Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zapraszam do naszych gabinetów w Pruszkowie i Żyrardowie. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną dla dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji pozostaje profesjonalny i oddany pracy zespół. Szczególny nacisk kładziemy na leczenie w przyjaznej atmosferze i bez bólu z użyciem gazu rozweselającego (sedacja wziewna), czy bezbolesnych znieczuleń. Oferujemy nowoczesne metody leczenia próchnicy, zabezpieczania zębów, jak i odtwarzania brakujących zębów. Dużo uwagi poświęcamy dzieciom im dedykując kolorowe gabinety, bajki, słuchawki na uszach i nasze doświadczenie. W naszych działaniach pro bono promujemy profilaktykę i higienę jamy ustnej. Zapraszamy do kolorowego gabinetu w Pruszkowie - Ołówkowa 1E tuż przy dworcu PKP.
Zapraszam, lek. dent. Renata Sznajder
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

Risorius Stomatologia
Ołówkowa 1E, 05-800 Pruszków
Risorius Stomatologia logo
Risorius Stomatologia
Limanowskiego 30, pawilon I - ambulatorium, gab. 7, 99-300 Żyrardów
Risorius Stomatologia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (73)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Renata Sznajder leczenie próchnicy

  Wspaniała Pani Doktor, bardzo dobre podejście do dzieci.
  Moje dziecko panicznie boi się dentysty po wczesniejszych przygodach w innym gabinecie a jednak Pani Doktor bez żadnych nerwów, spokojem udało się zdobyć zaufanie córki. Dała sobie wyleczyć ząbka i mimo stresu czeka na kolejną wizytę.
  Jako rodzic również doceniam szczególowe wyjasnienia i porady, a przede wszystkim spokoj z jakim Pani Doktor tłumaczy dziecku co dokładnie będzie się działo na każdym etapie wizyty w gabinecie.
  Szczerze polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Renata Sznajder uzupełnienia typu inlay, onlay

  Pani doktor Aneta Wiesion jest cudowna.Wszystko wyjaśniła zanim przystąpiła do działania.Była tak delikatna,że nie czułam wogóle bólu,jestem w pozytywnym szoku,wogóle jakbym nie była u stomatologa.Gorąco polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Renata Sznajder stomatologia dziecięca

  Dobry dzień. Chcę zostawić recenzję o dr Renacie. Tak się złożyło, że Polinka bolała ząb i musieliśmy iść do dentysty. Dla Poliny nie są to łatwe wizyty, ale dzięki kompetencjom Renaty, jej doskonałemu podejściu i metodzie leczenia Polina przezwyciężyła strach))
  Dziękuję za wszystko Renato !!! Zawsze będziemy Cię pamiętać !!!
  PS Polina wróciła na Ukrainę.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bogusława Kurach-Feliksiak Inny

  Pani Doktor jest wspaniała! Miła, cierpliwa i profesjonalna. Konsultuje wszystkie zabiegi z rodzicami na bieżąco. Podczas jednej wizyty udało nam się wyleczyć dwa ubytki. Syn miał uraz po wizycie u innego stomatologa. Teraz chodzi na wizyty z radością. Tak, z radością, mimo leczenia kanałowego. Udało się bez bólu, przy pomocy gazu i Netflixa :) Byliśmy już 3 razy i nie wyobrażamy sobie wizyty u innego dentysty dziecięcego.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Renata Sznajder stomatologia dziecięca

  Super, Pani doktor wyleczyła wszystkie zęby moje 6 letniej córce , które niestety inni zrobili niedokładnie. Jest mega dokładna i ma super podejście do dzieci, łagodnie i ze zrozumieniem, a w Żyrardowie dziecko wybiera filmik słuchawki na uszki , ogląda bajkę i od razu ma mniej stresu. Polecam dla małych dzieci.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bogusława Kurach-Feliksiak Inny

  Jesteśmy zachwyceni, udało się zrobić ząbki u dwóch maluchów bez stresu i łez, chłopcy zadowoleni, na dodatek pani doktor nie tylko sympatycznie ale i bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta. Wreszcie znaleźliśmy gabinet, do którego będziemy regularnie wracać.

  U
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aneta Wiesion leczenie próchnicy

  Bardzo miła, profesjonalna Pani doktor. Bezbolesnie przeprowadzony zabieg, w spokojnej atmosferze i bezpośrednie. Szczerze polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Karwat leczenie zębów mlecznych

  Jestem po wizycie z moją 6-cio letnią córką i polecam z całego serca. Wspaniałe podejście do dzieci, każdy kolejny krok jest wyjaśniony, dziecko nie ma poczucia, że coś go zaskoczy. Córka wyszła z gabinetu z uśmiechem na twarzy :) na pewno wrócimy.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Renata Sznajder leczenie próchnicy

  Pani Doktor super człowiek i lekarz.
  Zaznaczam, że pacjent nie należy do łatwych, gdyż syn jest autystykiem i mimo swoich 23 lat po raz pierwszy w gabinecie stomatologicznym. Efekt, poza sprawnie wyleczonym zębem, to zero stresu u pacjenta i niecierpliwe czekanie na kolejną wizytę. Pani Doktor chylimy czoła za podejście, kompetencje, po prostu za całokształt. Bardzo dziękujemy Pani i Personelowi Przychodni.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Malwina Molińska-Dróżdż ortodoncja dzieci i dorosłych

  Szczerze polecam Panią Doktor. Bardzo rzetelny, a przy tym niezwykle miły fachowiec. Leczenie ortodontyczne przebiegło bezproblemowo, a efekt końcowy leczenia przerósł moje oczekiwania. Fachowiec godny polecenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania