Savoy Dent - Klinika Dentystyczna w Legionowie

(14 opinii)

Klinika SvoyDent w Legionowie została założona w październiku 1998 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z miłą atmosferą. 1.01.2016 zmieniliśmy nazwę... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Savoy Dent - Klinika Dentystyczna w Legionowie

Piotra Wysockiego 15

05-120 , Legionowo , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika SvoyDent w Legionowie została założona w październiku 1998 roku z myślą o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej jakości usług połączonych z miłą atmosferą. 1.01.2016 zmieniliśmy nazwę na SAVOY DENT. Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają profesjonalnego leczenia stomatologicznego i wysokiej klasy specjalistów, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności. Na terenie kliniki znajdują się cztery gabinety stomatologiczne oraz pracownia RTG. Wszystkie pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych, a nasze zabiegi przeprowadzane są bezboleśnie z wykorzystaniem szerokiej gamy znieczuleń. Jesteśmy otwarci na problemy naszych pacjentów i ze zrozumieniem podchodzimy do ich obaw, związanych z leczeniem dentystycznym.

Jesteśmy na rynku od dawna i doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, wykorzystujemy w praktyce. Oferujemy pacjentom sprawdzone i skuteczne metody leczenia, w połączeniu z nowoczesnymi technikami diagnostyki i terapii schorzeń jamy ustnej. Zapewniają one piękny i zdrowy uśmiech naszym pacjentom.

Pod naszą opieką znajdują się całe rodziny, które zaufały naszym dentystom. Jeżeli szukasz stomatologa dla swojej pociechy, który poprowadzi twoje dziecko przez proces leczenia bez niepotrzebnych stresów, skorzystaj z naszych usług.

Placówka przystosowana jest do potrzeb pacjentów niepełnosprawnych.

Zabiegi

 • sedacja
 • wybielanie zębów
 • implantologia
 • protezy
 • implanty
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Żbikowski Inny

  Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Profesjonalny, rzetelny, konkretny, a przy tym serdeczny i delikatny. Leczenie kanałowe to wręcz przyjemność. Wszystko przebiega sprawnie i bezboleśnie. Pan doktor uratował mi 2 zęby, których inny stomatolog nie potrafił wyleczyć. Polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Żbikowski Inny

  Bardzo dokładny i profesjonalny stomatolog. Skupia się na pacjencie i celu jaki ma być osiągnięty. Wizyty mijają przyjemnie, w miłej atmosferze.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Fiedorowicz- Porowska przegląd, lecznie, odbudowa zębów

  Pojawiłem się w u Pani doktor Anny Fiedorowicz po dwóch latach nieobecności u stomatologa z dosyć błahego powodu jakim jest strach przed fotelem dentystycznym. Z tej to przyczyny a także z powodu zaległości z lat ubiegłych moje uzębienie było, delikatnie mówiąc, w słabym stanie. Wymagało planu leczenia, dużego nakładu pracy i kilku wizyt. Efekt jest wymierny i widoczny. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor Anny. Przy tym jest zawsze uśmiechnięta i miła. Teraz ja mogę się śmiało uśmiechać. Polecam !


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Rafał Dąbrowski borowanie, usunięcie zęba

  Bardzo delikatny i cierpliwy. Leczę zeby u doktora Dąbrowskiego i nigdy nie ma poprawek :) dodatkowo usunięcie zęba mądrości nie było takie straszne jak myślałam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania