Samodzielny Publiczny Specjalistyczna Przychodnia Lekarska przy ul. Wolności 14 w Częstochowie

Ginekologia, Laryngologia, Dermatologia, Interna

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Specjalistyczna Przychodnia Lekarska przy ul. Wolności 14 w Częstochowie

  Wolności 14

  42-200, Częstochowa, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Szary

  Ginekolog,

  • To fakt, jeżeli chodzi o przepisywanie recept i błahe sprawy- jak najbardziej, ale poważniejsze problemy i ciąża to nie jej fach!!!! Przekonałam się o tym sama!!! Od 6 miesiąca, moje dziecko nie rosło mi w brzuchu, martwiłam się strasznie i nalegałam na wytłumaczenie tej sprawy "panią doktor"! Nalegałam, błagałam, zawracałam głowę i dzwoniłam ciągle do niej. Jej odpowiedż brzmiała, że taka uroda dzidziusia, a z resztą co sobie zrobiliśmy z mężem to teraz mamy!!!!! Po kolejnej zbagatelizowanej wizycie, a był to 7 miesiąc udałam się instynktownie do szpitala i już nie wróciłam do domu! Okazało się, ze dziecko jest zagłodzone z olbrzymią hipotrofią i zatruciem ciążowym, lekarze załamali ręce! Dziecko przyszło na świat po tygodniu ciągłych badań z zielonych wód z wagą 1650 gr! Sami lekarze z niej się śmiali, a znajomy kterpował mnie do prawnika aby sądownie dociekać swojej krzywdy!!! Niech się ona cieszy, że nie jestem mściwa!!!! DZIEWCZYNY PISZĘ TO PO TO, BYŚCIE ABSOLUTNIE NIE POWIERZAŁY JEJ SWOICH MALEŃSTW- TRAGEDIA PRZEZ DUZE 'T'!!!!!!!!!
   PS. jeżeli chodzi o panią wykponującą usg w tej przychodni, też można by wiele niedobrych rzeczy mówić!!!!!!

  • chodzę do Pani doktor do przychodni i uważam, że miło i grzecznie traktuje pacjentki. Zawsze życzliwa, bada, robi cytologię, przepisze to co potrzebujemy... polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Jawor

  Ginekolog,

  • J

   Bardzo dobra pani doktor:) Konkretna,zawsze uśmiechnięta,porozmawia z kobietami na każdy temat.Prowadzi moją drugą ciążę,usg robi długo i przedewszystkim dokładnie a najważniejsze tak układa grafik żeby być przy porodzie pacjentki.W rozmowie z panią doktor czuję się jak na "pogaduchach z koleżanką":) drogie Panie szczerze polecam.

  • K

   Super babeczka, wszystko fajnie wyjaśni, odpowie na pytania, dokładnie sprawdzi, nie stawia pochopnych diagnoz, polecam ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu