Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach
Kopernika 13, 32-100 Proszowice
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Muszyński Inny

  Z takim brakiem empatii, zbywaniem i olewaniem się jeszcze nie spotkałam. Odradzam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Adam Ciepielewski Inny

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz.
  Właściwa osoba na właściwym miejscu.
  Badanie przebiegało bezboleśnie.
  Po wejściu do gabinetu stres szybko mija.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Muszyński Inny

  Chodzę do Pana doktora od dwóch lat konkrety wszystko wyjaśnia robi za każdym razem badanie i usg jest miły bardzo polecam i pozdrawiam doktora.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Aksędowski Inny

  Pan doktor wykonywał zabieg mojej córce. Córka miała usuwaną torbiel włosową. Na wizyty chodzilam razem z nią. Profesjonalizm i zaangażowanie lekarza godne naśladowania. Nie ma znaczenia czy wizyta jest prywatna czy w ramach NFZ. Pan doktor interesuje sie pacjentem przed i po zabiegu. W razie problemów czy powikłań pomaga. Trafiając do tego lekarza pacjent czuje sie zaopiekowany a to w dzisiejszych czasach niestety nie jest regułą wśród lekarzy. Polecam wizyty u tego lekarza.

  I
  Profil zweryfikowany
  Adam Ciepielewski Inny

  Wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Była to moja pierwsza wizyta, ale napewno nie ostatnia. Badanie przebiegło bezstresowo, szczegółowo przyglądnął się badaniom i wszystko tłumaczył. Jestem bardzo zadowolona, oby więcej takich specjalistów.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabella Imioło Inny

  Jestem rozczarowana wizyta. Byłam u Pani doktor z wynikiem cytologii CIN1 III grupa. W wyniku ewidentnie wpisany był ostry stan zapalny, nie było podanych informacji na temat zmian wywołanych przez HPV. Pani doktor zamiast zapisać leczenie przeciwzapalne (gynalgin, albothyl tak jak zrobił to inny lekarz), kazała mi przyjmować Papilocare. Preparat bez recepty stosowany wspomagająco przy zakażeniu HPV. Koszt tygodniowy tego preparatu to 90 zł. Kuracja rozpisana została na pół roku. Pani doktor nie zleciła wykonania choćby wymazu z kanału szyjki macicy. Zrobiłam badanie na własną rękę. Oczywiście wyszły bakterie. Wizyta była opózniona o 2 godziny.
  Jestem bardzo rozczarowana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Izabella Imioło

  Pani Izabella jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem, rzadko się tacy zdarzają. W całości poświęca się pacjentowi, wszystko tłumaczy, zadaje dużo pytań, dużo rozmawia. Jest naprawdę bardzo miła i profesjonalna. Bardzo serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jan Tomasz Piątkiewicz

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił przyczyny moich dolegliwości i proponowane leczenie. Rzeczowo i profesjonalnie przeprowadzona wizyta w miłej atmosferze. Gorąco polecam- doktor Piątkiewicz to lekarz z powołania.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Muszyński

  Pana doktora oceniam źle. Kiedy byłam w dziewiątym miesiącu ciąży poszedł na urlop i nie zostawił żadnego zastępstwa, nie zlecił KTG, mimo, że były problemy z ciążą. Poszłam kilka dni później do innego lekarza, który kazał mi natychmiast iść do szpitala. Doktor Muszyński podczas badania USG nie potrafił, przynajmniej orientacyjnie, powiedzieć ile waży dziecko. USG w ciąży robił mi tylko dwa razy, a niektórzy lekarze robią to badanie na każdej wizycie (również Ci na NFZ). Nie zrobił mi cytologii w ciąży.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomaszewski

  Pierwszy raz spotkałam się z tak ludzkim podejściem do pacjenta. Pan Doktor ujął mnie swoją życzliwością, empatią, zrozumieniem, uśmiechem. Otacza swoją opieką pacjenta na każdym etapie leczenia od diagnostyki po zabieg i rekonwalescencje. Osobowość i profesjonalizm Pana Doktora, wzbudza zaufanie i pomaga w podjęciu trudnych decyzji dotyczących zabiegu.
  Wdzięczna pacjentka,
  Jadwiga ze Słomnik

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania