Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku

Leśna 22

37-300, Leżajsk, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Gałdyś

  Psychiatra,

  • N

   Pani doktor Agnieszka Gałdyś jest lekarzem nie tylko z nazwy. To odpowiednie osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo dobry lekarz. Ma dobre podejście do pacjentów. Mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Oceniam ją w skali od 1 - 5 na 6 


 • Piotr Machała

  Psychiatra, lek.

  • D

   Bardzo dobry lekarz wyciągnął mnie w zeszłym roku z bardzo złego stanu. Sympatyczny, uczynny, naprawdę stara się pomóc pacjentom. POLECAM!!!


 • Jacek Stefan Kopciewicz

  Internista, Reumatolog,

  • Lokalizacja: Poradnia reumatologiczna - Przychodnia specjalistycznaUsługa: bóle kolan, kręgosłupa

   Doktor Jacek Kopciewicz bardzo dobry specjalista ,rzetelnie podchodzi do pacjenta bardzo uczuciowy i sumienny lekarz

  • M

   Wspaniały lekarz, ma czas dla pacjenta (co jest rzadko spotykane wśród lekarzy), dogłębnie analizuje chorobę. Trafiłam do doktora przypadkiem, po tym gdy inny lekarz, u którego się kilka lat wcześniej leczyłam, wyrzucił mnie z gabinetu jak poprosiłam go by mnie przyjął z powodu ostrego zapalenia w kolanie. Doktora Kopciewicza nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza. Doktor namówił mnie na pójście do szpitala, gdzie się mną bardzo dobrze zaopiekował. Umie słuchać pacjenta, chory nie boi się go zapytać o różne sprawy, a on życzliwie i kompetentnie odpowie, pomoże. Potrafi zażartować, nie ignoruje problemów zgłaszanych przez pacjentów. Pomimo tylu problemów, które stwarzałam cierpliwie czekał na moje decyzje. Ma przede wszystkim na uwadze dobro pacjenta. Kompetentnie, szczegółowo, spokojnie i cierpliwie wytłumaczył istotę problemu i konsekwencje, gdy wahałam się co do przebiegu leczenia zapalenia stawu kolanowego. Ostrożny i delikatny w przeprowadzaniu zabiegu, unika niepotrzebnego bólu pacjentowi. Jestem bardzo mu wdzięczna za poprowadzenie mnie w chorobie. Jest to człowiek o wielkim sercu. Panie Doktorze - dziękuję!


Powiązane wyszukiwania