Rodentica Klinika Stomatologii Estetycznej

(7 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Rodentica Klinika Stomatologii Estetycznej

Cieszyńska 179

43-300, Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Romanowska-Szymala

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Szczerze polecam panią dr Agnieszkę Szymalę.Zaskoczona jestem czytając opinię pani Marty.Tak się składa,że lekarz nie odpowiada za stan finansowy pacjenta. Leczę się u pani doktór od lat i uważam,że jest rewelacyjnym lekarzem.Darzę ją pełnym zaufaniem.Jest świetnym fachowcem,ma ogromną wiedzę i doświadczenie,jest dokładna ,miła i zawsze tłumaczy co należy zrobić i dlaczego.Jestem pełna podziwu dla jej profesjonalizmu.
   Uratowała mi wiele moich zębów,panie Wojtku również te skazane na ekstrakcję.Z nieprawdopodobnym uporem walczyła o moje zniszczone i słabe zęby-również te kanałowe.
   Robiłam implanty w miejscu starej dziury po ekstrakcji zębów sprzed lat.Mam je od kilku lat i szczerze podziwiam pracę chirurga i pani doktor.Natomiast o cenie wiedziałam wcześniej .Decyzja należała do mnie.Też ciężko pracuję,żeby odłożyć pieniądze.Ja wybrałam zęby zamiast wczasów.To był mój wybór.Nie wolno bardzo dobrych lekarzy oskarżać o cenę.
   Kosmetyczka bierze podobno 600zł za makijaż pernamentny brwi a uczy się go robić raptem jeden tydzień .Studia lekarskie trwają zdecydowanie dłużej i kosztują o wiele więcej.Kurs tygodniowy podyplomowy lekarza również nieporównywalnie więcej.A lekarz uczy się i płaci za naukę non stop.Chylę czoło przed wiedzą i umiejętnościami pani doktor.Oby jak najwięcej było takich lekarzy.
   Małgosia-wierna pacjentka

  • M

   W zeszłym roku jesienią udałam się do gabinetu Rodentica skuszona kilkoma dobrymi opiniami, które przeczytałam. Miałam ubytek blisko plomby i chciałam go wyleczyć. Dodam, że nie jestem majętna i nie stać mnie na wizyty wstępne itp. Chciałam zająć się tylko i wyłącznie tym zębem. Tymczasem pani dr Szymala po obejrzeniu moich zębów stwierdziła, że widzi pilniejsze ubytki (których jak się później okazało nie było) i tamten zostawi na kiedyś, a najpierw i tak trzeba będzie zrobić rtg, a do tego usunąć kamień, bo z takim kamieniem to ona leczenia nie zacznie! Zapytałam, ile to będzie kosztowało i dowiedziałam się, że 100 zł. W zasadzie żałuję, że wtedy nie wyszłam, zwłaszcza, że na drugi dzień opowiedziałam o tym koleżance i poleciła mi innego dentystę, który usuwa kamień za 50 zł, jest tani i dobry. W trakcie zabiegu pomoc dentystyczna, która go przeprowadzała, stwierdziła, że w zasadzie kamień był tylko na czterech dolnych zębach, a na tym z ubytkiem nie! W rejestracji okazało się, że płacę 149 zł! Może te 49 zł to dla pani dr mało, ale dla mnie to duża kwota. W związku z tym musiałam leczenie odłożyć do następnej wypłaty. Dodam, że ściąganie kamienia było mechaniczne, a nie ultradźwiękowe. Czyli de facto przejechano mi czymś ostrym po zębach, na których nie było kamienia, powodując prawdopodobnie mikro urazy, na których może rozwinąć się próchnica, jak się dowiedziałam u innego dentysty.
   Kiedyś przeżyłam dużą traumę, dlatego panicznie boję się bólu i powiedziałam o tym dentystce. Praktycznie rzecz biorąc wyśmiała mnie. Poczułam się bardzo upokorzona. No cóż, mam prawo się bać i nikt nie ma prawa tego lęku lekceważyć. Pani doktor przydałoby się więcej empatii i zrozumienia.
   A na końcu dostałam w pseudo gratisie kilka próbek past do zębów, m.in. z toksycznym glikolem propylenowym. Fuj. Wyrzuciłam je od razu, jak stamtąd wyszłam. Nie polecam tego gabinetu.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu