Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

(17 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie

Szpitalna 7

64-000 , Kościan , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Dariusz Płotast Inny

  Bardzo konkretny lekarz, pomógł bliskiej osobie. Kompetentny człowiek. Zrobił szczegółowe badanie i zlecił następne. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Leczę się już od kilku lat u Pani Doktor. Cieszę się, że do niej trafiłam. Po długim czasie odbijania się od lekarza do lekarza, w końcu trafiłam na lekarza, który się mną zainteresował i po różnych badaniach wprowadził odpowiednie leczenie. Pani Doktor ma sporą wiedzę, jest bardzo serdeczna i uśmiechnięta. Bardzo polecam wizytę u Pani Dorotki


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Dariusz Płotast Inny

  To była moja pierwsza wizyta u kardiologa, z której jestem bardzo zadowolona. Pan doktor przed badaniem przeprowadził dokładny wywiad a samo badanie odbyło się fachowo, bez pośpiechu. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie, ma indywidualne podejście oraz wzorową relację lekarz - pacjentka. Wynik badania jak i dalsze zalecenia zostały przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Z całego serca mogę polecić wizytę u Pana doktora.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja online

  Serdecznie polecam Panią Doktor! Ogromna wiedza, bardzo dokładne wyjaśnienie wszystkich możliwych przyczyn moich dolegliwości, wnikliwość, empatia, zaangażowanie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja reumatologiczna

  Szczerze polecam Panią Doktor. Duża wiedza, serdeczne podejście do pacjenta. Kompleksowa opieka - wsparcie farmakologiczne jak i psychiczne w mojej przewlekłej chorobie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja online

  Świetna Pani Doktor, z odpowiednim podejściem do pacjenta i bardzo dużą wiedzą. Potrafi spokojnie porozmawiać z pacjentem, wysłuchać go i odpowiadzieć dogłębnie na zadane pytania. Serdecznie Polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl konsultacja online

  Bardzo polecam. Pani doktor miła,sympatyczna. Wszystko szczegółowo wytłumaczy na czym będzie polegało leczenie jak długo,jak przyjmować leki i zawsze służy pomocą w nagłych wypadkach.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  leczenie rzs

  Witam!
  Z całego serca gorąco polecam Panią dr Cieślak! Sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze słuchająca pacjenta, potrafi wesprzeć a zarazem pomoc i dobrze wytumaczyc problem na którym choroba się opiera, bez problemu wpisze receptę :) na wizytach czuje się bardzo swojo i komfortowo! Jeśli już chorować to tylko mając takich lekarzy jak Pani Dorota!
  Pozdrawiam serdecznie.
  Z poważaniem Foleher Agata


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Dariusz Płotast kołatanie serca

  Lekarza wybrałem z uwagi na stosunkowo krótki czas oczekiwania na wizytę. Gdy spytałem w recepcji o jego nazwisko od razu postanowiłem sprawdzić opinie o nim. Gdy je zobaczyłem chciałem odebrać skierowanie i pójść gdzie indziej. Coś mnie jednak tknęło i zamiast przenosin poszedłem na wizytę i...jestem mega pozytywnie zaskoczony.
  Przede wszystkim lekarz nie jest niemiły, ale raczej sprowadza pacjenta "na ziemię", czyli patrzy obiektywnie na objawy a nie jak my pacjenci przez pryzmat naszych własnych odczuć.
  Po drugie rzetelnie wszystko u mnie sprawdził: osłuchał, zbadał ciśnienie, zrobił usg i echo. Dodam, że była to moja pierwsza wizyta u kardiologa, ale lekarz naprawdę sprawiał wrażenie kompetentnego. Dobrał drogę postępowania, która wydaje mi się optymalna dla moich zaburzeń. Jestem bardzo zadowolony i moim zdaniem negatywne opinie o tym lekarzu całkowicie nie pokrywają się z rzeczywistością. Mocno polecam tego specjalistę!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Elwira Witaszek-Kic

  Pani doktor bardzo miła, życzliwa, empatyczna. Uważnie słucha, interesuje sie w sprawy pacjenta, pyta o samopoczucie. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz