O nas

Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. W ich skład wchodzi, m.in. opieka ambulatoryjna, opieka specjalistyczna, diagnostyka i leczenie szpitalne. Jesteśmy obecni w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do wysokiej jakości metod leczenia, nowoczesnego sprzętu medycznego i wysokokwalifikowanych specjalistów.

Prowadzimy dwa pełnoprofilowe wielospecjalistyczne szpitale – Szpital Św. Rafała w Krakowie oraz Szpital im. Rudolfa Weigla w Blachowni, które należą do Sieci Szpitali. Ich ofertę uzupełniają centra medyczne w ponad 20 miastach w Polsce, w tym specjalna oferta dla środowiska akademickiego. Posiadamy istotny udział w rynku usług kardiologicznych w całej Polsce – prowadzimy 13 centrów kardiologicznych zapewniających kompleksową diagnostykę i leczenie w ramach kardiologii zachowawczej, interwencyjnej i elektrofizjologii.

Częścią naszej Grupy są również cieszące się wysoką renomą wyspecjalizowane kliniki: gastroenterologiczna – Gastromed w Lublinie, okulistyczna – Weiss Klinik w Chorzowie oraz ortopedyczna Sport – Klinika w Żorach.

Uczestniczymy w procesach akredytacyjnych prowadzonych przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, które umożliwiają otrzymanie certyfikatów potwierdzających wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Nasze jednostki organizacyjne posiadają również akredytację do prowadzenia szkoleń specjalizacyjnych (rezydentury) dla lekarzy w zakresie kardiologii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii ruchu oraz położnictwa i ginekologii,
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (899)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dorota Krajewska-Depukat konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest zawsze niezmiernie zaangażowana w wizytę każdej pacjentki, sympatyczna i pełna empatii, szczegółowo i rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Prowadzi już drugą moją ciążę, gorąco polecam.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Myroslava Marchenko konsultacja ginekologiczna

  Wspaniała lekarka, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Marciniszyn fizjoterapia uroginekologiczna

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale pani Paulina Marciniszyn ujęła mnie swoją skrupulatnością w prowadzeniu wywiadu, dokładnością w badaniu, rzeczowością i życzliwością w tłumaczeniu wszystkiego, zaanażowaniem w swoją pracę. To na razie była wstępna diagnoza, początek terapii i duża dawka edukacji na początek. A wszystko w bardzo dobrej atmosferze, co jest bardzo ważne z racji intymności badania i charakteru samej terapii oraz z bardzo dobrą energią. Polecam tę fizjoterapeutkę wszystkim, którzy potrzebują wsparcia uroginekologicznego! Dla mnie te tematy są zupełnie nowe, ale chyba nikt lepiej by mnie w te zagadnienia nie wprowadził.

  mgr Paulina Marciniszyn

  Bardzo dziękuję !

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Myroslava Marchenko

  Только положительное впечатление от визита. Врач очень обходительна и внимательна. Консультация была подробная, был выполнен осмотр на кресле и сделано УЗИ. план дальнейших действий детально расписан. Врача однозначно рекомендую.

  Y
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Myroslava Marchenko

  Bardzo przyjemna pani. W szczegółach wyjaśniła problemy, zbadała i dała odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I jeszcze pani bardzo przyjemna.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julita Franaszek konsultacja ginekologiczna

  Cudowna Pani Doktor, kompetentna i miła. Badania wykonane bezboleśnie. Będę stałą pacjentką. Polecam jak najbardziej.

  L
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Paulina Marciniszyn Inny

  Jestem zachwycona wizyta u Pani Pauliny. Na wizyte zapisalam moja mame (osobe starsza po 70tce). Pani Paulina wykonala wywiad, zbadala, objasnila cwiczenia, wykazala sie spokojnym podejsciem do starszego pacjenta. Szczerze polecam.

  mgr Paulina Marciniszyn

  Bardzo dziękuję!

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Morawiecki konsultacja ortopedyczna

  Zapisałam się na wizytę w sprawie nawracającej od lat kontuzji, po opiniach na portalu miałam nadzieję na najlepsze. Niestety lekarz głównie skoncentrował się na nadwadze, która pojawiła się u mnie po urazie i na pewno nie jest jego przyczyną - raczej na odwrót. Na szczęście przeprowadził też badanie USG, które wykazało zmiany, ale podejście w mojej opinii bardzo nieprofesjonalne.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Myroslava Marchenko

  Lekarz bardzo kompetentny, taktowny, dbający o pacjenta. Polecam.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Myroslava Marchenko konsultacja ginekologiczna

  The most pleasant doctor! I felt safe and relaxed during the examination, which is very important for gynecologic issues. Dr. Myroslava is very professional, provided effective treatment, and was friendly. Definitely coming back!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Armii Krajowej 5, 30-150 Kraków
Medicover, enel-med, Pol-Assistance, PZU Zdrowie
Podgórska 36, CM Kazimierz, Grzegórzki, Kraków SCANMED S.A., 31-536 Kraków

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Scanmed S.A, Kraków?
  Scanmed S.A, Kraków dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, ginekologia, chirurgia, pediatria, ortopedia, hematologia, kardiologia, medycyna rodzinna, okulistyka, diabetologia, gastrologia, onkologia, dermatologia, neurologia, medycyna pracy, psychiatria, endokrynologia, proktologia, stomatologia, laryngologia, pulmonologia, radiologia, dietetyka, chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, urologia, chirurgia dziecięca, neurologia dziecięca, rehabilitacja medyczna.
 • Oferta Scanmed S.A obejmuje 152 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja neurologiczna, konsultacja ortopedyczna, konsultacja dermatologiczna, konsultacja ginekologiczna, krioterapia, konsultacja internistyczna, konsultacja diabetologiczna, badania okulistyczne, pachymetria, gonioskopia - badanie kąta przesączania.
 • Nie, Scanmed S.A obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Scanmed S.A ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Scanmed S.A może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 899 osób dodało swoją opinię o placówce Scanmed S.A. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Scanmed S.A ma 7 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 7 adresami:
  • Armii Krajowej 5 Kraków
  • Podgórska 36, CM Kazimierz, Grzegórzki, Kraków SCANMED S.A. Kraków
  • Mariańska 5A Pabianice
  • al. Niepodległości 107/109 Warszawa
  • Krasińskiego 9 Wrocław
  • Przemysłowa 46a Poznań
  • Parkowa 46 Wrocław
Powiązane wyszukiwania