Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczne Centrum Medyczne

Dworska 26 B

41-219 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Pani Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, dokładnie szuka przyczyn dolegliwości. Trafnie postawiona diagnoza i wdrożone skuteczne leczenie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Polecam Panią Dr. Profesjonalizm i ogromna wiedza. Dr skrupulatnie objaśniła zaleconą terapie. Wizyty zawsze punktualne, bezproblemowe w miłej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Pani doktor to osoba uprzejma i sympatyczna. Ustalając schemat działania szczegółowo go objaśnia. Polecam, bardzo:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel Inny

  Uważam, że sposób w jaki potraktowała Pani pacjenta (klienta) był wyjątkowo nieprofesjonalny. Pracuje Pani na Wawelu za publiczne pieniądze, a mimo zwraca się Pani podniesionym tonem do osoby, która przyszła do Pani szukać pomocy i robi to Pani przy otwartych drzwiach przy innych ludziach. Błędy w rejestracji nie wynikały z winy pacjenta, mimo to Pani Trzmiel odmówiła przyjęcia mnie w tym dniu. Osoby pracujące w recepcji zaproponowały inny termin wizyty. Sytuacja jest wyjątkowo przykra, ponieważ poprzednim razem spotkanie przebiegło we właściwej atmosferze, a Pani Trzmiel zaprosiła mnie na kontrolę. Trudno mi powiedzieć dlaczego tak się stało, czułem się jakbym trafił na jakąś inną osobę. Moja następna wizyta odbędzie się w formie teleporady...


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Leczyłam się u Pani doktor od 2015 roku i kilka lat temu bym poleciła, ale im dłużej chodziłam tym coraz gorzej. Brak zainteresowania, nie słucha pacjenta - przez kilka ostatnich wizyt ciągle rozkojarzona - USG robione "na szybko" (musiałam się upominać o sprawdzenie czy guzek na tarczycy się nie zmienił, bo w pośpiechu robiąc USG Pani doktor nawet nie zwróciła na to uwagi). Od początku leczenia poza poziomem TSH nie zleciła żadnych dodatkowych badań. Pomimo zbyt niskiego TSH (przy dwóch ostatnich wizytach) brak modyfikacji dawek leku. Na każdą wizytę trzeba nosić notatki wcześniej otrzymane bo Pani doktor nie prowadzi własnej dokumentacji (Pani Doktor w mojej kartotece ma tylko jedną kartkę z wizyty sprzed 5 lat). Bez zabrania ze sobą dokumentacji Pani Doktor już nie wie "co się dzieje" i jakie dolegliwości ma pacjent. Źle wypisuje recepty (po ostatniej wizycie receptę miałam poprawianą dwa razy). I na koniec brak poszanowania czasu pacjenta. Wizyta umówiona na konkretną godzinę a ostatnio czekałam ponad 1,5h. Jestem w stanie zrozumieć, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia i czas trwania wizyty może się przedłużyć i stąd może wynikać opóźnienie wizyty, jednak tutaj za każdym razem jak byłam to Pani Doktor po prostu od rana długo się spóźniała i nie rozpoczynała przyjmowania pierwszego pacjenta zgodnie z zaplanowaną przez niego wizytą. Nie polecam.

  lek. Agnieszka Haczek-Kluczewska

  Witam. Dziękuję za cenne uwagi. Doceniam zwłaszcza te o indywidualnym podejściu do pacjenta oraz braku zlecania kilkunastu badań do wizytę. Myślę, że mimo niepozytywnych opinii było także dużo dobrych stron naszych spotkań w ciągu tych pięciu lat. Powodzenia. Agnieszka Haczek- Kluczewska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Muszyńska Inny

  Chodze do Pani Doktor juz ponad 15 lat prowadziła moja pierwsza i druga ciaze ( porod naturalny i cesarke) , przy oby dwoch byla ze mna, jest konkretna a zarazem bardzo sympatyczna ,przed kazdym badaniem wszystko wytłumaczy i doradzi. Pani Ania bardzo mila i zawsze uśmiechnięta chetnie pomoże kiedy sprawa nie wymaga konsultacji pani Doktor, bardzo polecam.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel

  Pani Doktor Trzmiel jest bardzo kompetentną osobą - jako pierwsza zleciła odpowiednie badania plus dobrała odpowiednie leczenie. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Z czystym sumieniem polecam każdemu wizytę u Pani Doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel badania diagnostyczne

  W mojej ocenie Pani Doktor jest 100% lekarzem z powołania. Dzięki trafnej diagnozie mogłem podjąć skuteczne leczenie onkologiczne. Prowadzone badania są bardzo szczegółowe a dalsze leczenie potwierdza wstępną diagnozę.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel

  Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, sprawnie rozwiązała mój problem z właściwą sobie starannością. Pani Doktor jest bardzo serdeczna i chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Serdecznie dziękuję i polecam z czystym sumieniem wszystkim!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dorota Trzmiel łojotokowe zapalenie skóry

  Nie polecam Pani doktor. Wizyta prywatna, droga a pacjent czuje się jak intruz. Lekarka niedopuszcza pacjenta do głosu. Wydaje mi się, że przy postawieniu diagnozy wywiad jest niezbędny... Pani doktor chyba uważa inaczej. Przepisuje masę suplementów. Mało profesjonalne podejście. Stracone pieniądze, problem zdrowotny został.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania