Resilience Gabinet Psychologiczny

Resilience Gabinet Psychologiczny

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zapraszamy do przyjaznego, tworzonego z pasją miejsca, w którym wspieramy dzieci, młodzież, rodziny i dorosłych w sięganiu do ich zasobów, przekraczaniu ograniczeń i budowaniu dobrego życia.
Gabinet Psychologiczny Resilience oferuje szeroki zakres pomocy psychologicznej - psychoterapię indywidualną, pary i rodzinną, diagnozę i wsparcie rozwoju dziecka oraz rodziny, terapię uzależnień, a także warsztaty rozwojowe.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Resilience Gabinet Psychologiczny
Racjonalizatorów 10, 41-506 Chorzów
Resilience Gabinet Psychologiczny logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (50)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Adam Zalewski Konsultacja psychologiczna

  Pan Adam pozwala poczuć się komfortowo, tworzy bardzo przyjazne środowisko. Potrafi w trakcie rozmowy (w moim przypadku tej pierwszej) wyłapywać takie rzeczy, które pozwalają inaczej spojrzeć na sytuacje, których byliśmy uczestnikami. Jednocześnie nie stara się na siłę "przepychać" swoich poglądów czy wizji. Zapisałem się bez wahania na następną wizytę i czuję że to będzie początek czegoś dobrego w moim życiu.

  EDIT.: Po trzech latach terapii czuję, że jestem innym człowiekiem. Czuję się fantastycznie i w końcu ogarniam życie. Dziękuję Adamowi z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski Psychoterapia

  Z moimi problemami próbowałam mierzyć się przez ponad 10 lat. W tym czasie moja najdłuższa terapia, z różnych powodów, trwała najwyżej 10 spotkań. Teraz widzę, że po prostu nie trafiłam na odpowiednią osobę.
  Pod koniec 2022 roku sięgnęłam dna. Całe moje dotychczasowe życie mogło się rozpaść jak domek z kart. Wtedy los zetknął mnie z Panem Adamem.
  Nasze spotkania nie były łatwe ale jego cierpliwość, ciepło i empatia, spowodowały, że z upływem czasu nabierałam coraz więcej zaufania.
  W pewnym momencie zauważyłam, że wszystko się układa, nie jest tak źle, moje myśli, głowa i życie zaczęły wracać na dobre tory.
  Każdemu, kto się pogubił czy tak jak ja zboczył z kursu, z całego serca polecam Pana Adama.
  W ogromnym wzruszeniu zakończyłam swoją ponad roczną podróż z moim "psychoanalitykiem" i jeżeli kiedykolwiek poczuję choćby najmniejsze wątpliwości, będę wiedziała gdzie wracać.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski Psychoterapia

  Moja psychoterapia trwała ok 2 lat i z tego punktu widzenia mogę serdecznie polecić Pana Adama. Jestem dziś w zupełnie innym i lepszym miejscu. Zawsze koncetrowaliśmy się na tym co było dla mnie ważne. Przeszliśmy przez tematy trudnego dzieciństwa, problemów alkoholowych taty, mojego pracoholizmu czy problemów z zajściem w ciążę. Doceniam przyjazną i serdeczną atmosferę, dogodne godziny oraz elastyczne metody płatności.

  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski Konsultacja psychologiczna

  Kazdy z nas predzej czy pozniej znajdzie sie na zyciowym zakrecie Jesli spotkamy czlowieka jak Adam wracamy szybko na prosta i z jeszcze wieksza predkoscia jedziemy do celu
  Polecam wszystkim tym ktorzy szukaja zrozumienia, spojrzenia w glab duszy oraz znalezienia rozwiazan do ktorych sami z pewnoscia nie dojda
  Adam to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu
  Rezerwujcie wizyty z duzym wyprzedzeniem, Adam jest rozchwytywany

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Adam Zalewski Psychoterapia

  Pracuję już 3 miesiące z Panem Adamem, dlatego napiszę coś od siebie.
  Uważam się za osobę wymagającą i mam duże oczekiwania względem specjalistów. Pan Adam nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale je przewyższył.
  Mam doświadczenie z innymi specjalistami zajmującymi się zdrowiem psychicznym, ale żaden z nich nawet się nie zbliżył kompetencjami i osobowością.
  Wartość jaką Pan Adam wniósł i wnosi do mojego życia jest bezcenna.
  Czuć, że jest to osoba z powołaniem, na właściwym miejscu, wykorzystująca
  swoje talenty, doświadczenie i wiedzę w jak najlepszy sposób, żeby pomóc drugiej osobie.
  Pomógł mi poukładać pewne sprawy, przekazał wiedzę ,uświadomił ,ale przede wszystkim pomógł mi nabrać szerszej perspektywy i zmienić sposób myślenia na bardziej wspierający.
  Osobiście uważam, że współpraca z Panem Adamem to najlepsza rzecz jaką można zrobić dla siebie aby polepszyć jakość swojego życia.
  Jestem wdzięczny , że mam okazję pracować nad sobą z Panem Adamem. Szczerze polecam.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Adam Zalewski Psychoterapia

  Moja terapia trwała ponad półtora roku, ale warto było być cierpliwym - jestem bardzo zadowolony z efektów. Dzięki spotkaniom lepiej radzę sobie z codziennym stresem, czuję się bardziej pewny siebie, zrozumiałem, jakie jest źródło niektórych moich kompleksów i zachowań. Koniec terapii to nie koniec pracy nad sobą, ale wiem, w jaki sposób pracować i wiem, że w przypadku jakiegoś kryzysu zawsze mogę wrócić. Doceniam Adama za bezpośredniość i poczucie humoru, na spotkaniach zawsze czułem się komfortowo. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Adam Zalewski Konsultacja psychologiczna

  Rzeczowo, na temat, efektywnie i w przyjaznej atmosferze. Tak pokrótce mogę opisać terapię u Pana Adama. Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić zarówno facetom jak i kobietom, jako że Pan Adam wykazuje w tej kwestii sporą elastyczność dopasowywania się do osoby i sytuacji (można pogadać jak "chłop z chłopem" ale też w sposób bardziej subtelny, emocjonlany co chyba bardziej będzie odpowiadało płci pięknej). Kiedyś chodziłem na terapię która trwała z pół roku a efekty były...powiedziałbym umiarkowane. U Pana Adam, proces idzie swoim tempem, bez pośpiechu ale mimo to efekty widziałem już po naprawdę krótkim czasie. Gorąco polecam!

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski indywidualne warsztaty pracy na celach

  Pełny profesjonalizm - same pozytywy!!!!
  Fachowiec, którego warto polecać!!!
  Współczesne podejście do tematu i problemu!!!

  C
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski

  Jestem zadowolony z przeprowadzonych konsultacji. Dużo wskazówek i pomocy zostało mi udzielonych podczas wizyt.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Adam Zalewski

  Polecam bez dwóch zdań. Adam przeprowadził mnie przez proces zmian w sposób bardzo profesjonalny, a jednocześnie dający poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania