Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

SP ZOZ Szpital Wojewódzki w Jeleniej Górze
Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra
SP ZOZ Szpital Wojewódzki w Jeleniej Górze logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  X
  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Czerniawski Inny

  Anioł a nie człowiek. Oby więcej takich lekarzy jak on, wszystko na jak najwyższym poziomie. Polecam z całego serca.

  I
  Profil zweryfikowany
  Leszek Joński Inny

  Jestem bardzo wdzięczna za pomoc Pana doktora. Tylko wiedza i umiejętności Pana doktora Jońskiego uratowały mój wzrok. Doskonale prowadził całe leczenie i bardzo mi pomagał i wspierał. Nie mogę wyrazić jak wiele to dla mnie znaczy i jak świetnym specjalista jest Pan doktor!

  Profil zweryfikowany
  Radomir Perdek Inny

  Bardzo dobry lekarz....W całym tego słowa znaczeniu...cierpliwy..spokojny..rzeczowy...zajmie się Tobą zawsze kiedy sytuacja tego wymaga.. lekarz któremu warto zaufać

  A
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Keppel Inny

  Wiele lat temu trafiłam do tego lekarza w szóstym miesiącu ciąży z powodu rozwarcia szyjki. Niestety spotkałam się z bardzo niemiłym traktowaniem. Ten lekarz położył mnie w pokoju przedporodowym na cały dzień podczas kiedy nie występowały żadne skurcze ani objawy porodowe. Było to okropne przeżycie. Ponadto straszył, że zabroni mojej rodzinie, córeczce i mężowi, odwiedzin twierdząc, że to źle na mnie wpływa. Byłam traktowana zupełnie inaczej niż jego pacjentki. Dopiero zastępca ordynatora ośmielił się wypuścić mnie do domu, czym rozzłościł dr. Keppela. Błagałam męża, żeby przyjechał po mnie jak najszybciej w obawie, że ordynator jednak mnie zatrzyma. Wydaje mi się, że to wszystko dlatego, że od początku ciążę prowadziła inna lekarka, która nie pracuje w szpitalu tylko ma swoją przychodnię. Po wyjściu ze szpitala ciąża przebiegła prawidłowo i urodził się zdrowy synek, ale tego stresu niestety nie zapomnę. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Mączyński Inny

  Wyjątkowy człowiek, wybitny specjalista! Empatyczny, cierpliwy, odpowiadający na każde pytanie pacjenta. Polecam Pana Doktora z całego serca!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Renata Drozdowska Inny

  Szczerze odradzam. Pani doktor przy poważnej rozmowie potrafi odpowiadać na pytania sarkastycznie i z uśmiechem na twarzy. Brak poszanowania do pacjenta

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Leszek Bystryk Inny

  Pragnę złożyć podziękowanie i wyrazy szacunku panu ordynatorowi poświęca dużo czasu pacjentom, profesjonalizm i życzliwość przyczyniły się do tego,że mój mąż mimo wieku i ciężkiej choroby żyje. Jest nie tylko wzorem lekarza z powołania,ale także wybitnym specjalistą-kardiologiem czego osobiście doświadczył mój mąż.Osobowość niepowtarzalna,okazująca nie tylko skuteczną pomoc w leczeniu chorób serca i układu krwionośnego,a przede wszystkim lekarz o wielkim sercu i wrażliwości dla ludzi.Dziękuję także za dobrą współpracę za kontakt telefoniczny,który był najczęściej jedyną formą komunikacji.(pandemia)W rozmowie telefonicznej w sposób jasny i kompleksowy wyjaśniał diagnozę i sposób leczenia,wątpliwości zostały wyjaśnione.Panie ordynatorze - jest pan wyjątkowym człowiekiem i profesjonalnym lekarzem z powołania.Raz jeszcze dziękuję za uratowanie życia mojemu mężowi,bardzo nam pan pomógł, jest pan lekarzem wielkiego formatu.Będziemy polecać pana każdemu ,kto ma problemy z sercem.
  Bardzo dziękujemy
  Wdzięczna żona i pacjent Ireneusz K.z Podgórzyna

  Profil zweryfikowany
  lek. Wojciech Czerniawski

  Profesjonalny w każdym wymiarze a przy tym najbardziej ceni się go za szczerosc, dobrodusznosc i empatyczne podejscie do pacjentki.

  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Mączyński zabieg

  Jestem 2 lata po endoprotezie biodra. Odpowiada na twoje wątpliwości, pytania, serdeczny, miły a przy tym fachowiec

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Ciesielska konsultacje neurologiczne

  Świetny lekarz. Dzięki Pani Doktor zakrzepicy zatok żylnych pozbylam się całkowicie w trzy miesiące od rozpoczęcia leczenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania