WIZJA Specjalistycznej Przychodni Lekarskie Medicus Miejsce, w którym pacjent czuje się swobodnie, pewnie i jest znany personelowi placówki. MISJA Specjalistyczej Przychodni Lekarskiej Medicus ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medicus

Lompy 4

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Medicus

Felińskiego 12/0

Bytów , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

WIZJA Specjalistycznej Przychodni Lekarskie Medicus

Miejsce, w którym pacjent czuje się swobodnie, pewnie i jest znany personelowi placówki.

MISJA Specjalistyczej Przychodni Lekarskiej Medicus

Misja Przychodni jest zapewnienie właściwej, wykwalifikowanej opieki zdrowotnej, która stworzyłaby szanse uzyskania dobrostanu psychicznego i zdrowotnego naszych Pacjentów wg zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia.
Wszystkie nasze działania oparte są o zasady EBM ( Evidence Based Medicine ) i GCP ( Good Clinical Practice )

Zabiegi

 • korekcja powiek
 • biopsja tarczycy

Badania

 • USG tarczycy
 • USG jamy brzusznej
 • spirometria
 • testy alergiczne
więcej

Choroby

 • alergia
 • niedoczynność tarczycy
 • żylaki kończyn dolnych
 • nadczynność tarczcy
 • choroby prostaty
 • nietrzymanie moczu
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Zawadzińska-Halat konsultacja dermatologiczna

  Wczoraj byłam pierwszy raz na wizycie u Pani doktor. Co ważne, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile on potrzebuje. Nie spieszy się, wszystko dokładnie wyjaśnia. A podkreślam, że była to moja wizyta na NFZ. Pani doktor dokładnie obejrzała skórę, zleciła odpowiednie badania. Oprócz przepisanych leków, zwróciła również uwagę na to, że powinnam zostać objęta leczeniem endokrynologicznym, bo mój problem może być z tym związany. Bardzo polecam. Pani doktor jest bardzo miła. Czuć, że jest się pod właściwą opieką :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Eugeniusz Gabriel USG

  To była jedna z gorszych wizyt jaką miałam... Nie polecam nikomu.
  Na wizytę zgłosiłam się w celu wykonania usg tarczycy. Już kilka razy miałam robione usg tarczycy i bardzo dobrze wiem jak ono zawsze przebiega.
  Tutaj lekarz wykonał je bardzo pobieżnie, nie otrzymałam żadnego zdjęcia ani opisu wykonanego badania.
  Lekarz powiedział, że wszystko jest dobrze za rok do kontroli, a dwa tyg. później poszłam do innego lekarza i wynikło zupełnie cos innego , bo guzek w prawym płacie czekam obecnie na biopsję.


  N
  Użytkownik zweryfikowany

  Klinika jak wiele innych. Plusem jest sam budynek i gabinety czyste, ładne, przyjazne. Nie mam również żadnych zastrzeżeń co do lekarza. Problemem jest natomiast recepcja. Recepcjonistka jest tak nieprzyjemna, że odstrasza pacjenta niezależnie czy próbuje się coś ustalić telefonicznie czy na miejscu. Terminy odległe. Nie ma możliwości ustalenia dogodnej godziny nawet z dużym wyprzedzeniem, gdyz pani recepcjonistka podaje jeden termin i jedną godzinę i oczekuje, że się pacjent dostosuje. Daję słabą ocenę ze względu na sposób traktowania pacjenta przez recepcję. Jeśli się przebrnie przez tą panią to potem już jest coraz lepiej.


  N
  Użytkownik zweryfikowany

  Witam. Klinika jak dla mnie bardzo słaba. Recepcjonistki bardzo nieuprzejme sprawiają wrażenie osób które pracują za karę. Lekarze mają w nosie pacjentów - potrafią nie zjawić się w dniu swojego dyżuru nawet gdy mają mnóstwo pacjentów. Terminy wizyt masakra pewnie jak wszędzie ale w przypadku gdzie lekarz nie zjawia się w pracy terminy dla nieprzebadanych pacjentek w ramach rekompensaty powinny być w możliwie krótkim terminie. Nie polecam w żadnym wypadku tej kliniki no chyba że ktoś lubi czekać na swoją wizytę parę tygodni a w dniu badania parę godzin. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania