Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Rezner Inny

  Lekarz przyjmujący na SOR okulistyki szpitala w Inowrocławiu. Okazał totalny brak empatii, profesjonalizmu i podważył diagnozę dwóch specjalistów z zakresu okulistyki i neurologii w kontekście diagnozy mogącej wskazywać na rozwój stwardnienia rozsianego i nie zaproponował żadnej innej diagnozy tylko kazał sobie lepiej dobrać okulary. W innym szpitalu dwójka kolejnych lekarzy specjalistów po wykonaniu badań podtrzymała wstępną diagnozę neurologa i okulisty i była zdziwiona podejściem lek. Reznera. Na domiar wszystkiego pan Rezner dokonując badania wstępnego nie założył karty leczenia i nie przygotował wypisu odsyłając zestresowanego pacjenta do domu bez niczego. Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług T. Reznera.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Lubasiński Inny

  Opieka medyczną jaką mi zapewnił Dr. Radosław Lubasiński w WSZ na Winiarach oddział kardiologiczny, stawia tego lekarza na wysokim poziomie. Przyjazny, miły, wszystko wytłumaczył i doradził co i jak. W przychodni Medikard też podchodzi rzeczowo do pacjenta, polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maria Lubarska Inny

  Jestem pod opieką Pani doktor już kilka lat, na początku jeździłam do Gostynina na kasę chorych i byłam bardzo mile zaskoczona . Pani doktor pierwsza postawiła trafną diagnozę i dobrała odpowiednie leki .Teraz odwiedzam Panią doktor w przychodni Medikard.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Rezner Inny

  Nieodpowiednie podejście do Pacjenta. Brak zainteresowania oraz konkretnych porad. Doktor ledwo zbadał oko a juz pytał o to czy zapłaciliśmy. Wyszliśmy z niczym. Na NFZ zostałam przyjęta dużo lepiej i wyszłam konkretnymi poradami i opatrunkiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maria Lubarska

  Wizyta przybiegła w bardzo miłej atmosferze pani doktor przyjemna udzielała wyczerpujących odpowiedzi zadawała dużo pytań bez żadnych problemów zleciła badania oraz przekazała wiedze na temat pielengnacji jaka wymaga moje schorzenie lekarz miły i bardzo dociekliwy polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kolegialna 47, 09-402 Płock Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania