Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Res-Med 40

  Ludowa 7

  05-816, Michałowice, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Włodarska

  Internista,

  • B

   Wspaniała pani doktor. O co by nie zapytał wszystko wytłumaczy, Kiedy jest potrzeba skieruje na potrzebne badania. Gorąco polecam, lekarz z powołania.


 • Maciej Płończak

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Ponad rok temu miałam rekonstrukcję acl wykonaną przez dr M. Plończaka w Siedlcach. Bezapelacyjnie lepiej nie mogłam trafić świetny specjalista i życzliwy człowiek. Jestem osobą czynnie uprawiajacą sport po zabiegu wróciłam do pełnej sprawności i treningów.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za uwolnienie mnie od uciążliwego i dokuczliwego bólu kolana. Od wielu lat cierpiałem na zwyrodnienie stawu kolanowego, które każdego dnia stawało się coraz bardziej bolesne i odbierało mi chęć do życia. Ze względu na wiek (mam 72 lata) i inne choroby, które posiadam operacja wydawała mi się niemożliwa. A Pan Doktor podjął się tego zadania i w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach wykonał mi endoprotezę kolana. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Jestem już po pierwszych kontrolach, które potwierdzają, że proces rehabilitacji przebiega prawidłowo. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi nie tylko za profesjonalizm jakim się wykazał podczas leczenia ale także za ciepło, zrozumienie i życzliwość z jakim podchodzi do pacjenta. Prawdziwy profesjonalista i lekarz z powołania. Oby takich więcej. Dziękuję bardzo i pozdrawiam Stanisław Kieler z Warszawy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Edyta Tomaszewska

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RES-MED 40Usługa: konsultacje pediatryczne

   Świetny lekarz pediatra. Mam pełne zaufanie do diagnoz i sposobu leczenia, bo w 100% są trafione. Pani doktor ma zawsze prawidłowe diagnozy - trafialiśmy z najrozniejszymi objawami, a leczenie dobrane bylo do dziecka i symptomów choroby. W trakcie wizyty przekazywana jest pełna informacja o stanie zdrowia dziecka, odpowiednim dawkowaniu leków i o konieczności obserwacji innych symptomów, które powinny rodziców zaniepokoic. Polecam tego lekarza, bo wiem że dzieciaki są pod dobrą opieką.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RES-MED 40

   Bardzo dobry pediatra. Diagnoza zawsze trafna, dobre podejście do dzieci. Lekarz dokładnie tłumaczy i skutecznie leczy :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Gerard Czerwonko

  Ginekolog, Położna,

  • M

   Bardzo dobry lekarz ginekolog z powołania a nie z przymusu bardzo poważnie podchodzi do spraw kobiecych jest bardzo delikatny i wyrozumiały jak idę na wizytę to z uśmiechem na twarzy a nie z obawami bólu i niedokladnosci

  • J

   Świetny lekarz, naprawdę dba o pacjentki, nie wciska wszystkim od razu tabletek, zmusza do regularnego robienia badań, bardzo rozsądny i rzeczowy.


 • Piotr Świąder

  Ortopeda, dr n. med.

  • F
   Lokalizacja: Przychodnia REMEDO

   Mi pomógł. Wizyta odpowiednio długa, podczas której zlokalizowano przyczynę bólu pod gipsem, uśmierzono ten ból, opisano sprawę, to i tamto wyjaśniono i wskazano kroki na przyszłość. Ponarzekać można jedynie na to, że w tych dwóch ostatnich sprawach trzeba było trochę mocniej dopytywać... Szkoda też, że w cenie wizyty nie było interwencji pod gipsem.

  • A

   Właśnie wróciłam od lekarza. Jestem prawie 4 miesiące po porodzie, bolą mnie stawy, drętwieją mi palce i mam rozszczep mięśni prostych brzucha. Pierwsza lekarka internista do której się udałam z bólami w luxmedzie wprost mnie wyśmiała i powiedziała, ze jedyne co moze mnie boleć to biodra bo urodziłam i ze niemozliwe zeby bolały mnie stawy. poszłam więc do ortopedy w luxmedzie - powiedział, że karmię piersią i dlatego idzie ból od ramienia do palców, które drętwieją, jak przestanę karmić to przejdzie, bo wtedy nie będę utrzymywała wymuszonej pozycji.
   w koncu poszłam prywatnie do dr świądra - rewelacyjny, empatyczny lekarz, okazało się, że palce to prawdopodobnie cieśnia nadgarstka, która w pologu się może odezwać. lekarz wszystko mi dokłądnie wytłumaczy ł i pierwszy lekarz, który mnie nie wyśmiał. no i mam nadzieję, że brzuch mi się zmniejszy dzięki rehabilitacji (bo teraz 4 miesiące po porodzie wyglądam jak w 6 miesiącu ciąży), ponieważ rozjechały mi się mięśnie. Polecam tego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu