SELF Przyjazne Terapie

SELF Przyjazne Terapie

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.
Aby umówić się na wizytę w SELF zaakceptuj regulamin: http://www.self-psychologia.pl/regulamin

Umówione spotkanie możesz anulować lub przesunąć do godz. 15:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę. Zmian możesz dokonać telefonicznie lub przez SMS. Jeżeli odwołujesz wizytę po godz. 15:00 poprzedniego dnia roboczego lub w tym samym dniu, w którym ma odbyć się spotkanie – zobowiązujesz się do poniesienia 100% kosztów anulowanej wizyty.
Pierwsze spotkanie będzie trwało pełną godzinę zegarową, każde kolejne 50 min.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Specjaliści

Opinie o specjalistach (230)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Izabella Rossal Psychoterapia indywidualna dorosłych

  U Pani Izabelli pierwszy raz byłam dwa lata temu. Nie mogłam trafić lepiej, naprawdę. Pełen profesjonalizm, punktualność, zaangażowanie, zawsze czuję się wysłuchana. Pani Izabella to niezwykle empatyczny człowiek z sercem na dłoni:)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Anna Siedlewska psychoterapia indywidualna

  Jutro moja ostatnia sesja Psychoterapii. Jadę pożegnać się i podziękować. Jestem niezmiernie wdzięczna Pani Ani za pomoc. Przebrnęłyśmy razem przez wiele trudnych tematów, dotarłyśmy do informacji pochowanych w różnych zakamarkach mojego "ja". Z osoby bez chęci do życia stałam się szczęśliwą, pełną energii, planów i radości kobietą. Z całego serca polecam Panią Anię, jest wspaniałą psychoterapeutką, ciepłą, empatyczną osobą. Pani Aniu - baaaardzo dziękuję.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marta Dauter psychoterapia indywidualna dorosłych online

  Jak na pierwszą wizytę mogę powiedzieć, że zdecydowanie wrócę na kolejną. Pani Marta wprowadza spokojną i luźną atmosferę, nie czułam skrępowania. Polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Marta Dauter Konsultacja psychologiczna

  Dobry dojazd tramwajem i samochodem. Gabinety na parterze. Na miejscu toaleta i wygodna poczekalnia. Płatność kartą lub gotówką. Przyjazna przestrzeń, wygodne meble. Dobry kontakt z terapeutką. Czułam się bezpiecznie. Polecam

  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Dauter Konsultacja psychologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta, Pani Dauter podchodzi do sytuacji indywidualnie, bardzo profesjonalnie i jednocześnie z przyjaznym luzem. Sala, w której odbywa się spotkanie jest przytulna tak jak i cały gabinet. Miałem okazję dowiedzieć się wiele rzeczy na swój temat, a nawet poznać potencjalne rozwiązanie jednego z moich problemów i to wszystko na pierwszym spotkaniu. Przede wszystkim nie czułem się oceniany przez ani sekundę, a zamiast tego widziałem szczerą próbę zrozumienia i pomocy. Na pewno zawitam ponownie i z wielką chęcią mogę polecić wizytę u Pani Dauter każdemu, kto próbuje podjąć decyzję.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Bartosz Niemier psychoanaliza

  W wyborze psychoterapeuty sugerowałam się opiniami osób, które skorzystały już z usługi i mój odbiór tego psychoterapeuty w dużym stopniu pokrywa się z tymi b. pozytywnymi opiniami (które powinny być zawodową oczywistością - stąd moja neutralna ocena, a jak doświadczyłam u innych specjalistów - niestety nie są) ... Zapisałam się na drugą wizytę za tydzień, mimo minusików, które się zdążyły pojawić. Decyzję podejmiemy (psychoterapeuta, czy czuje się na siłach, by mi długofalowo i wiernie pomagać/wspierać i ja, czy czuję się w 200% bezpieczna i pewna jego człowieczeństwa, by wywlekać przed kolejną obcą osobą swoje życiowe, mentalne bebechy). Ten okres w moim życiu wymaga stabilnego, mądrego, wiernego wspierania (trudna żałoba, skomplikowane relacje z bliskimi, ptsd, "nadwrażliwość"). Czy będę kontynuować korzystanie z pomocy u tej osoby, czy nie i tak była to b. wartościowo spędzona "nadgodzina". Ten Pan powinien przyjmować więcej złotych za swoją roboczogodzinę, to bez wątpliwości...

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Bartosz Niemier Konsultacja psychologiczna

  Pan Bartosz jest profesjonalistą u którego każda wizyta przynosi więcej odpowiedzi. Serdecznie polecam.

  Profil zweryfikowany
  mgr Bartosz Niemier Konsultacja psychologiczna

  Mogę z czystym sercem polecić pana Bartosza. Jego ciepło i zrozumienie pomagają uporać mi się z problemami, które chodzą za mną od wielu lat. Wizyty przebiegają w atmosferze profesjonalizmu i pełnego zaangażowania.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Bartosz Niemier Konsultacja psychologiczna

  Pan Bartosz okazał się być najlepszym psychologiem z jakim miałem przyjemność się konsultować. Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Bartosz Niemier psychoanaliza

  Dawno nie czułam się tak dobrze wysłuchana i usłyszana jak po wizycie u pana Bartosza, zdawało mi się, że mówię bardzo chaotycznie i nic z tego nie wynika, okazało się, że pan Bartosz potrafi odczytywać to, wokół czego się krąży i zadaje celne pytania nad którymi chce się myśleć

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania