Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
Arkońska 4, 71-455 Szczecin
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (20)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Jałowiński Inny

  Świetny lekarz, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Mimo ,że nie byłam jego pacjentka, doktor sprawiał ,że pobyt w szpitalu w okresie świąt był miły. Gorąco polecam.
  Alicja Pieńczykowska

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Narolewski Inny

  Profesjonalista, bardzo skuteczny, owszem oszczędny w słowach ale tak naprawdę "wzmacnianie mięśni kręgosłupa" to podstawa wiec nie ma co strzępić języka do osób, które zamiast utyskiwać lekarzowi i szukać winnych wszędzie tylko nie w sobie i swoim trybie życia, powinny zacząć po prostu ćwiczyć systematycznie. Ćwiczenia na rehabilitacji miesięcznej daje dobre efekty lecz istotna jest kontynuacja :) Pozdrawiam.

  S
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Szczepan Michalczyk Inny

  Z p. Doktorem spotkałem się w Poradni Chirurgii Naczyń Szpitala przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. W poczekalni spędziłem prawie 3h, co wynika z niedoskonałej organizacji przyjęć, ale też z poświęcania przez p. Doktora czasu i uwagi pacjentom, w stopniu rzadko spotykanym. Niestety, nie ma w tej poradni możliwości wyboru lekarza.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Szajko Inny

  Wiele lat temu doktor usunął mi wyrostek. Lekarz bardzo miły i zawsze pomocny. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie jak są komplikacje.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Jałowiński Inny

  Bardzo miły doktor z dużą wiedzą.Pomimo dużego magla na SORze i oddziale nie zapomniał o tym że czkałem po tomografii w tłumie ludzi.Miłe podejście do pacjenta,szczegółowe wyjaśnienia i diagnoza.Polecam,gdyby było więcej takich lekarzy świat byłby lepszy.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Jałowiński Inny

  wspaniały człowiek, a zarazem neurolog, leczy ludzi z pasją i poświęca pacjentom całą swoją uwagę. Polecam z całego serca

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Jałowiński Inny

  Wspaniały specjalista i świetny człowiek. Bardzo zaangażowany w chorobę pacjenta. Z ludzkim podejściem i niesamowitą cierpliwością. Bardzo polecam. Wdzięczny pacjent :-)

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Leszek Herbowski Inny

  Pan doktor to anioł w ludzkiej skórze. Gdy już ja zwątpiłam, doktor przywrócił mnie do sprawności. Miałam paraliż lewostronny z dyskopatią od C 3 do C 7. Szybko podjął decyzję o operacji, dzięki temu odzyskuje w pełni siłę w lewej ręcę, możliwość poruszania głową w lewą stronę. Operacja skończyła się na 3 implantach i stabilzatorze, ale dzięki doktorowi żyje bez bólu i z chęcią do tego życia. Jest bardzo dobrym specjalistą, to co było niemożliwe, było niemożliwe dla innych, nie dla niego. Chylę czoła przed doktorem. Jeśli kiedykolwiek będę miała ponownie zaufać lekarzowi o tak skomplikowanej specjalizacji, to tylko dr Herbowskiemu. Doktor oprócz operacji objął mnie opieką pooperacyjną, jest empatyczny, cierpliwy i służy zawsze pomocą. Doktora mogę polecić i wiem, że nikt nie będzie zawiedziony, to najlepszy specjalista neurochirurgii jakiego spotkałam w swoim życiu.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Mikołaj Szajko Inny

  Bardzo fachowy miły, bardzo kulturalny lekarz. Bardzo rzetelnie wytłumaczył wszystko o co pytałysmy. Sprawnie przeprowadził operację usuniecia części jelita objętego nowotworem złośliwym. Mama nie miała żadnych komplikacji. Również w szpitalu zawsze był bardzo uprzejmy. Polecam serdecznie

  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Robert Narolewski Inny

  Pan doktor po operacji kręgosłupa szyjnego z wstawieniem implanta dosłownie olał mnie zero wyjaśnia co było robione i co wolno czego nie wolno po operacji. Ani razu nie podszedł porozmawiać jak czynili to inni lekarze prowadzący swoich pacjentów. Pan Doktor nawet zapomniał o moim wypisie ze szpitala miał być koło 12 czekając do 14:30 poszedłem sie przypomnieć i okazało się że Pana Doktora już nie ma pojechał do domu ręce opadają

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania