Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-Med

Żółkiewskiego 10

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Niemiec

  Kardiolog,

  • M

   Lekarz doskonały. Stosunek do pacjenta wzorowy, duża wiedza i życzliwość. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentowi. Lekarz u którego warto się leczyć.

  • G

   Specjalista w każdym calu, bardzo dobre podejście do pacjenta.Polecam wszystkim
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Witold Woch

  Internista, Nefrolog, dr n. med.

  • K

   Fachowiec, wspaniały człowiek, entuzjasta i pasjonat w swoim zawodzie. Dla mnie to były bezbłędne diagnozy ratujące życie.

  • J

   Świetny fachowiec, wysoka kultura osobista, rzetelne podejście do pacjenta.


 • Dominika Małgorzata Januś

  Pediatra, Endokrynolog,

  • M

   Serdecznie polecam! Leczyłam się u Pani Doktor jako nastolatka dopóki nie skończyłam 18 lat. Jak dobrze, że do niej trafiłam! Okazało się, że poprzedni endokrynolog leczył moją niedoczynnośc tarczycy ogromnymi dawkami hormonów i jodu, przez co tylko pogarszał sytuację. Nie wspomnę, że miałam wiele innych niepokojących objawów, którymi żaden z lekarzy się nie zajął. Pani Doktor Januś "zabrała" mnie do poradni przy szpitalu w Prokocimiu, gdzie przeprowadziła wszystkie potrzebne badania, kompleksowo zdiagnozowała, jednocześnie skierowała pod opiekę ginekologiczną i dermatologiczną, tak aby wszystko było pod kontrolą, oczywiście wszystko w jednym miejscu. I tak byłam pod wspaniałą opieką aż do osiągnięcia dorosłości. Bardzo mile wspominam!


 • Antoni Skura

  Reumatolog,

  • M

   Bardzo kompetentny lekarz.Przede wszystkim słucha pacjenta. Uprzejmy, miły, zawsze uśmiechnięty. Takich lekarzy po prostu nie ma. dr Skura to lekarz z powołania. Panie doktorze życzę dużo, dużo zdrowia.
   Bardzo się cieszę do niego trafilam. Gorąco polecam.
   Małgorzata

  • F

   miałem możliwość spotkania się z /w.w lekarzem w celu konsultacji medycznej mojej choroby i chciałem stwierdzić ,że takich lekarzy potrzeba nam więcej ,jest bardzo dokładny w badaniu a przede wszystkim bardzo uprzejmy------polecam z pełną odpowiedzialnością .
   z poważaniem --Franciszek D.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Cichostępski

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: ALLMEDICAUsługa: wycięcie tłuszczaków

   profesjonalnie wykonane usg-na wszystkie pytania udzielone rzeczowe odpowiedzi-zabieg zrobiony fachowo,bez stresów -po prostu najlepszy polecam wszystkim chorym


 • Jerzy Mayer

  Dermatolog,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Prywatna wizyta u Pana Doktora trwała niecałe 2minuty, postawił diagnozę bez uprzednich badań, wymazu ze skóry, nawet nie raczył wstać ze stołka aby podejść bliżej do pacjenta. Lek z recepty nie przyniósł oczywiście żadnych rezultatów, na pewno nigdy więcej nie pojawię się na wizycie u tego lekarza.

  • L

   Potwierdzam poprzednie opinie: bardzo dobry dermatolog, dobry kontakt z pacjentem, na pewno godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Janusz Sosnowski

  Chirurg,

  • B
   Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - BiegoniceUsługa: Skierowanie na konsultację przez lekarza rodzinnego.

   Bardzo niemiły pan, nieprzystępny,nie zapoznał się z dokumentami z kliniki w Tunezji w której mąż leżał 5 dni pod kroplówką po zakażeniu bakterią , mimowolnie tylko zerkną na opuchniętą nogę i zaproponował maść /miał przed sobą nazwę maści którą mąż stosuje/ . Chciałam pokazać lekarzowi zdjęcia w komórce jak wyglądała noga to mi ją odepchną .Na moją prośbę wypisał skierowanie na badanie doplerem który zaproponowała lekarz rodzinny lecz wcześniej skomentował że jak sami jesteśmy lekarzami to po co do niego przyszliśmy . Wizyta trwała 5 min. Odradzam korzystania z jego porad.


 • Elżbieta Siemek-Niemiec

  Dermatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-MedUsługa: Inny

   Nie polecam, odradzam, przestrzegam! Owa Pani zdiagnozowała u mnie i u dziecka to samo, choć ja miałam według niej alergię chemiczną a moje dziecko pokarmową. Nie potrafiła wyjaśnić dlaczego postawiła taką diagnozę. Przepisał mi maść sterydową mimo, że wiedziała, iż karmię piersią. W ogóle miałam wrażenie, że gdybym nie rozebrała dziecka do "badania" to nawet by o to nie poprosiła. Zamiast skupić się na problemie opowiadała gdzie ona była i nie była służbowym samochodem (sic!).
   Brak dobrego oświetlenia, brak rękawiczek, dokładnego obejrzenia zmian skórnych.
   Dla ciekawych, po 2 tygodniach u mojego dziecka objawy się nasiliły, skorzystałam więc z porady innego dermatologa, który stwierdził bakteryjne zapalenie skóry!!! Żałuję, że wybrałam na pierwszą wizytę P. Siwek-Niemiec bo mogłam szybko wyleczyć dziecko, póki zmiany były małe :(

  • P
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-MedUsługa: Wypadanie włosów

   Powodem wizyty była dolegliwość nadmiernego wypadania włosów i licznych prześwitów na całej głowie. Niestety, Pani Doktor nie zbadała skory głowy. Dotknęła tylko moich włosów i stwierdziła, że nie jest tak źle. Szkoda tylko, że prześwity widać z odległości 2 metrów bardzo wyraźnie. Badanie miało być wliczone w cenę wizyty. Do żadnego badania nie doszło, jedynie Pani doktor wypisała receptę na leki. Brak indywidualnego podejścia i do tego skracanie dystansu. Mam 25 lat, a Pani do mnie na „Ty”. Szanujmy się, a szczególnie tych, którzy płacą za usługi. Na koniec wizyty Pani doktor poinformowala mnie, że ona mi nie powie, co mi dolega, powinnam udać się do innego specjalisty. Szkoda, że nie wiedząc co mi dolega, przepisuje leki. W jakim celu?

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Jacek Ślipek

  Chirurg, Ortopeda,

  • D
   Lokalizacja: CenterMed Centrum Medyczne - BiegoniceUsługa: Inny

   Byłem u lekarza kilka razy , za każdym razem prywatnie . Wizyty trwały mniej niż 4 minuty . Lekarz zapewniał że z kolanem nic nie jest mimo że miał przed oczami mój wynik rezonansu magnetycznego . Mówił że wystarczy podać w kolano kwas za który zapłaciłem 450zł . Nic to nie pomogło , zdecydowałem się udać do szpitala w Zakopanem a tam okazało się że miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie i poszarpaną łąkotkę przyśrodkową . Niezbędna była operacja . Odradzam korzystania z usług lekarza .

  • L

   Pan Doktor oprócz bycia przemiłym i zabawnym człowiekiem, jest również wybitnym specjalistą! Szybko uporał się ze zdiagnozowaniem mojego chorego od lat kolana i dobrał skuteczną metodę leczenia. Wizyt było wiele i wszystkie przebiegały w pełnej humoru, ale zarazem profesjonalnej atmosferze. Teraz po paru miesiącach terapii, znowu cieszę się zdrową nogą! Dziękuje serdecznie Panie Doktorze i gorąco polecam tego lekarza innym!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • KAZIMIERZ TROJNARSKI

  Alergolog,

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-MedUsługa: Inny

   Widać że lakarz z powołania, wszystko świetnie wytłumaczył, bardzo sympatyczny, do takiego lekarza można chodzić z przyjemnością. Bardzo polecam


Powiązane wyszukiwania