SOFIMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

(358 opinii)

Jesteśmy lekarzami różnych specjalności ale łączy nas wspólna pasja - zdrowie kobiety. Skupiamy się na diagnostyce oraz profilaktyce i leczeniu chorób kobiecych a także na prowadzeniu ciąży od samego ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SOFIMED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Norymberska 10C/101

30-376 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy lekarzami różnych specjalności ale łączy nas wspólna pasja - zdrowie kobiety. Skupiamy się na diagnostyce oraz profilaktyce i leczeniu chorób kobiecych a także na prowadzeniu ciąży od samego początku z pełną diagnostyką tego okresu. Wykonujemy badania genetyczne w celu wykrycia rodzinnej predyspozycji do chorób nowotworowych, takich jak rak piersi, rak jajnika, rak jelita grubego czy czerniak złośliwy.

Nasz gabinet proponuje wszystkim Paniom - od pierwszej w życiu wizyty u ginekologa - specjalistyczną opiekę nad waszym zdrowiem, a gdy nadejdzie czas ciąży - również nad zdrowiem waszego nienarodzonego dziecka. W Sofimedzie dbamy o Twoje Zdrowie - oszczędzamy Twój czas.

Nasz sprzęt

 • Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny - aparat Voluson 730 Expert firmy General Electric, wykonujący badania w technice 3D/4D, aparat Logiq P5 GE, wysokiej klasy kolposkop PZO pozwalający na dokładną diagnostykę szyjki macicy. Wszystkie aparaty posiadają monitory dla pacjentek, pozwalające na obserwację przez nią przebiegu badania, omawianie z lekarzem wyników oraz rejestrację obrazów na płycie CD i DVD.

Zabiegi

 • krioterapia i laseroterapia zmian szyjki macicy i sromu
 • elektroresekcja zmian szyjki macicy w znieczuleniu miejscowym
 • przygotowanie do zabiegów w znieczuleniu ogólnym – konizacji oraz wycięcia macicy
 • centrum diagnostyki piersi: biopsja cienkoigłowa BAC i gruboigłowa BGI pod kontrolą USG; biopsja otwarta (wycięcie guzka) w znieczuleniu miejscowym
więcej

Badania

 • specjalistyczne USG genetyczne
 • testy ryzyka zespołów genetycznych
 • badanie KTG (kardiotokografia)
 • pełny panel badań mikrobiologicznych i laboratoryjnych
 • badanie USG techniką 3D/4D
 • Badanie USG z analizą przepływów metodą Dopplera
 • USG (dla dorosłych): piersi, jamy brzusznej, tarczycy, naczyń żylnych (Doppler), węzłów chłonnych
 • USG (dla dzieci): stawów biodrowych, główki / przeciemiączkowe, jamy brzusznej i miednicy, narządów rodnych, jąder, węzłów chłonnych, ślinianek gruczołów piersiowych
 • szczepienia przeciwko wirusowi HPV
 • badania cytologiczne (oceniane przez patomorfologów-onkologów)
 • badania kolposkopowe
 • badania genetyczne rodzinnej predyspozycji do raka piersi
więcej

Choroby

 • profilaktyka, diagnostyka i leczenie chorób kobiecych
 • diagnostyka i leczenie endometriozy, torbieli jajników, mięśniaków macicy
 • nowoczesna antykoncepcja, leczenie objawów menopauzy
 • leczenie zaburzeń cyklu, nieregularnych krwawień, zespołów bólowych miednicy, infekcji narządu rodnego
 • diagnostyka zaburzeń płodności – monitorowanie cyklu, ocena drożności jajowodów, badanie nasienia
 • pełna diagnostyka i profilaktyka patologii szyjki macicy
 • diagnostyka raka piersi
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skrzyński USG dzieci

  Dr Skrzyński wykonał połowę USG brzuszka u 3-latka siedzącego na kolanach u mamy, a drugą połowę z mamą leżącą obok dziecka. Badanie przebiegło w miłej atmosferze i obyło się bez płaczu.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz badania ginekologiczne

  Do Pana dr n. med Konrada chodzę od paru lat.
  Pełen profesjonalizm, duże empatia, ogrom wiedzy która doktor się dzieli.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Paweł Blecharz zwykła wizyta

  Byłam u pana profesora na dość prostym badaniu i krótkiej wizycie. Byłam zaskoczona z jakim profesjonalizmem, szacunkiem i uwagą podchodzi do pacjentki. Pierwszy raz po wyjściu z gabinetu miałam wrażenie, że zostałam potraktowana jak człowiek.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skrzyński USG jamy brzusznej

  Bardzo polecam konsultacje u pana Doktora. Badanie usg przeprowadzone dokładnie, szczegółowo opisane. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości, do tego jest punktualny i ma wspaniałe podejście do dzieci - jest delikatny, spokojny, potrafi zaczarować małego pacjenta tak, że zapomina o marudzeniu i płaczu. Zdecydowanie polecam, również jeśli chodzi o konsultacje pediatryczne.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiktor Szatkowski Inny

  Pan doktor należy do nielicznej grupy lekarzy, którzy słuchają i patrzą na pacjentkę więcej niż na ekran monitora. Dostałam jasne informacje, jak będzie wyglądało badanie i zabieg i jak powinnam o siebie zadbać po nim. Wszystko przebiegało w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Doceniam też aspekt psychologiczny wizyty - Pan doktor potrafił mnie uspokoić i cały ten katastroficzny film, który rozgrywał się w mojej głowie od paru miesięcy po złych wynikach cytologii, zatrzymał się i wyparował, razem z innymi komórkami mojego ciała :). Moje soma i psyche poczuły się zaopiekowane. Dziękuję. Jestem dobrej myśli.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Wysocki konsultacja chirurgiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Zostałam szczegółowo poinformowana o dalszym leczeniu. Ciesze się bardzo ze trafiłam w dobre ręce Prof. Wysockiego. Dziękuje serdecznie


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Skrzyński USG jamy brzusznej

  Absolutnie nie polecam tego lekarza. Został nam polecony przez innego lekarza jako „specjalista od refluksu” dla naszego 5 tygodniowego synka-wcześniaka. USG brzucha trwało 2 minuty. Ogólnie w gabinecie spędziłam z dzieckiem 7 min. Cena 180 zł. Jednak najbardziej zatrważające były wnioski jakie lekarz wysnuł na podstawie tego pobieżnego badania. Stwierdził u maluszka 5 milimetrowe pogrubienie ściany jelita cienkiego-co z grubsza oznaczałoby, że jelito jest niedrożne. Lekarz zakończył wizytę bez zdania wyjaśnienia co taka diagnoza oznacza, co może być przyczyną choć o to prosiłam. Odesłał mnie do lekarza, który zlecił badanie. Jak się później okazało usg nie jest badaniem diagnostycznym jeśli chodzi o refluks. To zapoczątkowało serie wycieczek po radiologach, aby potwierdzić/wykluczyć tę diagnozę. Nie wspomnę o nerwach, wylanych łzach oraz wydanych setkach złotych. Uspokoiliśmy się dopiero kiedy 3 kolejnych najlepszych radiologów dziecięcych absolutnie wykluczyło to co lek. Piotr Skrzyński zobaczył na usg i potwierdziło, że synek jest całkowicie zdrowy.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz prowadzenie ciąży

  Bardzo polecam. Dr Muzykiewicz prowadził moją ciążę. Jest świetnym specjalistą i profesjonalnie podchodzi do pacjenta, dbajac o przyjazną atmosferę. Doktor cierpliwie i rzeczowo odpowiadał na pytania i przez cały okres ciąży miałam wrażenie, że jesteśmy w dobrych rękach. Po porodzie od razu, trafnie zdjagnozował moje dolegliwości i wykonał laparoskopie, po której wszystko wróciło do normy.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Paweł Blecharz konsultacja onkologiczna

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie u pana profesora Blecharza. Na pierwszej wizycie znalazł to czego nie mogli doszukać się „specjaliści” w szpitalu, w którym wykonywano mi zabieg. Wywiad, badanie i szybka reakcja! W piątek badanie, a w poniedziałek już znalazłam się w Centrum Onkologii z wyznaczonym terminem operacji. Nie wiem co mnie czeka, ale czuję, że nie jestem z tym sama! Panie Profesorze Dziękuje! Z wyrazami szacunku!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Paweł Blecharz konsultacja onkologiczna

  Szczerze polecam konsultacje u Pana Profesora. Konsultujemy u niego naszą mamę, która zmaga się z zaawansowanym rakiem jajnika. Pan Profesor pomagał nam w każdej fazie choroby, szczegółowo analizował sytuację pacjentki i trafnie dobierał leczenie, chemioterapię. Mogliśmy liczyć na szybką pomoc i poradę w awaryjnych sytuacjach. Dziękujemy za szczerą chęć pomocy, zaangażowanie i dopingowanie mamy do walki z chorobą.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania