O nas

W RENEW Clinic pracują specjaliści posiadający bogate doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach medycyny. W naszej ofercie znajdują się konsultacje i zabiegi z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, a także dermatochirurgii, hematologii, chirurgii plastycznej i ogólnej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. W naszej klinice przyjmują Pacjentów najlepsi specjaliści w regionie z danej dziedziny, którzy pracują z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu medycznego i laserowego, posiadającego wszystkie niezbędne atesty. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykonujemy w klinice, to między innymi: terapie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, czyli botoksu, osocze bogatopłytkowe – PRP, laseroterapia, mezoterapia igłowa i mikroigłowa oraz mezoterapia skóry głowy, lipoliza iniekcyjna, usuwanie przebarwień, włókniaków, brodawek. W klinice Renew wykonujemy zabiegi oraz przeprowadzamy konsultacje z zakresu dermatologii klinicznej, jak na przykład: leczenie trądziku, atopowego zapalenia skóry, brodawek wirusowych, grzybic, wypadania włosów czy łuszczycy. Konsultacja dermatologiczna to także możliwość zdiagnozowania znamion i usunięcia niebezpiecznych zmian poprzez badanie dermatoskopowe - bezinwazyjną metodę diagnozowania zmian barwnikowych skóry. Dzięki temu badaniu możliwe jest właściwe rozpoznanie zmian mogących mieć charakter czerniaka i wdrożenie odpowiedniego postępowania. Każde podejrzane znamię barwnikowe które zostaje usunięte, poddawane jest badaniu histopatologicznemu. W Klinice Renew zmiany likwidujemy je metodą laserową z zastosowaniem lasera CO2 lub lasera Fotona oraz chirurgicznie bądź z zastosowaniem krioterapii. W Klinice przeprowadzane są również specjalistyczne konsultacje z zakresu hematologii. W naszej klinice prowadzimy zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i dysponujemy świetnie wyposażonym zapleczem medycznym, dlatego możemy zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa Pacjentów. Wykonujemy wiele zabiegów chirurgicznych, takich jak: wycięcie zmiany skórnej w znieczuleniu miejscowym, wyłuszczenie kaszaka, tłuszczaka lub cysty, nacięcie ropnia z sączkowaniem, zdjęcie płytki paznokciowej, korekcja wrastającego paznokcia, usuwanie naczyniaków płaskich u dzieci i dorosłych, zabiegi chirurgiczne z zastosowaniem lasera Fotona. W klinice Renew wykonywane są również zabiegi laserowe z zakresu ginekologii estetycznej, w tym leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu zabiegi obkurczania pochwy. Korzystamy z najnowszych technologii oraz najwyższej jakości sprzętu, żeby zapewnić pacjentom bezpieczeństwo oraz efekty zabiegów.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (179)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Joanna Bacharewicz-Szczerbicka konsultacja dermatologiczna

  Super polecam . Bardzo przyjemna pani doktor, otrzymałam fachową pomoc dla dziecka. Wyczerpujące wyjaśnienia co do zaleceń.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dominik Masny konsultacja dermatologiczna

  Polecam serdecznie! Miło , sympatycznie,konkretnie,przyjaźnie i punktualnie ! Polecam z całego serca!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dominik Masny konsultacja dermatologiczna

  Bardzo polecam. Lekarz z wiedzą, bardzo sympatyczny, z podejsciem do pacjenta. Nazwisko zdecydowanie dopasowane :)

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Bacharewicz-Szczerbicka konsultacja dermatologiczna

  Przesympatyczna i kompetentną . Szczegółowo opisała problem . Polecam jeśli ktoś szuka dobrego lekarza .

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Joanna Bacharewicz-Szczerbicka konsultacja dermatologiczna

  Nie pamiętam kiedy miałam okazję spotkać tak świetną lekarkę! Szczegółowe wyjaśnienia problemu, zangażowanie, dokładne opisanie planu leczenia i pozytywna energia. Wyszłam z gabinetu w lepszym humorze niż przyszłam. Czuję się absolutnie zaopiekowana i spokojna o stan mojego zdrowia. Pani na recepcji również pomocne i miłe! Polecam z całego serca :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania