Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Dr nauk med. Krzysztof S. Pawłowski

(8 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Dr nauk med. Krzysztof S. Pawłowski

1 Brygady 93

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Pawłowska

  Neurolog, lek.

  • M

   Z czystym sumieniem życzę każdemu dostać się w ręce takiego lekarza jakim jest pani doktor, to lekarz z powołania. Wykazuje bardzo dużo troski i zainteresowania pacjentem i chęcią pomocy, niezwykle wnikliwa. Do tego rzeczowa, udziela konkretnych i wyczerpujących informacji jest przy tym uprzejma co dodatkowo wzbudza zaufanie. Cieszą się że udało mi się znaleźć pod opieką tak wspaniałego lekarza jakim jest pani dr. G. Pawłowska. Dziękuję Jej z całego serca.Maria. L.

  • T

   Tydzień temu miałem atak rwy kulszowej, jednak zastrzyki przepisane przez lekarza rodzinnego nie doprowadziły mnie do pełnego stanu "używalności". Wybierając się dzisiaj do Pani doktor Pawłowskiej miałem nadzieję na poprawienie mojego stanu zdrowia.
   Nie zawiodłem się w temacie fachowości, podejściu do pacjenta i sympatii Pani doktor.
   Pani doktor Pawłowska po badaniu bezbłędnie zdiagnozowała moje poprzednie problemy z kręgosłupem oraz zaleciła (moim zdaniem najodpowiedniejszą) terapię do zniwelowania aktualnych objawów.
   Zdecydowanie polecam za fachowość i uśmiech...

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Stanisław Pawłowski

  Internista, Reumatolog, Alergolog, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: nzoz specjalistyczna przychodnia lekarska

   Leczę się u dr. Pawłowskiego już prawie 3 lata i z każdym naszym spotkaniem było co raz gorzej. Przyspieszał koniec wizyt, nie słuchał, nie chciał pomóc, próbował przekrzyczeć, mówiąc "tak to jest" dalej ignorując moje problemy (m.in. alergiczne zapalenie zatok, z którym musiałam sama sobie radzić przez wiele lat, ponieważ nie wiedziałam, że jest ono spowodowane nieleczoną alergią). Radzę zastanowić się nad wyborem lekarza, pod opieką którego będziecie przez lata.

  • B
   Lokalizacja: nzoz specjalistyczna przychodnia lekarskaUsługa: egzema

   Miły, spokojny i cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć i widać, że chciałbym pomóc. Wizyty przebiegają w pozytywnej atmosferze. Czasem zdarza mu się nie do końca zwracać uwagę na pacjenta (zwłaszcza kiedy coś notuje), z reguły słucha tego co zgłasza pacjent, ale czasem można odnieść wrażenie, że ignoruje nietypowe objawy, nie pasujące do schematu. Niestety jeśli pojawia się nietypowa sytuacja kiedy nie można wykonać rutynowych badań (testy alergiczne) nie ma propozycji postepowania wobec pacjenta poza leczeniem objawowym, które nic nie wnosi do rozwiązania problemu. Ogólne wrażenie i podejście do pacjenta są bardzo dobre, ale po przedstawionych propozycjach "leczenia" rodzią się wątpliwości. Wg mojego wrażenia jest to lekarz, który patrzy na pacjenta tylko pod kątem własnej specjalizacji i nie ma holistycznego podejścia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania