Rehamove Clinic

Rehamove Clinic

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W Rehamove liczy się pacjent! Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją z Poznania zajmującą się fizjoterapią i Corporate Wellness . Od 2014 roku dbamy o zdrowie naszych pacjentów. W klinice przy ul. Milczańskiej 5 w Poznaniu wykonujemy usługi z zakresu fizjoterapii, takie jak masaże klasyczne, kinesiotaping, ćwiczenia indywidualne czy terapię manualną oraz treningi personalne i medyczne. Świadczymy również usługi szkoleniowe z zakresu ergonomii, sportu, dietetyki oraz WorkLifeBalance. Ponadto wykonujemy masaże WorkSite w miejscach pracy, jak również podczas wydarzeń eventowych. Nasza misja jest prosta - pragniemy zapewnić naszym klientom komfort pracy, odpowiedni relaks oraz zdrowie.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Bieżnia
Zobacz więcej

Adres

Rehamove Clinic
Milczańska 5, 61-131 Poznań
Rehamove Clinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (95)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Sylwia Redemann-Czywczyńska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Sylwia zrobiła dogłębny research pod kątem moich niestandardowych bóli głowy i zasugerowała rozwiązanie - wcześniej inni specjaliści rozkładali ręce.

  Po 3 wizytach i fizjoterapii twarzy, bóle ustąpiły.

  Prócz tego zwrócono mi uwagę na szereg innych istotnych rzeczy do poprawy zdrowia, o których nigdy wcześniej nie słyszałem (jak np. Błędne ułożenie języka)

  Wizyty przebiegają w świetnej atmosferze, mogę tylko szczerze polecić pod każdym kątem.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Łukasz Czywczyński Masaż leczniczy

  Profesjonalna opieka pana Łukasza od diagnozy lordozy oraz innych moich zwyrodnień w górnym odcinku kręgosłupa . Przyjazna i miła atmosfera. Po zabiegu czuję dużą ulgę . Możliwość przeprowadzenia ćwiczeń rehabilitacyjnych na miejscu w gabinecie. Szczerze polecam pana Łukasza . Z pomocy korzysta cała moja rodzina i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Grzegorz Ślęczka konsultacja fizjoterapeutyczna

  Specjalista z bardzo sympatyczną aurą, indywidualnym podejściem do pacjenta i zdolnością do klarownego wytłumaczenia zaleceń. Polecam serdecznie :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kinga Krawiec fizjoterapia uroginekologiczna

  Bardzo polecam. Pełen profesjonalizm i dbałość o pacjenta. Umówiłam się do Pani Kingi w 36. tygodniu ciąży. Pani Kinga zapewniła intymną atmosferę, zapewniła pełen komfort, wyjaśniła wszelkie wątpliwości, pokazała zestaw ćwiczeń, uśmierzyła ból i podpowiedziała jak sobie z nim radzić. Poświęciła na wizycie tyle czasu, ile było potrzebne. Była w pełni zaangażowana. Polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Grzegorz Ślęczka konsultacja fizjoterapeutyczna

  Grzegorz jest niezwykle kompetentnym i skutecznym fizjoterapeutą. Jako pierwszy specjalista, do których chodzę od dłuższego czasu, zamiast skupiać się na masażu, który często dawał krótkotrwały efekt lub pogorszenie, wprowadził kompleksowy zestaw ćwiczeń oraz pomógł ułożyć trening siłowy tak, aby wspierał pracę fizjoterapeutyczną. Dzięki temu odczuwam znaczną poprawę w komforcie życia - ból pleców prawie się nie pojawia, a gdy tylko odczuwam jakiś dyskomfort, sięgam po proste ćwiczenia, która przynoszą natychmiastową ulgę. Jednocześnie zwraca uwagę na fizjonomię ciała, tłumacząc po prostu jak działa moje ciało, a tym samym z czym uważać, jakie mogę mieć tendencję itd. To wspiera zrozumienie moich zakresów, możliwości i dobierania aktywności tak, aby potencjalnie nie prowokować dyskomfortu we wrażliwych odcinkach pleców. Bardzo polecam współpracę z Grzegorzem i zaufanie procesowi, który on rekomenduje.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Łukasz Czywczyński konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej, luźnej atmosferze. Wszystkie ćwiczenia zostały dokładnie pokazane i wyjaśnione. Wyszłam z gabinetu z super nastawieniem do pracy. Polecam z całego serca

  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Łukasz Czywczyński rehabilitacja ortopedyczna

  Bardzo fachowa pomoc . Leczenie bólu i przywracanie sprawności po operacji bardzo skuteczne .
  Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Kinga Krawiec fizjoterapia uroginekologiczna

  Do pani Kingi chodzę regularnie od dwóch miesięcy. Zaczęłam fizjoterapię ze względu na endometriozę, jednak dzięki holistycznemu podejściu pani Kingi zauważam poprawę samopoczucia na wielu płaszczyznach. Pani Kinga wszystko skrupulatnie wyjaśnia, tłumaczy, ma bardzo empatyczne podejście do pacjenta, a wizyty przebiegają w spokojnej i miłej atmosferze. Z całego serca polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Kinga Krawiec terapia rozejścia mięśni prostych brzucha

  Wizyta przebiegła w warunkach bardzo komfortowych, wszystko było spokojnie objaśniane. Otrzymałam instrukcję masażu oraz zestaw odpowiednich dla mnie ćwiczeń do wykonywania w domu do czasu następnej wizyty, wszystko zostało szczegółowo pokazane, wytłumaczone, wiec finalny efekt będzie oczywiście w dużej mierze będzie zależał od zdyscyplinowania i systematyczności pacjenta. To dopiero początek, ale mam nadzieję, ze z pomocą p. Kingi uda się osiągnąć efekty.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Sylwia Redemann-Czywczyńska fizjoterapia

  Jestem pacjentem ortodontycznym, trafiłam do Pani Sylwii z bólem w stawie skroniowo żuchwowym. Już po pierwszej wizycie odczułam ogromną ulgę. Pani Sylwia jest profesjonalistką! Polecam serdecznie każdemu kto boryka się z podobnymi problemami.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania