QualiMed Lekarze Specjaliści

(49 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • QualiMed Lekarze Specjaliści

  Marysińska 117, Bałuty

  91-802, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Łukaszyk-Wojciechowska

  Ginekolog, lek.

  • E

   Byłam pacjentką pani doktor około 2 lat, nie było żadnego problemu jak przychodziłam TYLKO na badania profilaktyczne- cytologia oraz recepty na antykoncepcję hormonalną. Od kiedy przestałam brać hormony żeby przygotować się w najbliższym czasie na zajście w ciążę zaczęły się problemy. Dostałam listę badań jakie powinnam wykonać przed zajściem w ciążę, koszt jaki miałam ponieść tych badań to około 1000zł. Poszłam na konsultację do innego lekarza (też prywatnie bo zależało mi na czasie) gdzie lekarz prosił aby "wyluzować" i próbować a jak się nie będzie udawało przez dłuższy czas zacząć analizować co i jak. Po odstawieniu hormonów zaczęły się plamienia po okresie, pani doktor stwierdziła, że to wynik oczyszczania się narządów lub ranka od używania tamponów. W końcu przepisała mi globulki na stan zapalny, w międzyczasie zapraszała na usg do swojego syna = dodatkowa kasa za wizytę. W badaniu paltapacyjnym coś jej się nie podobało, ale kilkukrotne USG nic nie wykazało. Ponad 2 lata temu zaczęła się właśnie moja endo, która uniemożliwia mi zostanie mamą, czekam na operację, do pani doktor więcej nie poszłam

  • K

   Każdej kobiecie zaczynającej wchodzić w dorosłość (moja opinia), dorosłej (moja opinia) jak i dojrzałej (to już opinia na podstawie leczenia mojej mamy) polecam opiekę Pani Wojciechowskiej! Jest dla mnie jak druga mama i przy wielu problemach jakie miałam, opinia i leczenie były niezawodne. Prowadzi mnie już od 10 lat i moja świadomość bycia kobietą przewyższa wiedzę każdej z moich znajomych.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Magdalena Wojciechowska

  Stomatolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Już po pierwszej wizycie u Pani dr Magdy Wojciechowskiej –Hauk z entuzjazmem podeszłam do dalszego planu leczenia, które jak się okazało może być całkowicie bezbolesne. Pani doktor udowodniła, że jest wybitną specjalistką w swojej dziedzinie, a na dodatek w bardzo przystępny sposób potrafiła omówić mój przypadek, szczegółowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości i przedstawić nowoczesne metody leczenia, które stosuje w swoim gabinecie. Wizyty zawsze przebiegają we wspaniałej atmosferze, a wysokiej klasy sprzęt, gustownie urządzone wnętrze i relaksująca muzyka dopełniają całości pozytywnego wrażenia. Jestem przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i zdecydowanie polecam, wszystkim tym, którzy tak jak ja długo szukali swojego stomatologa, który kompleksowo i rzetelnie przeprowadzi leczenie i przywróci piękny uśmiech. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie oraz świetne podejście do pacjenta. Jednym słowem, nie mogłam trafić lepiej.

  • A
   Lokalizacja: QualiMed Lekarze Specjaliści

   Super profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo dokładna, z cierpliwością i starannością zwłaszcza przy leczeniu kanałowym. Świetnie dobrany kolor odbudowy zęba, wcale nie widać, że nie jest prawdziwy. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu