Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Res-Med 40

Ludowa 7

05-816, Michałowice, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Włodarska

  Internista,

  • B

   Wspaniała pani doktor. O co by nie zapytał wszystko wytłumaczy, Kiedy jest potrzeba skieruje na potrzebne badania. Gorąco polecam, lekarz z powołania.


 • Hanna Sobczyk

  Pediatra, Neonatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: RES-MEDUsługa: choroba

   Bardzo polecam Panią dr, zawsze dokładnie bada dziecko, tłumacząc co robi, jest uprzejma i ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, dodatkowo wspiera karmienie piersią co jest rzadkością wśród pediatrów. Pani Hanna leczy mojego syna i córkę, nie zmieniamy lekarza, życzymy aby każdy tak dobrze trafiał.


 • Piotr Świąder

  Ortopeda, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie byłam nigdy wcześniej u takiego lekarza jak pan doktor, z ogromnym zaangażowaniem, wiedzą, troską i poczuciem humoru.

  • F
   Lokalizacja: Przychodnia REMEDO

   Mi pomógł. Wizyta odpowiednio długa, podczas której zlokalizowano przyczynę bólu pod gipsem, uśmierzono ten ból, opisano sprawę, to i tamto wyjaśniono i wskazano kroki na przyszłość. Ponarzekać można jedynie na to, że w tych dwóch ostatnich sprawach trzeba było trochę mocniej dopytywać... Szkoda też, że w cenie wizyty nie było interwencji pod gipsem.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Gerard Czerwonko

  Ginekolog, Położna,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GoldenmedUsługa: Inny

   Polecam tego lekarza z czystym sercem, wyrozumiały, delikatny, jak jedyny zmobilizował mnie do regularnych badań.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GoldenmedUsługa: kontrola

   Pan doktor bardzo miły , wyrozumiały a przede wszystkim za wszelką cenę próbuje rozładować strach u pacjentki przynajmniej w jakimś stopniu . Poszłam zdenerwowana bo szłam pierwszy raz a po wizycie wyszłam uśmiechnięta i doszłam do wniosku , że to lekarz który lubi swoją pracę a pacjentki traktuje bardzo delikatnie i ze zrozumieniem ich obaw przed tym co nie znane . Dzięki panu doktorowi doszłam do wniosku, że trzeba się badać regularnie a te 10 min wstydu jest warte aby być zdrowym . Kochane badajcie się i nie bujcie się mówić o tym czego się boicie a zobaczycie , że lekarz poprowadzi was przez wizytę tak , że cały strach i stres odejdzie w nie pamięć

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Płończak

  Ortopeda,

  • V
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo długo bolało mnie kolano, miałem zwyrodnienie, po wizycie i leczeniu, zapomniałem czym jest ból kolana. Bardzo polecam tego lekarza. Ma super podejście i skuteczne leczenie.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Około 10 lat temu otrzymałem diagnozę - obydwa stawy biodrowe są do wymiany. Mam duszę sportowca i jestem bardzo aktywny, więc broniłem się przed tym jak mogłem, odsuwałem w czasie. Jakieś dwa lata temu miałem jednak szczęście spotkać p. doktora na swej drodze. Najpierw spróbowaliśmy ratować jeden staw zabiegiem artroskopii. Po około roku okazało się, że jednak musimy wstawić endoprotezę. Zabieg w szpitalu w Siedlcach przeprowadził dr M. Płończak. Dochodzę do siebie w ekspresowym tempie, wszystko jest ok. Wracają moje plany dotyczące triatlonu.. Chce mi się znowu żyć! Jakby mnie ktoś rano nagle obudził i zapytał - jakie mam skojarzenie z połączenia trzech cech - wirtuoza, fachowca i empatycznego faceta - bez wahania odparł bym: To musi być dr M. Płończak! Mimo iż mieszkam w Łodzi - pojadę na koniec świata na zabieg drugiego biodra - byleby to zrobił p. dr Płończak! I oczywiście Jego Zespół! Dziękuję Panie Doktorze!!! Dziękuję również wszystkim z Jego kapitalnie dobranego Zespołu na oddziale ortopedii w Siedlcach!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu