Sigma-Med

Pediatria

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Agnieszka Pugowska

  Pediatra,

  • M

   Bardzo dobra. Doskonałą lekarka. Zawsze dobrze diagnozowała i leczyła mojego synka od urodzenia, a ma już 3 i pół roku. Karolek lubi iść do Pani doktor i niczego się tam nie obawia. Pani zawsze patrzy na to aby leki przede wszystkim nie szkodziły skutkami ubocznymi. Pani doktor jest bardzo wiarygodna bo nprzekonałem się o tym gdy wielokrotnie trzeba było udać sie do innego pediatry, na jakimś wyjeździe, w nocy albo w święta. Inni pediatrzy z ktorymi miałem styczność zawsze byli mniej kompetentni i nie zależało im na małym pacjencie tak jak Pani. Niejednokrotnie doktor Pugowska musiała po nich naprawiać leczenie.

   Wadą jest to że Pani doktor przyjmuje w przychodni która ma jakiś chory system rejestracji. Żeby zarejestrować dziecko trzeba się w danym dniu wbić w kolejkę obok przychodni już o 6 rano a najlepiej 5.40 bo dostęp do leczenia jest oparty na bloczkach które są ważne tylko w danym dniu. Nie ma rejestracji na datę a telefonicznie nie da się zarejestrować bo już od otworzenia rejestracji dzwoni tam taki tłum ludzi.

   Na szczęście gdy za daleko stanęło się w kolejce i już nie ma bloczków na kolejne chore dzieci to Pani doktor zazwyczaj przyjmuje jak się przyjdzie z dzieckiem, poprosi i cierpliwie poczeka na jakąś lukę bo np. wcześniejszy pacjent szybko wyszedł a następny jeszcze nie przyszedł.

  • P

   Super lekarka , zawsze dobra diagnoza.I zawsze znajdzie czas na zbadanie dziecka nawet kiedy juz kończy pracę w przychodni,Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jadwiga Krystyna Gołda

  Pediatra,

  • A

   bardzo empatyczna Pani Doktor. Wizyty są przyjemnością. na szczęście korzystamy tylko z przychodni dzieci zdrowych, bo córka nei choruje, ale wizyty przed szczepieniami są jak najbardziej ok. Pani Dr sprawdza wszystkie parametry i dokładnie bada dziecko. Pomimo iż się wyprowadziliśmy z tej dzielnicy, będziemy do niej jeździć spoza Krakowa.
   Polecam