Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Homo sum, humani nihil a me alienum puto
Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów i terapeutów różnych specjalności by jak najbardziej kompleksowo wspomóc osoby do nas przychodzące. Pomagamy m.in. w radzeniu sobie ze stresem, kryzysami emocjonalnymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi, depresją oraz innymi trudnościami dotykającymi zdrowia psychicznego. Metody pracy i czas leczenia dobierany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług. Swoją pracę poddajemy regularnej superwizji.

W swojej pracy kierujemy się holistycznym podejściem do człowieka. Chcemy, aby w naszych gabinetach czuli się Państwo komfortowo i ze swobodą mogli powierzyć nam swoje problemy.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Uczęszczam na terapię u Pani Olgi od ponad roku przez pojawiające się napady paniki i zaburzenia lękowe. Trudności, z którymi się zmagam ciągną się latami i w końcu postanowiłem je przepracować. Na terapii mogę liczyć na poczucie komfortu i bezpieczeństwa w przyjaznej ale też luźnej atmosferze. Każde spotkanie wnosi coś nowego i czuję, że idę do przodu. Zaangażowanie, zrozumienie i wytrwałość Pani Olgi są ogromne, dokładnie potrafi dojść do źródła problemu, jego zrozumienia i znalezienia odpowiedniego rozwiązania. Mimo, że zmiana automatycznego trybu myślenia nie jest łatwa, to Pani Olga świetnie mi w tej podroży towarzyszy i mogę na nią liczyć. Każdemu serdecznie polecam.

  T
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo polecam kontakt z Panią Olgą wszystkim niezdecydowanym. Jeśli jest coś co chciał(a)byś ulepszyć czy poprawić w jakości swojego życia, będzie to świetny wybór. Pani Olga jest osobą bardzo kompetentną i empatyczną. Sesje odbywały się w serdecznej atmosferze w poczuciu zrozumienia i bezpieczeństwa. W przypadku ataków paniki (terapia behawioralno-poznawcza) udało się wypracować metody, które są skuteczne i osiągnięte rezultaty przynoszą ulgę i zadowolenie. Dziękuję raz jeszcze i polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze spotkań (online) z panią Olgą. Poprawa naszej relacji, była to terapia par, nastąpiła już po pierwszej konsultacji. Pani Olga podczas kilku bardzo treściwych spotkań wytłumaczyła nam sporo zawiłych problemów, które przekładały się na problemy w związku i wyposażyła nas w zestaw narzędzi, z których możemy korzystać by radzić sobie z emocjami, nieporozumieniami i niesłużącymi myślami.
  Spotkania były konkretne, a jednocześnie odbywały się w dość lekkiej, nieraz nawet żartobliwej atmosferze. Czuliśmy, że pani Olga dobrze rozumiała na czym polega problem i uważnie nas słuchała. Szukaliśmy terapeuty par dość długo, nie wszyscy psychologowie się jej podejmują, tym bardziej cieszymy się, że zrobiliśmy to dla naszego małżeństwa.


  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Łukasz Piątek Inny

  Mogę szczerze polecić Pana Łukasza. Sesje odbywają się w przyjaznej atmosferze, a Pan Łukasz zawsze wykazuje się zaangażowaniem i jest dużym wsparciem.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Wojnarowicz Inny

  W ramach swojego gabinetu Pani Olga stwarza przestrzeń, w której od pierwszego spotkania poczułam się bezpiecznie. Już po kilku sesjach miałam poczucie, że trafiłam na specjalistkę, która jest zaangażowana, uważnie słucha i dostosowuje terapie do moich potrzeb. W pracy z Panią Olgą cenię sobie jej elastyczność, uważność na klienta i ogrom empatii. Serdecznie polecam terapie w tym gabinecie!


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Wojnarowicz konsultacja psychoterapeutyczna

  Od pierwszego spotkania z Panią Olgą czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Jest bardzo profesjonalną ale też empatyczną osobą. Od początku do końca bardzo skoncentrowana na pacjencie. Zadaje mnóstwo trafnych pytań w trakcie terapii ale też nie naciska w niekomfortowy sposób. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej, bo czuje że lepszej terapeutki nie mogłabym znaleźć.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jemiołowa 53/4, 53-426 Wrocław Pokaż w Google Maps
Ofiar Oświęcimskich 15, 58-105 Świdnica Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania