REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

(199 opinii)

REHMEDIS REHABILITACJA WARSZAWA - http://rehmedis.pl Specjalistyczna placówka Kompleksowej Rehabilitacji. Specjalizujemy się leczeniem i rehabilitacją schorzeń, dysfunkcji i bólów kręgosłupa oraz s... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

Al. Jerozolimskie 91, Ochota

02-001, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

REHMEDIS REHABILITACJA WARSZAWA - http://rehmedis.pl

Specjalistyczna placówka Kompleksowej Rehabilitacji. Specjalizujemy się leczeniem i rehabilitacją schorzeń, dysfunkcji i bólów kręgosłupa oraz stawów. Zajmujemy się kompleksową rehabilitacją sportową, pooperacyjną, rehabilitacją po urazach czynnościowych. Gwarantujemy najwyższy poziom leczenia, w najlepszych warunkach.

Stosujemy autorskie programy terapii dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Gwarantujemy najwyższy poziom leczenia i posiadamy najwyższe kwalifikacje zawodowe poświadczone międzynarodowymi certyfikatami. Bogate doświadczenie kliniczne, najwyższa wiedza, najbardziej skrupulatne procedury leczenia dają gwarancje skuteczności i najlepszych efektów terapii.

W procesie leczenia stosujemy procedury Ackermann Institute Sweden. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, pracujemy specjalistycznymi metodami terapii, które należą obecnie do najbardziej komplementarnych i dających najlepsze efekty: International Academy of Orthopedic Medicine IAOM, PNF, FOI, Dry Needling, Kaltenborn-Evjenth, McKenzie, Kinesiotaping, Dorn, Osteopatia.

W naszej pracy koncentrujemy się na szczegółowym określeniu przyczyn powstania dolegliwości oraz precyzyjnym systemie leczenia opartego o szczegółowe programy rehabilitacji, które dostosowujemy indywidualnie do każdego pacjenta.

Skutecznie pomagamy w przypadkach trudnych, bólach ostrych, chorobach i dysfunkcjach przewlekłych. Często w wyniku specjalistycznej rehabilitacji skutecznie pomagamy uniknąć operacji. Gwarantujemy najwyższa jakość usług, najlepsze warunki lokalowe rehabilitacji i krótkie terminy wizyt.

Zapraszamy do naszego Centrum w Warszawie Al.Jerozolimskie 91.


Oferujemy skuteczną rehabilitację, jeśli:
- oczekujesz bezpiecznej, bezbolesnej i efektywnej terapii
- chcesz uniknąć operacji,
- dotychczasowe leczenie było nieskuteczne,
- do tej pory nie określono do przyczyn dolegliwości,
- objawy bólowe cyklicznie powracają,
- z powodu bólu nie możesz normalnie funkcjonować

W ramach rehabilitacji narządu ruchu leczymy:
- Bóle ostre, przewlekłe, chroniczne kręgosłupa
- Bóle ostre, przewlekłe, chroniczne stawów obwodowych i mięśni
- Zaburzenia funkcjonalne narządu ruchu
- Urazy sportowe
- Stany po zabiegach operacyjnych
- Stany po złamaniach, skręcaniach, uszkodzeniach tkanek
- Wady postawy

Zapewniamy:
- Kompleksową i odpowiedzialną rehabilitację
- Rehabilitację najbardziej uznanymi i skutecznymi metodami
- Indywidualny system terapii
- Szczegółowe postępowanie diagnostyczne
- Pełny monitoring terapii na każdym etapie
- Najwyższe standardy i komfort rehabilitacji
- Wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnią praktyką

Zabiegi

 • Rehabilitacja kręgosłupa
 • Rehabilitacja ortopedyczna, pourazowa
 • Rehabilitacja sportowa
 • Terapia manualna
 • Profilaktyka
 • Dietetyka
 • Masaże lecznicze
 • Fizykoterapia
więcej

Badania

 • Diagnostyka, leczenie i rehabilitacja narządu ruchu
 • Diagnostyka ortopedyczna, rehabilitacja ortopedyczna
 • Konsultacje neurochirurgiczne
 • Konsultacje dietetyczne
więcej

Choroby

 • Choroby kręgosłupa - dyskopatia, stenoza, kręgozmyk, niestabilność funkcjonalna, zmiany zwyrodnieniowe, przeciążeniowe, inne
 • Choroby i dysfunkcje stawów - urazy, dysfunkcje przewlekłe, rehabilitacja pooperacyjna
 • Inne dolegliwości narządu ruchu - ostre, przewlekłe, pourazowe, pooperacyjne
 • Rehabilitacja wad postawy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Zemła

  Fizjoterapeuta,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Najlepszy fizjoterapeuta w Warszawie. Profesjonalny, z ogromna wiedza i wyczuciem. Traktujacy każdy przypadek indywidualnie i różnicujacy zakres i rodzaj zabiegów. The best!

  • I
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

   Zdecydowanie polecam. Od 3 miesięcy leczę u Pana Artura Zemły rwę kulszową spowodowaną sekwestrem L5S1 . Wcześniej, przez 5 miesięcy leczyło mnie wielu znanych warszawskich specjalistów, bez zauważalnych efektów. Nikt jednak przed Panem Arturem Zemłą - nie "pochylił się" w tak fachowy sposób - ani nad obrazem z MR, wnikliwie go analizując, ani nad moimi uwarunkowaniami i możliwościami prowadzenia leczenia podczas skrupulatnego badania, ani reagowaniem na sinusoidę dolegliwości . Już na pierwszej wizycie wiedziałam, że w końcu jestem we właściwych rękach. Zabiegi u Pana Artura są bezbolesne i łagodne, a zalecane ćwiczenia są bardzo przemyślane, indywidualnie dobrane i modyfikowane w zależności od reakcji ( dodam: niedostępne w internecie i podręcznikach).
   Pan Artur Zemła podchodzi do leczenia bardzo odpowiedzialnie, co powinno być standardem (niestety nie jest, gdyż wielu specjalistom zasada ‘primo non nocere’ jest obca). Powiedzenie Pana Artura, że „wolniej znaczy szybciej” ma przy tego typu leczeniu wyjątkową wartość i znaczenie, nic nie jest przypadkowe, terapia prowadzona jest w sposób zaplanowany i konsekwentny. Na uwagę zasługuje fakt, że na pomoc Pana Artura oraz instrukcje postępowania mogłam liczyć poza wizytami, co na rynku usług fizjoterapeutycznych i medycznych jest unikatowe, a jakże istotne dla pacjenta szukającego pomocy w sytuacjach awaryjnych. Leczenie tego typu schorzeń jest niełatwe, żmudne i kosztowne, ale radość z najmniejszych efektów na drodze do poprawy zdrowia i sprawności nie ma ceny .
   Świetny i godny zaufania profesjonalista, bardzo zaangażowany, niewątpliwie doskonale znający się na swojej dyscyplinie. Dodatkowo na podkreślenie zasługuje wyjątkowa atmosfera prowadzenia zabiegów, wysoka kultura osobista, ujmujący sposób bycia, uprzejmość i poczucie humoru.

  Zobacz wszystkie opinie (84) o tym lekarzu


 • Rafał Ochowiak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • O

   Bardzo, bardzo dobry fizjoterapeuta-osteopata. Bardzo mi pomaga. bardzo dużo cześć czasu (taka praca:() spedzam siedząc przy biurku, ogromne obciązenie mojego kregosłupa szczególnie oklolice szyi karku, ostatnio nie mogłam ruszyc głową, przekrecić nawet w bok nie mogłam, Pan Rafał stawia mój kregosłup "na nogi" czuje się znacznie lepiej. Miły sympatyczny mezczyzna. Profesjonalizm w kazdym calu!!!!!!!!

  • R

   Bardzo, bardzo dobry fizjoterapeuta-dyplomowany rzecz jasna !z duzym doswiadczeniem!!! trafiłam do niego z polecenia kolezanki, miałam zablokowany odcinek szyjny, nie mogłam w ogóle krecic szyją, jakas masakra, Rafał po kilku wizytach wyprowadził mnie na prosto. Bardzo polecam tego specjaliste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewelina Prekiel

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K

   Pani Ewelina to świetny fizjoterapeuta, pomogła mi dopasować zakres rehabilitacji do mojego ściśniętego nerwu w łokciu, dokładnie wytłumaczyła przebieg leczenia, czego unikać na przyszłość i pokazała ćwiczenia do wykonywania w domu.

   Pani Ewelina ma dużą wiedzę o fizjoterapii i zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Chętnie do niej wrócę w przypadku innych problemów wymagających rehabilitacji. Polecam!

  • Polecam szczerze i gorąco! Do Pani Eweliny trafiłam po 5 tygodniach walki i bólem piszczeli. Przez tych 5 tygodni miałam robione USG, RTG i rozmawiałam z 4 ortopedami. Żaden z tych lekarzy nie był wstanie ustalić przyczyny dolegliwości, a plan leczenia sprowadzali do zaprzestania jakiejkolwiek aktywności fizycznej na 2 miesiące. Nieoceniona okazała się pomoc Pani Eweliny i trafna diagnoza bieżących dolegliwości (napięcie powięzi), które były pokłosiem zmęczeniowego pęknięcia kości piszczeli i nierównomiernego obciążania nóg przy próbie biegania. Proces rehabilitacji przebiegł bardzo sprawnie dzięki fachowej wiedzy, rewelacyjnej terapii manualnej oraz zalecanym ćwiczeniom domowym. Po 3 tygodniach byłam w stanie wrócić do treningów bez żadnego bólu.
   Pani Ewelina jest niezastąpiona w rozpoznaniu urazu, skutecznej rehabilitacji i cennym poradom na przyszłość.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Jolanta Kuran

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Chodziłam do Joli przez kilka dobrych miesięcy z bólami kręgosłupa i w biodrze, po każdej wizycie czułam znaczącą ulgę aż bóle całkowicie ustąpiły. Dodatkowo dostałam takie wskazówki co do postępowania i ćwiczeń, dzięki którym wiedziałam co należy robić i jakie ćwiczenia wykonywać, aby ból się nie rozwijał. Dodatkowo przesympatyczna osoba i bardzo dobry kontakt. Polecam wszystkim z dolegliwościami!

  • G
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: Rehabilitacja barku

   Problemy z barkiem powodowały, że nie mogłem przespać nocy leżąc na jednym boku, a ból utrzymywał się przez wiele godzin w ciągu dnia oraz pojawiał się podczas pracy na komputerze.
   Wystarczyło zaledwie parę wizyt oraz wykonywanie zaleconych ćwiczeń domowych, a ból zniknął i nie pojawił się przez do teraz (ponad rok od zakończenia rehabilitacji).
   Jola poza tym, że jest wyśmienitym fachowcem jest również przesympatyczną osobą, a jej podejście do pacjenta sprawia, że człowiek nie czuje się jak kolejny anonimowy pacjent.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Karol Dajas

  Fizjoterapeuta, mgr

  • B
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: dyskopatia lędźwiowa

   Do Pana Karola trafiłam 30 kwietnia 2018 roku. Ostatni raz byłam tydzień temu. Od pierwszej wizyty pokazał, że jest wysokiej klasy profesjonalistą . Nie tylko słucha ale przede wszystkim słyszy co pacjent mówi. Uważnie zapoznaje się z przedstawioną dokumentacją medyczną i przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem . Wszystko skrupulatnie notuje w komputarze . Notuje także to, co zrobił podczas wizyty. Oszczędza to czas podczas kolejnej wizyty . Zawsze pyta jak się czujemy i swoje techniki dostosowuje do aktualnego stanu pacjenta. Na każdej wizycie zaleca także pracę domową, czyli zestaw niezbędnych ćwiczeń. Na szczególne podkreślenie zasługuje empatia i wysoka kultura osobista a także nieprzeciętna umiejętnośc stworzenia przyjaznej i niekrępujacej atmosfery podczas sesji. Dodatkowe atuty to promienny uśmiech i ogromne poczucie humoru. Z czystym sumieniem polecam Pana Karola . A i jeszcze niezwykle istotna sprawa. Zawsze jest do dyspozycji pacjenta poza kliniką. Wiekokrotnie udzielał mi konsultacji telefonicznych, służył radą i pomocą . Cierpliwośc i zaangażowanie w zdrowie pacjenta, to znak rozpoznawczy Pana Karola . Świadomość, że we Wszechświecie jest Ktoś, komu zaleźy na naszym zdrowiu, jest bardzo budująca. Pozdrawiam wspanialego Czlowieka i bardzo dobrego fizjoterepeutę .Dziękuję Panie Karolu.
   Barbara Winiecka

  • M

   Trafiłam do Pana Karola z polecenia, aczkolwiek z lekkim niedowierzaniem, że fizjoterapia może pomóc z tak silnym bólem. Byłam już tydzień po silnych proszkach przypisanych przez ortopedę i nic nie pomagało. Wystarczyło kilka wizyt, aby Pan Karol zdiagnozował dokładnie, które mięśnie powinnam rozciągać i wskazał w jaki sposób powinnam to robić ( byłam wcześniej u kilku ortopedów i u różnych fizjoterapeutów i nikt wcześniej chyba po prostu nie potraktował mnie poważnie).

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Piotr Pietrzak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

   Polecam jak najbardziej!
   W jednym bardzo pozytywnym zdaniu, "Ręce które leczą" to mówi już samo za siebie. Nie sądziłem, że jest to możliwe żeby rzetelnie i z takim zaangażowaniem, ktoś podchodził do swojego pacjenta.
   Po każdej wizycie progres jest zauważalny a i psychiczne wsparcie na najwyższym poziomie.

  • Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

   Od pewnego czasu zmagam się z bólem kręgosłupa (2 przepukliny + niedowład lewej kończyny dolnej), zalecenia neurochirurgów - operacja. Już po kilku wizytach u Piotra ból oraz niedowład zaczął ustępować. Bardzo serdecznie polecam, profesjonalne podejście do pacjenta, rzetelny, sympatyczny, ogromna wiedza i co najważniejsze skuteczność! Terapie przebiegają w bardzo luźnej atmosferze. Piotr robi super robotę i w 100% mogę polecić go każdemu kto potrzebuje pomocy fizjoterapeuty. Ekstra!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jan Przybyłowski

  Fizjoterapeuta,

  • M
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: rehabilitacja odcinka lędźwiowego kręgosłupa

   Polecam Pana Jana. Duża wiedza, dokładność i zaangażowanie. Pierwszy raz spotkałam się z osobą, która wkłada w swoją pracę tyle serca. Po 5 wizytach czuje się świetnie, mogę normalnie funkcjonować mimo wypukliny dysku. Natomiast świadomość, że w razie problemów mam sprawdzonego i rzetelnego specjalistę powoduje, że jestem spokojna o swoje zdrowie. Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: masaż leczniczy kręgosłupa

   Świetna, przemyślana terapia, profesjonalna pomoc i, co dla mnie osobiście ważne, dobra energia i skuteczna pomoc. Bardzo dziękuję i będę wdzięczny za kolejne zabiegi!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Adam Warzecha

  Neurochirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz robiący bardzo dobre pierwsze wrażenie. Dokładnie tłumaczy problem i możliwości leczenia w teorii. Nie przechodzi natomiast do konkretów. Zostałam z opinią "konieczna operacja", bez wsparcia, gdzie i jak się jej poddać. Poczułam się wystraszona i zagubiona.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

   Wspaniały doktor, duża wiedza, umiejętności i podejście do pacjenta. Wycięte przepukliny, nareszcie ból ustąpił, wracam do formy.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Maciej Kocełuch

  Fizjoterapeuta,

  • M
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum RehabilitacjiUsługa: fizjoterapia

   Pan Maciej to doświadczony i niesamowicie kompetentny w swojej dziedzinie specjalista. Zalecenia tworzy na podstawie indywidualnego wywiadu, co jest ogromną wartością dla pacjenta. Dobrał stosowne ćwiczenia, po których odczułam znaczącą poprawę bólu kręgosłupa. Pracę traktuje jak swoją pasję ......zdecydowanie polecam

  • M
   Lokalizacja: REHMEDIS Centrum Rehabilitacji

   Profesjonalista jakich mało. Jako jedyny poradził sobie z moim bólem kręgosłupa i pleców związanym z dyskopatiami . Przez pół roku szukałam pomocy u różnych fizjoterapeutów, chiropraktyka i byłam po dwóch sesjach akupunktury, aż w końcu trafiłam na Pana Macieja. Terapia manualna połączona z metodami zaczerpniętymi z medycyny niekonwencjonalnej przyniosła efekty i ulgę oraz lekkość ruchów. Pan Maciej patrzy na człowieka całościowo i jest bardzo zaangażowany z pracę z pacjentem oraz motywuje do ćwiczeń, które dobiera indywidualnie. Standardowe ćwiczenia na ból w odcinku lędźwiowym nie przynosiły u mnie efektów, więc przygotował mi specjalny plan. Zawsze szuka rozwiązania i też pierwszy zainteresował się problemem uciśniętego nerwu w stopie. Wie co robi, tłumaczy i widać, że praca oraz pomoc innym są jego pasją. Wysoka kultura osobista i łatwość komunikacji sprawiały, że każde spotkanie mijało w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim z przewlekłymi bólami kręgosłupa i jeśli będę musiała, to wiem, do kogo wracać.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu