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczny EndolabUsługa: Badanie usg Tarczycy

   Lekarz bardzo mało mówi trzeba go ciągnąc za język. Podczas badania usg nic nie mówi nie udziela żadnych rzeczowych informacji wychodząc z gabinetu tak naprawdę nic nie wiemy. Najgorsze że podczas ostatniej wizyty opisał jakieś zmiany poza tarczycą ,które po konsultacji i badaniu przez innego radiologa okazały się anatomiczną budową .

  • S
   Lokalizacja: Specjalistyczny Endolab

   Długie leczenie bez rezultatów. Zalecenia badań tylko TSH, FT4 + USG tarczycy w gabinecie - zdecydowanie za mało by móc w rzetelny sposób ocenić `działanie tarczycy`
   Choroba pogłębiała się, innych badań zero...
   Samego lekarza trzeba ciągnąć za język - nie jest zbyt wylewny podczas USG czy ogólnie podczas wizyty :)

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu