Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zaodrze w Opolu

Licealna 18

45-714 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Żakowski

  Ginekolog, lek.

  • O

   Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam. Miły, uprzejmy, przesympatyczny, dokładny, cierpliwy i przede wszystkim niezwykły profesjonalista. Ciesze się bardzo, że trafiłam własnie do P. Jerzego Żakowskiego. POLECAM !!!

  • P

   Doktor Żakowski jest najlepszym ginekologiem w Opolu, poleciła mi go bliska osoba i jestem ogromnie zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Izabela Łyczko

  Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zaodrze w OpoluUsługa: choroba dziecka

   Pani Łyczko jest miłą, kompetentną lekarką i życzę każdemu takiego pediatry. Kiedyś chodziłam z dziećmi do dr Basisty i też dobrze ją wspominam. Dobry pediatra to skarb

  • P

   Fatalna. Pod pozorem sympatycznej,kryje się najbardziej arogancka kobieta jaką znam. Grzeczna dopóki bezkrytycznie zgadzamy się z tym co mówi. Badania laboratoryjne wypisuje z takim zapałem jakby sama za nie płaciła. Płacimy z mężem w tym kraju łącznie miesięcznie na opiekę medyczną 1000zł i nie korzystamy z lekarzy raz na jakiś czas z pediatry. Ciągle problemy. O wszystko się proś i płaszcz przed wspaniałą Panią Doktor. Do tego fatalny diagnosta. Po wizytach u niej oddział opieki nocnej Optima na Krakowskiej można uznać za pewnik. Po ostatniej awanturze jaką zrobiła mi nie słusznie przy dziecku na całą przychodnie, złożyłam skargę do Izby Lekarskiej i Rzecznika Praw Pacjenta. Podkreśl,że była tak zajęta sobą i krzyczeniem na cały korytarz,że zapomniała zapytać o stan zdrowia dziecka po tym jak trzy dni wcześniej postawiła karygodnie błędną diagnozę. Męczyłam się z tą Panią od 2007r i mam dosyć. Szczerze odmawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Magdalena Ewa Basista

  Pediatra,

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2

   Do pani doktor udaliśmy się z rocznymi bliźniakami na wizytę w przychodni LuxMed, niestety w rejestracji okazało się, że tylko jedno dziecko (córka) może zostać zarejestrowane bo jest tylko jedno miejce. Jedyne co mogliśmy zrobić to poprosić lekarza o to żeby osłuchał również drugie (syna).
   Po zbadaniu córki pani doktor zdiagnozowała ostre obustronne zapalenie płuc jednocześnie odmawiając chociażby osłuchania drugiego dziecka. Rocznemu dziecku z objawami zapalenia płuc odmówiła jakiejkolwiek pomocy tłumacząc się tym że ma 5 minut opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów i że chce punktualnie wyjść po pracy do domu!
   Mimo że z 15 minut na wizytę wykorzystaliśmy raptem 10 a za nami w poczekalni nie było kolejki.
   Odmowa pomocy rocznemu dziecku, siedzącemu obok i przygotowanemu do badania po tym jak u drugiego stwierdza się zapalenie płuc uważam za zachowanie karygodne.

  • D
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zaodrze w OpoluUsługa: chore dziecko

   Pani doktor to wyjątkowa osoba. Pełen profesjonalizm. Rzetelna, życzliwa, miła, troskliwa.
   Żałuję że już nie przyjmuje w naszej placówce.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jolanta Ewa Bibik

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • W
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zaodrze w Opolu

   Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy ,konkretny a zarazem cierpliwy .... Szybko i trafnie stawia diagnozę...Pomogła mi wielokrotnie....

  • M

   Pierwsze wrażenie znakomite. Cierpliwa, życzliwa, ludzka i ciepła. Przy każdej kolejnej wizycie relacje słabsze... Pani doktor szybko zbywa pacjenta, na korytarzu czeka się dosłownie chwilę, w gabinecie czas leci szybko. Ma się wrażenie, że zajmuje się czas pani doktor. To nie jest moja pasja - chodzenie po lekarzach, jednak lubię, gdy lekarz odnajduje czas i chęci na wizytę - troszczy się o pacjenta i poświęca mu uwagę. Zmieniłam lekarza, bo nie jestem zadowolona z usług. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Pełka

  Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w GłuchołazachUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Polecam każdemu dr. Pełkę, mialem przyjemnosc byc operowany przez doktora. Wielki kunszt, super podejście do pacjenta, czułem się jak w najlepszej klinice na zachodzie. Po pół roku mogę już zaczynać biegać, wrócił cały zakres ruchu stawu, już nic nie boli. Polecam każdemu!!!

  • Lokalizacja: NZOZ "ORTOPEDIA"Usługa: zerwane wiezadła krzyzowe

   wyśmienity specjalista, czułem się tam jak pacjent o którego zadbano od A-Z dziś jestem w pełni sprawny sportowo

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania