Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Ilnicka Inny

  Ja i syn leczymy się u Pani doktor od kilku lat. Nigdy nie było problemu z leczeniem i nigdy nie trzeba było robić poprawek. Pani doktor jest wyjątkowo opanowana, cierpliwa i dokładna. Doskonale potrafi doradzić zabiegi profilaktyczne i zna najnowsze metody terapeutyczne w leczeniu stomatologicznym. Przy każdej wizycie mam wrażenie,że nic nie pozostawia przypadkowi, a jej leczenie jest oparte o głęboką wiedzę.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Ilnicka Inny

  Pani doktor Ilnicka jest bardzo zaangażowanym lekarzem. Leczę u niej zęby już kilka lat i nie planuję zmiany - nie tylko jest profesjonalistką, ale również ma bardzo dużo empatii i uważności na pacjenta. Czuję się bardzo zaopiekowana na każdej wizycie. To co też dla mnie jest dodatkowo ważne, to że dba o to, by wypełnienia wyglądały bardzo naturalnie, tak że potem w ogóle ich nie widać.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Ilnicka Inny

  Wiele zabiegów robiłem u tego lekarza: wypełnienia (plomby), leczenie kanałowe, naprawianie ułamanego zęba, również ekstrakcje a ostatnio "miniprotezy". Z wszystkich jestem zadowolony. Lekarz przedstawia swoją propozycję i wyjaśnia, czym się kieruje, ale bierze pod uwagę punkt widzenia pacjenta. Polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Ilnicka Inny

  Polecam! W miłej atmosferze i z pełną delikatnością Pani Doktor dokładnie wyjaśnia, co robi. Osoba rzetelna i kompetentna. Godna zaufania. Leczy dokładnie i, co dla mnie najważniejsze, bez bólu.


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Ilnicka Inny

  10/10! Byłem u Pani Doktor z dziećmi, wszystkim zdecydowanie polecam Panią Doktor, również młodszym pacjentom! Pełen profesjonalizm, spokój i delikatność, wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Oby jak najwięcej stomatologów było tak zaangażowanych w swoją pracę.


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Ocios leczenie kanałowe

  Chciałabym podziękować p. dr Pawłowi Ociosowi za fenomenalną opiekę i leczenie. Jestem pacjentką trudną, bo zęby mam słabe i z nimi kłopot od zawsze. Dodatkowo mam syndrom Stasia Pytalskiego i lubię wszystko wiedzieć. Dr Paweł Ocios w przystępny sposób wytłumaczył mi celowość oraz harmonogram leczenia. Już po pierwszej wizycie /rozmowie wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Uzyskalam poczucie bezpieczeństwa (w końcu nazwa gabinetu Safe Dent zobowiązuje), że przyjeżdżam tu z ufnością. Choć mogłabym znależć gabinet stomatologiczny bliżej miejsca zamieszkania, to nie waham się jeżdzić spod Legionowa aż do Piaseczna. Lekko licząc, trzy godziny w samochodzie, ale zapewniam, że po taki standard opieki dentystycznej naprawdę warto. Polecam.


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Ocios

  Pana doktora znam od dawna. Jest zaangażowany, punktualny, dokładny i bardzo rzetelny, a jeśli jest potrzebne nietypowe podejście do leczenia/pacjenta, jest otwarty i pomysłowy.
  Bardzo dziękuję za wszystko
  Bardzo polecam


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Ocios Leczenie specjalistyczne

  Do Pana Doktora Ociosa trafiliśmy z żoną po rekomendacji innego stomatologa w celu leczenia kanałowego pod mikroskopem. Od tej pory leczymy się jedynie u Pana Doktora. Doceniamy wysoki profesjonalizm, jakość wykonanych interwencji jak i podejście do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Puławska 16/13, 05-500 Piaseczno

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania