Reatrybucja - Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii

(2 opinie)

Homo sum, humani nihil a me alienum puto Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów różnych specjalności by jak najbardziej k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Reatrybucja - Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii

Jemiołowa 53/4

53-426 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Reatrybucja - Centrum Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii

Ofiar Oświęcimskich 15

58-105 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Homo sum, humani nihil a me alienum puto
Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów różnych specjalności by jak najbardziej kompleksowo wspomóc osoby do nas przychodzące. Pomagamy m.in. w radzeniu sobie ze stresem, kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi, depresją oraz innymi trudnościami dotykającymi zdrowia psychicznego. Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

W swojej pracy kierujemy się holistycznym podejściem do człowieka. Chcemy, aby w naszych gabinetach czuli się Państwo komfortowo i ze swobodą mogli powierzyć nam swoje problemy.

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia osobowości
 • bulimia
 • anoreksja
 • napady objadania się
 • zaburzenia jedzenia
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz Inny

  W ramach swojego gabinetu Pani Olga stwarza przestrzeń, w której od pierwszego spotkania poczułam się bezpiecznie. Już po kilku sesjach miałam poczucie, że trafiłam na specjalistkę, która jest zaangażowana, uważnie słucha i dostosowuje terapie do moich potrzeb. W pracy z Panią Olgą cenię sobie jej elastyczność, uważność na klienta i ogrom empatii. Serdecznie polecam terapie w tym gabinecie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Od pierwszego spotkania z Panią Olgą czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Jest bardzo profesjonalną ale też empatyczną osobą. Od początku do końca bardzo skoncentrowana na pacjencie. Zadaje mnóstwo trafnych pytań w trakcie terapii ale też nie naciska w niekomfortowy sposób. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej, bo czuje że lepszej terapeutki nie mogłabym znaleźć.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania